682 Shares 8412 views

„Bitwa pod medium” (sezon 16): Liczba świadków

„Bitwa pod medium” – serialu niesamowite efekty, wspaniałe osoby z wysoką czułością. Wróżbici jego tajemnicza wiedza intryguje widzów kanału TNT. „Bitwa pod medium” 16 sezon pokazał fantastyczne zjawiska parapsychologiczne.


Bioinformatyki kontakt Nicole Kuznetsova

Nikołaj Kuzniecow, zdaniem widzów, ma jasny jasnowidzenie i proscopy. Takie nadprzyrodzone wielu widzów związane z pogorszeniem zdrowia i utraty głosu. Większość osób cierpiących na intensywnej debaty i wierzę, że tajemnica jest ukryta w jakiejś niewidocznej wiórów krtani. On połączony z przestrzenią magnetyczne, których wnioski są wysyłane „Bitwa medium,” 16 sezon. Recenzje wszechświata wrócić do Nikołaja Kuzniecowa.

Oczywiście, uważam, że jest bardzo problematyczne, ale niektórzy widzowie posiadają ten pogląd. Co można powiedzieć o programie „Bitwa” Wróżki? 16 opinii w sezonie widzowie opisany jako fantastyczne. Ludzkie życie odbywa się w jednym systemie informatycznym, gdzie komórki rozmawiać i wymieniać różne dane.

Mistrzyni świata podziemnego – Victoria Raydos

Pamiętny Program „psychika walk”? 16 sezon 2 seria opinii jest jasny i zróżnicowane. Burzliwa dyskusja na temat prawa udał się do Victoria Raydos gdy wszystkie wizji z innego świata. Według relacji naocznych świadków, siła woli czarownica zetknie się z duszami zmarłych. Prosi ich, aby zaproponować odpowiedź na to pytanie. Wielu widzów w jasnych chwilach strzelaniny doszło shifty pełzać, ataki duszności, zimne dłonie i stopy.

Oczywiście, jasnowidz wykonane splash w umysłach wielu z pomocą czarnych rytuałów. Trudno zapomnieć dialog matki z duszy zmarłych duchów syn rozmowy, odpowiadając na pytania o przyczynę ich śmierci psychicznej … Horror rozciąga się od filmowania krewnych, którzy czuli obecność zmarłych. sprzęt łączności z innego świata Victoria zabija wprost.

Tajemniczy rytuał czarodziej Namtar Enzigal

Namtar Enzigal entuzjazmem uczestniczyły w programie „Bitwa medium”. 16 sezon, którego opinii nie przestał aż do teraz, mówi o demonologii – najpiękniejszy i potężnego czarnoksiężnika. On podbił widzów nie tylko dla swoich magicznych mocy, ale także ludzką czaszkę, która ciągle niewidzialny Dialog. Po przejściu na emeryturę w innym świecie człowiek ma szansę, aby przejść do ich dalszego istnienia w różnych sferach wszechświata. Wiele religii opracowali odpowiedni rytualnego pochówku ciał. Ich główną część – czaszka, która ma największą ilość energii psi, masę i bio-pola, zatem jest silnym ośrodkiem energii.

Że wejście za pomocą czaszkę do energetycznego centrum wszechświata wyraźnie działa Namtar Enzigal. On jest ich metoda połączenia dwóch kategoriach: życie i śmierć. Program „The Battle of medium” (16-te sezon), opinie o którym rave, Namtar zmuszeni myśleć o sens ludzkiej egzystencji na tym świecie. Zdolność do kontrolowania sił przyczyn nirwana obawiać wśród wielu widzów.

Siła potencjału energetycznego czarnej wiedźmy Marilyn Cerro

Jasnowidzem Marilyn Cerro uczestniczyła również w telewizyjnym show „Bitwa medium” (16-ci sezonu). „Bitwa najsilniejszego” właśnie otrzymał entuzjastyczne recenzje. Wielu widzów uwierzyć, że Marilyn – najbardziej żywy i mocny kandydat do zwycięstwa dla wszystkich uczestników. Zabija swoją magiczną wygląd, spokojny i silny psychomotoryczną. Jego ruchome mimika ma magiczny efekt transformacji od anioła do Czarownicy. Wielu widzów przyjęły jej sposób ubierania się, rozmawiać …

Energia potencjalna mechanizmu Marilyn rozszerza swój wpływ nie tylko na ludzi, ale także u zwierząt i roślin. Być może zależy to od czynników astrologicznych czarownica większości. Wyjaśnia, siłę i moc własnego biopola.

Marilyn chętnie ponownie wziął udział w „Battle of the medium”. 16 opinii naocznych świadków sezon nazywa nadprzyrodzone. Ludzie stali się strasznie z drapieżnych wytrwałych palce i oczy przymknięte oczy czarownicy. Jej miękki głos z akcentem Bałtyckiego dosłownie oczarował publiczność na ekranach telewizyjnych. Wielu chciałoby się spać, a drugi – do tańca, trzeci – do uruchomienia na ulicę. Marilyn sama nazywa siebie czarny czarownica, co wskazuje na jej chęć rozwoju zintegrowanej przestrzeni ciała.

Tajne fakty o specjalnej strukturze uczestników bitwy bio-polowe

Duże znaczenie ma jakość ludzkiego życia mieszkał. Naukowcy udowodnili, że każdy z nas żyje dzięki reinkarnacji 300-400 wcieleniach. Po śmierci większości ludzi tracą pamięć o przeszłości i ponownych narodzin, rozpoznają siebie w nowym wcieleniu. Ale niektóre są w stanie powrócić do poprzednich wcieleń, wyjmując z wiedzy i doświadczenia.

Pamiętny programu „Bitwa medium” (16-ty sezon)? 1 seria opinii otrzymała rave. Widzowie ciągle dyskutować jasnowidz zdolność do poruszania się w warstwach wyższych światów. Istnieje wiele hipotez na temat biopola i bioizlucheny jednak udowodnić, że coś jest bardzo trudne.

Wiele uważnie obserwując jak rozwojem wydarzeń w programie „Bitwa medium”. 16 opinie w sezonie widzowie zwany także specjalny, ponieważ zaznaczone istnienie organizmów żyjących w określonej strukturze – biopola. Proponowane cele jasno pokazuje jego psychikę promieniowanie, które pomaga w poszukiwaniu prawdy. Wiele odpowiedzi odpowiadają rzeczywistości, mieliśmy odpowiednie rozwiązanie właśnie z powodu promieniowania biopola.

Tajemnice wszechświata pole informacyjne

Ludzi, ponieważ jego wygląd w połączeniu z mikrokosmosu. Człowiek – mikroskopijna cząstka niego. Pole informacji o wszechświecie jest niezwykłe zainteresowanie ludzi z wysoką czułością. One z ich umiejętności są zaostrzone wiele metod: wewnętrzne głosy, ekrany, które przewidywane widoczną informację i psychography ze spontanicznych nagrania, rysunki.

Wszystkie te właściwości są nie tylko źródłem medium wiedzy. Mają swój początek z pola informacyjnego wszechświata i może być używana przez kogokolwiek.

Nadzwyczajna moc Sergey Pakhomov

W programie telewizyjnym „The Battle of medium,” większość publiczności zdziwiony i rozczarowany nazywa troska Ojca Pachomiusza. Dobrowolnie opuścił transmisję i życzył wszelkie dobro i szczęście. Recenzje Pachomiusza ( „The Battle of medium” 16 sezon) bardzo różnym charakterze i sprzeczne. Niektórzy podziwiali go jako dobrego maga, magik, czarodziej i potężnym medium. Inni deklarują kłamcą i oszustem, nazywając go artystę z akrobacji.

Oczywiście, trudno jest ocenić prawdziwości którejkolwiek ze stron w tej sprawie. Jedna rzecz pozostaje ważny: Santa pachwinie – jasny, wybitny członek „Bitwy wróżki” z mocnym charyzmy, nietypowe zachowania i egzotycznym wyglądzie. Jego dobroduszny uśmiech i objawienie przyczyną wielu widzów i tworzenie atmosfery szczęścia pomogły zjednoczyć psychikę. Niewątpliwie, to jasne ze stron ma niezwykłą siłę magnetyczną przyciąga do siebie wszystko, co najlepsze.

Elementarne formy myślowe i uczestnicy „The Battle of medium”

Jest oczywiste, że wszyscy stali się inicjatorami jego szczęścia, ponieważ myśl jest materialna. My sami możemy dokonać pożądanych zmian w naszym życiu. Myślałem, wspierane przez działania, tak wiele szans, aby być przetłumaczone na język rzeczywistości. Po utworzeniu myślowe psychikę pokazuje napięcie mięśni i akumulowanie energii w organizmie. Potem nagle rozluźnił przekazując impuls energii do swoich myśli, co czyni je dynamiczna i materiał. Po tym psychika otrzymać odpowiedź na pytanie wnioskowanej.

Prawie wszystkie zaangażowane strony do korzystania z elementów ognia, wiatru, powietrza, ziemi. Doświadcza stresu wewnętrznego oraz przepływ własnej energii, te osoby, które są nadwrażliwe na ruch myśli i będzie w stanie osiągnąć to znaczący wynik. Miło wiedzieć, że program „Bitwa medium” na TNT zainteresowanych zdolności nadludzi. Przez wiele dziesięcioleci, kwestia była pod tajnym zasłoną. Teraz takie pojęcia jak supermocarstw, magia, myśli postaci, świat astralny, nikt nie chce przyczyna powściągliwość. Efekt transmisja przyniosła prawdziwą zmianę w życiu każdego człowieka. Wielu widzów się doczekać kontynuacji wspaniały show „Bitwa pod medium”.