336 Shares 1510 views

Sonya Esman: biografia, wzrost, waga i życie osobiste (zdjęcia)

Sieci społecznościowe są dziś bardzo popularne. Jest to świetna okazja, aby komunikować się, aby tworzyć własne grupy, gdzie można podzielić się swoimi przemyśleniami i umiejętności z innymi. Sieci społecznościowe pozwalają zbliżyć się do swoich idoli, a to jest dobra okazja, aby dowiedzieć się więcej o ich życiu, ich interesów. Niestety, nie wszystkie gwiazdy udało się zgromadzić wokół siebie swoich fanów, swoich fanów. Umiejętność komunikowania się z ludźmi – to także specjalny talent. Młoda modelka Sonia esman był w stanie nie tylko zjednoczyć na swoich stronach w sieci wszystkich swoich idoli, a ona była w stanie zorganizować swój blog. Jest aktywny nie tylko w swojej pracy w branży modelowania, ale również w sieciach społecznościowych.

Trochę o Soni

Młoda dziewczyna, która przyszła do Kanady w wieku pięciu lat, nie zapomniał swojego rosyjskiego pochodzenia. Dziś Sonia Essman (biografia opisane poniżej) są nie tylko znanym modelu, ale także popularny blogger. Ona chętnie komunikuje się nie tylko z rówieśnikami, ale także z ludźmi, którzy są znacznie starsze od niej. Mieszka w Kanadzie, ma dobry pomysł i rosyjski, choć niektóre wyrażenia są nieco śmieszne, ale to nie przeszkadza, każdy z jej przyjaciół i wielbicieli, ani bardzo młodej dziewczyny.

Biografia kanadyjski modelu

Sonia urodziła się w północnej stolicy Rosji, Petersburgu, szóstego czerwca 1995 roku, ale gdy miała 5 lat, jego rodzice przenieśli się do Kanady. Nadal dość JNA Sonya Esman, biografia, ponieważ jest już przedmiotem zainteresowania wielu. Była zawsze wesoły dziecko. To było w jej życiu rozczarowań i tragedii. Gdy dziewczyna studiuje w piątej klasie, jej rodzice rozwiedli się, a jego ojciec następnie wrócił do Rosji. Dla Sony, to była wielka tragedia. Była bardzo martwi lukę z Papieżem. Ale potem postanowił nie „pogrążyć się w depresji” i pracować na siebie. Po pierwsze, marzyła o zostaniu pisarzem. Jej zdaniem, ludzie, którzy mogą być twoje myśli i słowa, aby przekazać czytelnikom, mają wielką moc. Ale dzieci dorastają. Z biegiem czasu, nie tylko wzrost Sony Essman (dziś jest to już 173 cm, gdy waży 44 kg), ale jej spojrzenie na życie.

Sonia i jej edukacja

Dziewczyna zawsze był mądry i bystry dziecko. Była w stanie ukończyć szkoły i przyspieszone – zewnętrznie. Ale podczas gdy badanie nie chce kontynuować, i postanowiłem zrobić swoją ulubioną pracę. Ona – dobrze znanym modelem, to zawsze może być postrzegane w najpopularniejszych magazynach mody. Wiele dziewczyn marzy o tego rodzaju pracy, ale nie w pierwszej chwili pomyśleć, że jest to stała praca, a przede wszystkim na siebie. Być dobry model, nie wystarczy być piękną dziewczyną. Należy również nadal będą mogli cieszyć się artyzm i samokontroli w każdej sytuacji. Godziny otwarcia mogą się zmieniać, i to nie ma znaczenia, jaki rodzaj nastroju tego dnia lub kilka uczucie. Trzeba być zawsze wesoły i optymistyczny. Dlatego Sonya Esman stale uczestniczy lekcje aktorstwa.

Sonia i jej styl życia

W wieku siedemnastu lat dziewczyna osiągnęła wielką popularność. Wiadomo wszystkim, którzy interesują się modą, którzy są zainteresowani, aby dowiedzieć się o modelingu. Na stronach portali społecznościowych zawsze można dowiedzieć się o diecie Sonya, jego złożoności zadania. Każdego dnia nowa dziewczyna zaczyna biec, a następnie małą rozgrzewkę. Brak nałogów (to wpływa na wygląd i stan zdrowia). W paszy roślinnej więcej żywności i nie fast food. Mięso może być spożywane, lecz jedynie przechylić gotowano oraz w małych ilościach. Siłownia Sonia ciągle nie uczestniczyć, tylko wtedy, gdy nie ma możliwości, aby uprawiać sport na zewnątrz. A co najważniejsze – jak najwięcej się poruszać. Może to być pływanie, jazda na rolkach i na rowerze, a po prostu wycieczka piesza.

Obraz Sony

Po obejrzeniu zdjęć w magazynie mody, nawet nie myśleć o tym, że życie jest proste, wesoły i towarzyski dziewczyna. Jest w stanie być przekształcony nie do poznania. Na stronie internetowej jest „zwykła prosta dziewczyna z sąsiedztwa”. Na zdjęciu Sonia esman jest zawsze dużo przyjaciół, rówieśników i osób starszych. Do swoich przyjaciół, że demontuje ubrania na codzień, to pokazuje, jak można ubierać do pracy lub nauki lub po prostu w co strój można iść na imprezę. Sonya Esman tatuaż również trudne, nawet nie bardzo zauważalne. Małe wzór na nadgarstku, który służy jako ozdoba. Dziewczyna bardzo lubi zwierzęta. Na łamach swojej stronie wiele zdjęć, gdzie Sonia z ukochanym papuga Pasha. Opieki i porozmawiać z nim przynosi wiele radości.

Pracować na blogu wideo

Praca na blogu wideo, Sonia była w stanie nawiązać kontaktu z ojcem. Była to radosna okazja dla niej. Pomoc i ocena bliskiej osoby jest zawsze wiele znaczeń dla każdego z nas. Ojciec doceniałem jej umiejętności, talent. Znowu się komunikować i wspólnie.

Tworząc swój kanał, Sonia, przede wszystkim, myślę o tym, jak pomóc ludziom z rówieśnikami, aby dowiedzieć się, jak i wszyscy stają się szczęśliwi. Zrobiła to. Fakt, że ma do tej pory ponad dwustu tysięcy abonentów, mówi wiele. Jej słuchanie, użyj wskazówek w ich życiu i po prostu zawsze przyjemność z nią komunikować. To wiele mówi. Umiejętność komunikowania się z ludźmi – jest to również talent i Sonya Esman również uroczy, wesoła dziewczyna. Ona chętnie opowiada o nowej kolekcji, nowego kierunku w modzie. Zawsze sprawdzić, kto i co lepiej odebrać ubrania. Nie ukrywa od swoich fanów i przyjaciół na ich sposób życia, ich interesów. Sonia uczy również współczesnych, jak prawidłowo dbać o włosy, skórę. Lekcje makijażu kanał lubił prawie wszystko. Dziewczyny bardzo zadowoleni z przebiegu szkolenia zorganizowanego przez lidera.

Jest jedna fraza, że piękno – straszna siła. Ale kiedy, oprócz piękna zewnętrznego, istnieje również wewnętrzny, osoba mimowolnie przyciąga. Wraz z nim chcę się komunikować i spotkać się ponownie. Sonya Esman jeszcze przed nami. To przyszła gwiazda. Ona jest bardzo odpowiedzialna i wykonalne. Oraz dla wszystkich tych cech – dobry, przyjaznych ludzi. Chcę wierzyć, że teraz to dopiero początek jej kariery, że w niedalekiej przyszłości liczba abonentów wzrosła, i to jest popularne nie tylko w sieci społecznych w Internecie, ale również na ekranie telewizora.