512 Shares 4731 views

Gleb Zhemchugov: Biografia jednego z najbardziej zabawnych i członkowie rankingu „Dom-2”

Gleb Zhemchugov – joker, a ostatnio także wzorowym ojcem rodziny. Ten wysoki i pełen młodych ludzi, stał się sławny dzięki udziałowi w reality show „Dom-2”. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodził, pracował i jak dostał w telewizji? Teraz powiemy wszystko.


Gleb Zhemchugov: A Biography

Urodził się 6 sierpnia 1988 w miejscowości Kavalerovo znajduje się w pobliżu miasta Władywostok. Hleb ze zwykłej rodziny. Jego ojciec prawie nie pamięta. Przez pewien czas, matka wychował syna w spokoju, ale w wieku 10 lat, nasz bohater pojawił się ojczym – wykształconych i przyzwoity człowiek.

Od najmłodszych lat Gleb zaczął okazywać miłość do muzyki. Boy koncerty pasować do domu. On nie tylko śpiewał, ale tańczył i zabawy. Wszystko to prowadzi do uczucia moją matkę i babcię.

W 1995 roku udał się do Perły pierwszej klasie. Od razu zaprzyjaźnił się z innymi facetami. Kilka razy w tygodniu Gleb uczęszczał do szkoły muzycznej.

młodzież

W liceum, nasz bohater stał zainteresowany w takich kierunkach jak rap i hip-hop. Znajduje to odzwierciedlenie w jego wygląd i otoczenie. Klasyczny garnitur facet umieścić tylko w szkole. W wolnym czasie nauczył poszedł do szerokich spodniach, jasnej koszulce i czapce z dużym szczyt. W pewnym momencie Gleb chciał wypełnić swój tatuaż. A on przeprowadzić swój plan. Oczywiście, bez wiedzy matki.

wiek dojrzały

Gleb Zhemchugov nigdy nie aspirował do szkolnictwa wyższego. Ukończył gimnazjum w swojej rodzinnej Kavalerovo, a następnie udał się do Władywostoku, gdzie pracował jako organizator imprezy.

"Dom-2"

W marcu 2009 roku, w słynnym serialu pojawił się pulchny facet z brutalnego wyglądu. Jego prawdziwe nazwisko nie reklamować. Nasz bohater zostaje poproszony o nazywają go Gleb truskawki. Po tym zdaniu wielu uczestników uśmiechnął. I Hleb wyjaśnił, gdzie dostał pseudonim. Jest sponsorowany przez Przyjaciół Władywostoku. Chłopaki nazywa Gleb truskawki, bo jest tak soczyste jak ten jagód.

Perły Na pierwszy pomyślał o budowie poważny związek w ramach projektu „Dom-2”. Mężczyzna flirtuje z dziewczynami, nadał im komplementy i pięknych bukietów. Ale pewnego dnia zauważył szczupła brunetka Elena Bushin. Nasz bohater zrobił wszystko, aby zdobyć serce dziewczyny. Ale Lena nie odpowiedział mu w zamian.

W pewnym momencie Gleb Zhemchugov właśnie opuścił ręce. Chciał szybko zapomnieć zmysłowy brunetka. Aby przyspieszyć ten proces, zwrócił swoją uwagę na innego uczestnika – Nadia Ermakova. Wkrótce chłopiec i dziewczynka zadeklarowało parą. Przez kilka miesięcy widzów oglądało, jak budować relacje. Nadia i Gleb potem pokłócili, zostały uzgodnione. W efekcie para zerwała.

W listopadzie 2011 roku, Gleb Klubnichka opuścił mury „Dom-2”. To była jego decyzja. Chłopcy próbowali odwieść Zhemchugov tego kroku, ale pozostał nieugięty. Reality TV traci jeden z uczestników rankingu.

życie osobiste

Po wycofaniu się z projektu telewizyjnego Gleb Zhemchugov (patrz zdjęcie. Powyżej) poszedł do pracy w Chinach. Młody człowiek zorganizował imprezę dla ludności rosyjskojęzycznej. To było w Chinach, jednego klubu rozrywkowego, poznał piękną dziewczynę – Olga wiatru. Ich romans otrzymała szybki rozwój. Wkrótce Olga powiedział jej kochanka o niej „interesującą pozycję”. Gleb był mile zaskoczony, bo od dawna chciał poczuć radość z ojcostwa.

W październiku 2014 roku, Olga i Gleb pobrali się we Władywostoku. Na uroczystość tylko krewni i bliscy przyjaciele młodej pary zostali zaproszeni.

W marcu 2015 r znanym członkiem „Dom-2” stał się ojcem. Żona Olga dał mu uroczy mały syn. Chłopiec o imieniu Misza.

I witam ponownie!

W lipcu 2015 Hleb wrócił do projektu telewizyjnego „Dom-2” z żoną i synem. Od kilku miesięcy rodzina mieszka pod fotokarabin. związek Olga i Gleb nie można nazwać gładka. Między nimi a różnice występują często skandale. Jednak para stara się znaleźć wspólną płaszczyznę, ponieważ mają one najważniejsze – ulubionego syna.