619 Shares 6339 views

15 lotnisk, w którym to jest przyjemne nawet podczas długiego czekania

Zdarza się, że lot tranzytowy zmieni i trzeba schnąć przez kilka godzin w budynku lotniska. To oczekiwanie jest przygnębiająca, zwłaszcza gdy dostęp do miasta potrzebują wizy, ale tak nie jest. Wędrować bez celu po korytarzach szybko znudzony, zdarza się, że nie ma miejsca, aby usiąść i, ogólnie, czas płynie powoli, nastrój się pogarsza, wokół próżności, obcych i nieznanych mowy. Ale nie jest, na szczęście, taki port lotniczy, gdzie jest to niemożliwe do pominięcia. Jest to prawdziwy raj dla pasażerów, a ich głównym problemem – nie mam dość podekscytowany, aby zapomnieć o wszystkim, i nie przegap lot. Format kin IMAX, pola golfowe, baseny na dachu, i wiele innych, z których po prostu dech w piersiach – wszystko do dyspozycji gości. Piętnaście takie lotniska opisane poniżej.

Changi

Ten port lotniczy, który stał się znakiem rozpoznawczym Singapuru, jest dwupoziomową motyl ogród, który stworzył 9-metrowy wodospad. Ale nie jest to jedyny kawałek natury w taki utylitarnego struktury. Istnieje kaktus ogród, który zawiera ponad czterdzieści gatunków słoneczniki i szklarni. Na lotnisku Changi ma kilka hoteli, galerie czteropiętrowej i uzdrowiska, w którym każdy może przechodzą leczenie basen znajdujący się na dachu, i najbardziej egzotyczne. Przez prawo tego portu lotniczego jest uważana za najlepszą na świecie.

Schiphol

Lotnisko posiada oddział w Amsterdamie Rijksmuseum, gdzie można zapoznać się z holenderskiej muzyki, literatury i sztuk wizualnych. Pięć minut można przeznaczyć na ekscytującą podróż z efektami specjalnymi na sześciu pomiarów w kinie 6XD. Nawet bary są niezwykłe, traktowane są one do wykwintnych koktajli tlenowych na bazie lawendy i eukaliptusa, które są doskonale spokojny przed lotem.

McCarran

W pierwszych i drugich terminali międzynarodowego lotniska w Las Vegas 1300 automatów do gier są zainstalowane. Jak bez nich w stolicy amerykańskiego hazardu? Ale oni nie są najważniejsze, a Air Museum i Howard W. Cannon. Jest bogata ekspozycja, przedstawiony w 30 gablotach i opowiada o historii lotnictwa w południowej Nevadzie i Ameryce w ogóle. Dzieci istnieje również wiele do zrobienia dla nich umieszczone są place zabaw. Oczywiście, jak w stylu lotniczym.

Dubai

Oto największy na świecie sklep wolnocłowy, o powierzchni 5400 metrów kwadratowych. Pasażerowie nie tracąc czasu, ćwiczenia na poprawę swojego ciała w siłowni, gdzie będą one znaleźć basen i prysznic. Ci, którzy chcą mieć masaż i relaks ułatwi zwiedzanie ogrodu paproci.

San Francisco

Międzynarodowe lotnisko w San Francisco, każdy pasażer może zobaczyć rzadkie artefakty w Muzeum Lotnictwa i przejdź do swojej bibliotece. Niesamowity zbiór urządzeń rocznika pilota nie pozostawi nikogo obojętnym. Pierwszy na świecie powietrze pasażerowie pokój do praktyki jogi został otwarty w drugim terminalu, a być może tak długo, jak to jest jedyna na świecie. Za 15 $ można wziąć prysznic.

Haneda

Tokio Airport oferuje podróżującym możliwość korzystania miliony gwiazd, obejmujące „gwiazda” planetarium cafe, lub cieszyć się tradycyjne sushi i inne tradycyjne dania kuchni japońskiej.

Monachium

Główny port lotniczy czeka na gości w Bawarii zszywek niemieckiego piwa warzonego tu w browarze Airbräu. Tutaj znajduje się także ogródek piwny, który odbywa się na żywo muzykę ludową. Kto może jeździć surfingowe, jeśli zyski w okresie letnim. Na lotnisku w Monachium największa na świecie sztuczna fala stojąca.

Austin-Bergstrom

To Texas, gdzie co tydzień można podziwiać prawdziwe amerykańskie koncerty jazzowe i huśtawka.

Ateny

lotnisko Ateny jest jego własny mini-muzeum pokazano artefakty archeologiczne utworzone już w okresie bizantyjskim.

Incheon

dwa kina i lodowisko działające w porcie lotniczym Seul. Pole golfowe 18-dołkowe pole zadowoli fanów tej gry. Nadal istnieją ogrody, istnieje siedem. A gospodarzem występy muzyczne i taneczne w centrum kultury. I jeszcze …

Vancouver

Galeria Vancouver International Airport zaprasza na prace kanadyjskich artystów (Bill Reed, na przykład) i pojemność 5000 litrów akwarium, gdzie mieszka ponad 5000 stworzeń morskich.

Taoyuan

lotniska Tajpej na Tajwanie ma zaszczyt zaprezentować dużą bibliotekę książek elektronicznych, które można pobrać za Ipad lub przeczytać o 400 woluminów, plus wiele czasopism. Jednak, książki, gazety i czasopisma są dostępne tylko dla tych, którzy posługują się biegle językiem angielskim i chińskim.

Heathrow

London Heathrow Airport oferuje pasażerom więcej, możliwość zakupu w sklepie, o powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych, znajduje się w piątym terminalu do galerii sztuki współczesnych brytyjskich artystów. I można zatankować w restauracji Gordona Ramzi i bardzo prawdziwe „jedzenie samolot”.

Chek Lap Kok

Międzynarodowe lotnisko w Hongkongu, zbudowany na sztucznej wyspie w sobie zabytków. Jest tam pole golfowe z dziewięcioma otworami, ogromnym standardzie kina IMAX, parku dzieci oświatowe, a nawet statek kosmiczny. Kto może oddać hołd gier komputerowych.

Zurych

Główne lotnisko Szwajcarii można wypożyczyć rowery, wrotki, sprzęt narciarski, natychmiast zbadać okolicę, oczywiście, jeśli pozwala na to czas przed lotem.