122 Shares 6055 views

Kto był Aleksiej Jakowlew

Aleksiej Jakowlew urodził się w 1773 roku w rodzinie Kostroma kupca, ale bardzo wcześnie osierocony i I.M.Shaposhnikov – kupiec z Petersburga – wziął opiekę nad młodymi talentami.

Aleksey Yakovlev Biografia: szczegóły

Aleksey Semenovich nie otrzymał dobre wykształcenie, ale od dzieciństwa zaczął angażować się w teatrze i czytania, być może z tego powodu, jeszcze jako młody człowiek z dwudziestu, napisał swój pierwszy szkic dramatyczny – „Desperate Lover”. Kochał wiersz Łomonosowa i Derzhavin że zainspirowało go do stworzenia własne wiersze liryczne treści. Życie popchnął sprawę z młodym I.A.Dmitrievskim Jakowlew, który później stał się jego przyjacielem i duchowym przewodnikiem. Demetriusz był zachwycony odkryć, jak Alexei Jakowlew miał jasny wygląd, entuzjazm i charyzma. Za radą swego mentora, młody aktor zdecyduje się zadebiutować w teatrze. Odgrywa rolę w trzech sztukach, a wszystkie trzy przyniosła mu wielki sukces. Tak głośny debiut Jakowlew zabezpieczone wiodącą pozycję w trupa teatru Petersburgu. On poobijany przeważnie główne role, z czasem sława rosła, a my możemy z całą pewnością powiedzieć, że na scenie królował autokratyczne Petersburg aż 1800. Zagrał w sztuce Jaropolk V.Ozerova „Jaropolk i Oleg” Fritz „Son of Love” Pryamikova do „przemycić” i wielu innych ról.

Zdobywać nowe szczyty

Po 1800 Ya.E.Shusherin wrócił z Moskwy do Petersburga, ale nie wstrząsać Yakovlev pozycję i doprowadziły do nowych zwycięstw. Aktor pojawił się przed publicznością Dmitriem Donskim „Dmitrij Donskoj” Tezeusz „Edypa w Atenach” podbite oko „Fingal” i innych. On koncertował w Moskwie, gdzie prezentował swoje najlepsze role.

Aleksiej Jakowlew był charakter liryczny, co znajduje odzwierciedlenie w swoich rolach. odpowiedzieli wiele obrazów w wewnętrznym świecie aktorem, więc widzowie myśleli, że jest przedstawicielem artystycznym i realistyczne tragedii.

Widok z zewnątrz

Jak jasne błyski były triumfy i zdesperowany spadek A.Yakovlev. Ci, którzy mogli obserwować jego grę, zwrócił uwagę, że aktor grający serca, a nie umysłu. Nie wiedział, w środku, wzrasta powyżej lub spada całości lub zbyt niska. Aleksandr Siergiejewicz Puszkin nazywa aktor „dzikie, ogniste, ale” to, co jest naprawdę w zgodzie z żarliwej Jakowlew. Dźwięczny głos, niezwykły talent, potężny tragiczne temperament celował nawet Mochalov talent, mimo dramatycznych skrajności w sztuce.

Singer Aleksiej Jakowlew stracił głos, przed wyjściem na scenę. On pokazał siłę swojego talentu przed przerwą i umierają. Wysoka próbka etap postać, która zasługuje na to, aby ten dzień współcześni aktora zapamiętanego z rozkoszy.

Ostatnie lata swojego życia

Tak, droga życia aktora – jest najwyższym i najbardziej dna. Wiele biografowie twierdzą, że przyczyną gorzały Jakowlew był jego nieszczęśliwej miłości. Uzależnienie od alkoholu, wraz z fanami jego pracy sprawiły, że aktor niezrównoważony charakter stał się niegrzeczny i arogancki. W 1813 roku, w przypływie delirium tremens próbowali samobójstwo zostało popełnione.

Przed jego przejścia na emeryturę w 1815 roku Aleksiej Jakowlew przeniósł swoją rolę korony Briańsk, a kilka lat później zmarł.

ukończenie

W listopadzie 1817 Alexey Siemionowicz Jakowlew został pochowany na cmentarzu Volkov. Na pomniku wyryte napisem które naprawdę odpowiadają rzeczywistości, „zazdrosnych nie poznali rywali.” W 1827 roku w Petersburgu został opublikowany zbiór jego prac, które obejmowały spektaklu „Desperate Lover”, liryczne i satyryczne pism i wiersze i powiedzeń.

Mamy nadzieję, że personel był pomocny i odkryć to niesamowite osoby.