506 Shares 7744 views

12-letnia tancerka Maddie Ziegler. Biografia, kariera, uznanie

W swojej karierze jeszcze bardzo mały i młody wiek dziewczyny stała się tak popularna, że nigdy nie marzył o milionach rówieśników. To teraz można nazwać odkryciem Ameryki przez ostatnie dwa lata. Co ona zasługuje na ten zaszczyt? Maddie Ziegler, biografia i wiele interesujących faktów – w centrum tego artykułu.

Na początku było dzieciństwo

Madison Nicole urodziła się we wrześniu 2002 roku w stanie Pensylwania. W rodzinie Melissa i Kurt Ziegler tańczyć w widocznym miejscu. Tak bardzo, że gdy jej rodzice rozwiedli się, Melissa przyznaje, że spowodowane one separację. Jak wspomina, do wychowawców i dyskotek wydać więcej pieniędzy. Jest emocjonalnie i finansowo odzwierciedlenie w rodzinie. Kurt trudniej pogodzić się z faktem, że małżonek jest stracony na zewnątrz domu.

Melissa Ghisoni-Sulo dużo tańca, które następnie przekazywane do córki. Sama Maddie Ziegler dziedziczone korzenie Polaków, Włochów i Niemców. Płynie krew kilku narodowości. Jest to w pewnym stopniu wpływa talent i charyzmę kontynuatorem dynastii rodziny. W wieku 12 lat miała już spadł do kategorii profesjonalnych artystów swojego kierunku.

Pierwsze zmiany

Jak dotknął zmiany w rodzinie? Zostało to często powiedział w wywiadzie samego Maddie Ziegler. Biografia Maddie nie obejmuje w tej chwili jakieś specjalne szczegóły jej życia. Wręcz przeciwnie, jej życie starała się uprościć do maksimum, pozostając zwykłe dziecko. Mama ponownie wyszła za mąż, a rodzina spodziewa dodanie starszych braci i sióstr. Nieco później, trudno będzie się dogadać z każdym, więc duże, ale na pewno szczęśliwa rodzina ruch do mniej zaludnionych Murrysville.

Nowe małżeństwo miał dwa więcej dzieci. Maddie Ziegler regularnie uczęszczać do szkoły średniej, a odkąd zaczęła brać lekcje tańca, musiała iść na edukacji domowej. Wprawdzie wiele godzin próby nie mają negatywny wpływ na ich badań – ze wszystkimi jego zatrudnienia Maddie nie zapomina o szkole.

firma rodzinna

Zanim stała się gwiazdą światowego formatu, bardzo niewiele osób wie, jak hobby Taniec uhonorowany w rodzinie. Myślisz, po drugie małżeństwo zapomniał o nich wszystko? Na pewno nie! Odwrotnie, taniec zaczęli zwracać większą uwagę. Teraz tańczyła wszystko, łącznie z jej młodszą przyrodnią siostrą Meddi Makkenzi.

Ogólnej kompozycji, chyba, że wyróżniał się Melissa i jej córkę Maddie Ziegler. Ziegler biografia obejmuje uczestnictwo w projekcie tanecznym Abby Lee Company. Studio, nawiasem mówiąc, jest częstym prelegentem na międzynarodowych konkursach. To było po jednym bardziej popularne w zachodniej show na żywo do tańca, który wyszedł do CBS. Niestety, wskaźniki zaczęły spadać, a zarząd kanału postanowił go zamknąć przed broadcast był epizod z Maddie. To, oczywiście, zdenerwowany każdego. Ale to nie jest możliwe, aby zrezygnować z ulubioną rzeczą. W 2011 roku, Melissa staje się gościnnie na reality show Taniec Moms. „Taniec mama” opowiadał o codziennym życiu młodych tancerzy. A ponieważ Abby Lee Spółka świeciły nieznaną Maddie, a następnie stał się częścią oczu na ekranie. Nieco później pojawił się w Abby Ostatecznej Konkursu podobny pokaz taneczny.

dalsze propagowanie

Od tej chwili niewielki kamieniołom, ale trzymał tancerz osiągnęła nowy poziom. Kanał Lifetime, frontem pokazy taneczne, więc nie chciał po prostu pozwolić Maddie Ziegler. Biografia Maddie pamięta średnie, ale nie mniej ważną rolę w serialu „Drop Dead Diva”, gdzie zagrała bohaterkę Brooke D'Orsay jako dziecko. Został on następnie „Austin i Ally” i „Pretty Little Liars”. Mniej więcej w tym czasie, Ziegler staje się wzorem dla wielu marek, w tym Clitzy Girls. Bierze udział w wystawach ubrań dziecięcych, jej nazwisko było na pierwszym wywiadzie. Długie oczekiwanie na uznanie czytelnika nie jest konieczne. Maddie Ziegler zdjęcie zdobi okładkę wydania letnim czasopiśmie Kode Magazine, a trochę później, będzie wezwać teledysków Todrick Hall i Alex Kaliza.

Światowy sukces

2014 był przełomowy dla Maddie. Nie tylko, że, wraz z matką i siostrą otworzyła butik odzież dla dzieci, Todrick Hall zaprosił ją do swojej trasy koncertowej. Reychel Seydzh napisał utwór „Happiness”, poświęcając go Ziegler. Wreszcie, piosenkarka Sia zwrócił na młodych talentów należytą uwagą i zaproponował, aby zagrać w swoich teledyskach.

„Elastyczny Serce”, w którym grał z Maddie aktor Shia La buff, został wydany w styczniu 2015 roku, stając się najczęściej oglądane filmy wideo w Internecie. Co jest powodem jego wielkiej popularności? Oczywiście, to była Maddie, że wszystkie utwory są wykonywane skomplikowanych numerów tanecznych. Podobnie było z pozostałymi klipami Seay – „Wielkie Dziewczyny Cry” i „żyrandol”. Wraz z piosenkarką Ziegler często wykonywane w różnych pokazach jako gość star i oczywiście w Seay solo. Wszędzie ona po mistrzowsku wykazał wyjątkową zdolność tancerza. "Żyrandol" otrzymał nominacje do MTV Video Awards.

New Star Maddie Ziegler

Biografia (zdjęcie w załączeniu) tego młodego, ale niezwykle utalentowanego tancerza i aktorka jest interesujący nie tylko dla wielbicieli jej talentu. Ogromna liczba tych, którzy nie mogą sobie wyobrazić życia bez tańca, stały się fani Maddie, która pokazała, aby potwierdzić prostą prawdę: w jego wieku z pomocą ciężkiej pracy można osiągnąć najwyższe szczyty.