226 Shares 7488 views

Alferova Irina – Filmografia, Biografia, życie osobiste, najlepsze filmy

Ta kobieta i do dziś pozostaje jednym z najbardziej udanych i pięknych aktorek kina narodowego. Ona dyktował modę na stylowych klasyki. Jej bohaterka naśladując, przyjmując sposób mówienia i swobodnie odrzucić włosy na ramionach. Artyzm i arystokratyczne dobry wygląd i wdzięku plastikowy Irina Alferova podbić wiele lat serca publiczności.


Historia piękna

Przyszła sława Alferova Irina urodził się w rodzinie żołnierzy. Ojciec Iwan Kuźmicz i Xenia matka Arkhipovna doświadczyły wszystkie trudy wojny przetrwał chude lata, zamachy i brutalność wroga. Po powrocie do domu w Nowosybirsku ze zwycięstwa, byli wojskowi otrzymali aplikację radcowską i znalazł zatrudnienie prawników.

13 marca 1951 w rodzinie był ważnym wydarzeniem – córkę, która została nazwana Irina. Od najmłodszych lat rodzice dziecka zaszczepić miłość do sztuki. W szkole dziewczyna była dobrą uczennicą i był dobrym uczniem, ale główne miejsce w jej młodym życiu zaczął się grę do amatorskiego teatru w Nowosybirsku miasteczka akademickiego.

Już podczas swoich lat szkolnych zauważalny wygląd Ira przyniósł liczne zaloty chłopców i zazdrosne spojrzenia koleżanek. Ale to nie przeszkodziło jej być bardzo skromny i dobrze wychowany, który dzisiaj pozostaje Irina Alferov. Biografia aktorki wielokrotnie udowadnia, że pomimo niesamowitej urody, nigdy nie różniły się arogancji i wyniosłości.

Po opuszczeniu swojego domu

Po ukończeniu szkoły średniej, Irina opuszcza dom i udaje się do kontynuowania nauki w Moskwie kuszące.

Wprowadź Teatr Państwowy Instytut nazwany AV Łunaczarski nie było wielkie dzieło. Znacznie więcej wysiłku wymaga samo badanie. Alferova Irina została prawie wydalony do profesjonalnego niekompetencji nawet w pierwszym roku na uczelni. Młody uczeń czasami bardzo trudno było grać na scenie, co nigdy nie doświadczył.

Jednak życie szybko skorygować te błędy. A jeśli wcześniej dla Ira grać Miłość była problematyczna, a następnie, zakochał się za prawdziwe, wyjawiła.

pierwsza miłość

Błyskotliwy, przystojny, wesoły i uroczy student Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych, syn ambasadora Bułgarii, Bojko Gyurov stał wybiera przyszłą aktorkę. Cieszył wielkie powodzenie u kobiet, ale jego serce stonowane blue-eyed Alferova Irina. Dobre wykształcenie, piękne zaloty – i młoda aktorka nie mogła pozostać obojętna wobec uroczych Bułgarów. Młoda ślub był wspaniały, Irina była olśniewająco piękna i niezwykle wspaniały strój. Uroczystość odbyła się w rezydencji ambasady, ale w tym czasie jest bezprecedensowa luksus. Młoda para była stale w towarzystwie szlachetnych osób, które nigdy nie przestały prysznicem komplementy Beauty-narzeczonej.

Po pewnym czasie, para pojawiła się z córką. Za obopólną zgodą, zdecydowano się nazwać Xenia. Jednak szczęście kochanków nie trwało długo. Życie rodzinne w ciągłych kłótni domowych wkrótce zamienił się w koszmar. Bez myślenia, Irina bierze córkę i opuszcza męża.

Praca w „Lenkom”

W 1976 roku w Państwowym Teatrze w Moskwie Leninsky Komsomołu pojawia się młoda aktorka Irina Alferov. Biografia dziewczyna zmienia się obecnie w kierunku kreatywności, z którego jej czas musiały zostać porzucone. Jest to miejsce pracy przez dłuższy czas, aby stać się naprawdę rodzimy Alferovoj, a nie tylko dlatego, że zagrała wiele ról na scenie.

Teatr i pierwszą w swoim spektaklu „Gwiazda i śmierć Joaquin Murieta” stał się śmiertelny dla młodej aktorki. Tutaj, podczas próby po raz pierwszy ujrzała Aleksandra Abdulova, swoją przyszłą żonę. Jego energia, rzetelność, pośpiech tylko zakochać się Irina na aktora. Od tego momentu zaczyna się szybko rozwijać swoją powieść. Irina Alferov i Abdul stała się jedną z najbardziej lubianych aktorów Radzieckiego pary dla widzów.

Aktorka brała udział w następujących produkcjach Lenkom „Sierżancie, pierwszy mój strzał”, „nie ma na liście”, „Teatr Pocket”, „Drogi Pamela”, „Dom z dzwonem”, „Etiudy Rewolucyjnej”, „Romulus Wielki” i innych.

Pierwsza rola filmowa

Filmografia Irina Alferova sięga 1972 roku, kiedy po ukończeniu aspirująca aktorka musiała wybrać trupę teatralną. I w tym momencie Alferovoj zaproponował rolę Dasha w teleepopei „Droga na Kalwarię”. Jednak w wyniku jednoczesnego działania teatru musiała zrezygnować.

Pięć lat pracowaliśmy nad filmem, ale po jego wydaniu, obsady, w tym piosenkarka jako Dasha, stał się znany na całym rozległym kraju. Zdjęcia Irina Alferov zaczął podrzucać fanów z dużą prędkością. Ta rola aktorki, według krytyków, jak i widzów, jest jednym z najbardziej widoczne i wyraźne.

W chwale

Niewątpliwie uniwersalny Lubow Alferova otrzymane po wykonaniu roli Konstancji w muzycznej film przygodowy „Trzej muszkieterowie”. Obraz zabawny, mądry i bezinteresownej młodej dziewczyny z obłędnie piękny wygląd i dźwięcznym głosem schwytany miliony widzów. Aktorka stała się swego rodzaju objawieniem, połączenie zewnętrznego i wewnętrznego piękna i harmonii człowieka.

Później filmografia Irina Alferova tylko rozszerza. W 1979 roku wraz z mężem Aleksandrom Abdulovym pracuje na planie obrazu „Nie zostawiaj Lovers”, w 1982 roku Oni – głównych bohaterów filmu „Przewidywanie of Love”. To jest po ról w historii „Wasilija Buslaev” detektyw „TASS jest uprawniony do deklarowania” komedię romantyczną „Noc zabawy”.

W cieniu małżonka

Małżeństwo z genialnym Aleksandrom Abdulovym Irina wykonane najszczęśliwszą kobietą we wszechświecie. Ani zazdrości wrogów i kolegów szepcze, ani brak własnych domach nie można rozdzielać dwie kochające serca.

Jednak praca nie jest wszystko było idealne, od aktorów. Jeśli Alexander, jak poprzednio, oferują w zasadzie główną rolę, Irina już zdominowany przez epizodyczne. Nawet aktorka pojawiła się w popularnych filmach nie pomoże zmienić sytuację i Alferov wciąż w cieniu męża.

Nie w pełni ujawniony talent

„Uninvited przyjaciel”, „odwaga”, „Hasło poznać dwa”, „Bagration” i wiele innych filmów. Irina Alferov w każdym z nich gra bohaterkę, różniące się kobiecość, szczerości, elegancji, inteligencji i urody. Ale mimo wszystkich swoich zalet i talentów, krytycy z pracą aktorki zawsze traktowane dość nieczuły. Może myśli, że wciąż nie w pełni ujawnione, ale może po prostu nie dość zamiar pracować z reżyserami.

Praca w latach 90. i dziś

Podobnie jak wielu aktorów tamtych czasów, w latach dziewięćdziesiątych Alferova Irina była mniejsza niż w filmach. „Noc zabawy”, „klasy wyższej”, „Krew za krew”, „Gwiazda szeryfa” – że prawie cała lista obrazów, w których brała udział. Być może jedynym jasnym jej praca była rola Alena w rosyjsko-niemieckiej produkcji „Ermak” film w 1996 roku.

W 2000 roku, Irina już pojawiła się w filmach: on grał rolę Olgi Sapegi w filmie „Paradise Lost”, Sofia w filmie „Sin”, a także ról w serialu „Sonka Złoty ręki”, „bohatera naszych czasów” i " pułapka”.

W 2011 roku aktorka grał doskonale Yuliyu Snegirevu w faworyta publiczności film „Choinka-2”, aw 2012 – w filmie „Aferistka” znakomicie zagrał rolę wiary.

W 2013 roku aktorka Alferova Irina pracuje na planie razem z francuskim aktorem Zherarom Deparde stworzyć obraz „Rasputin”.

Mimo wszystkich kłopotów w twórczości, w 1992 roku została Zasłużony Artysta Rosji, aw 2007 otrzymał tytuł Artysty Ludowej Rosji.

Szczęśliwe życie rodziny

Dziś Alferov aktywnie uczestniczy w przedstawieniach teatru „Szkoły Nowoczesnej Play”, pracuje również w Lenkom, czasami odgrywa entreprise w moskiewskim teatrze.

W życiu rodzinnym , zbyt, wszystko się ułoży. Po rozstaniu z Aleksandrom Abdulovym, pracując nad kręcenia „Gwiazd Szeryfa” Alferov spotkał się z aktora Siergieja Martynowa. Trudno opiekować Beauty-aktorki, wkrótce zdobył jej dłoń i serce. aktorzy małżeństwa przyczynił się do powstania w ich rodzinie troje dzieci. Z powodu śmierci jego byłej żony i syna, Siergiej Martynow córka Anastazja przeniósł się żyć ze swoim ojcem. A po jej śmierci Alferovoj siostrę, siostrzeńca Aleksandra oni też wzięto do jego domu.

Irina zawsze reaguje z wdzięcznością wszystkich swoich mężów, ponieważ pierwszy dał jej moją córkę Xenia, drugi – piękną i niepohamowanej miłości i ostatni – żywotność stabilnej, niezawodnej i przyjaznej rodziny, które wcześniej brakowało.