293 Shares 5339 views

Aktualności ( „Rossija 1”), imię i nazwisko oraz krótki życiorys

Aktualności ( „Rossija 1”) – prawdziwi profesjonaliści. Zanim przejdziemy do sceny, one przeszły rygorystyczną selekcję. Ci ludzie mają atrakcyjny wygląd, o szerokich horyzontach i kompetentną mowy. Chcesz wiedzieć więcej na ich temat? Następnie proponujemy przeczytać artykuł.


Czołowe News, "Rosja-1": Kobiety

Drugiego „klucza” działa dość dużo płci pięknej. W swoim nieodpartym postaci, jak również w profesjonalnych cech, nie ma wątpliwości.

Salim Zarif

Urodziła się 07 marca 1984 w Leningradzie. Ukończyła wydział dziennikarstwa Petersburg State University. Prawie 5 lat w północnej stolicy VGTRK. W 2008 roku „News”, wyznaczony prowadzący transmisję.

Maria Sittel

Urodziła się 9 listopada 1975 roku w Penza. Po ukończeniu szkoły średniej, został przyjęty do Akademii Pedagogicznej na Wydziale Chemii i Biologii. Wkrótce Masha otrzymała drugiego stopnia w dziedzinie ekonomii.

We wrześniu 2001 r Sittel stał się wiodącym codziennych wydań „Wiadomości”. Później zaczęła pracować w tandemie z Sergeem Brilevym. Jaki jest stan cywilny Marii Sittel? Jest mężatką. Para ma czworo dzieci. Wkrótce prezenter będzie rodzić z piątym dzieckiem.

Olga Meshcheryakov

Ładna brunetka wydań dziennych z „Wiesti” na listopad 2014 roku. Podeszła do zastąpienia Farida Kurbangaleeva, na urlopie macierzyńskim.

Męska część zespołu

Jewgienij Rozhkov

Urodził się 18 października 1975 w mieście Penza. Ukończył szkoły №59. W okresie od 1992 do 1997 roku. Studiował na wydziale fizyko-matematycznym PGPU. Jako student pracował jako DJ w stacji radiowej „Europa +” (Penza oddział). kariera telewizyjna rozpoczęła się przybyć w 1994 roku. Obecnie jest specjalny korespondent do transferu „Wiesti”.

Dmitrij Kiselev

Jeden z rosyjskich uhonorowany dziennikarz. Trenował na Uniwersytecie Leningradzkim. Żdanow i praca na ZSRR Radia i Telewizji. W pewnym momencie prowadził takie programy jak „Panorama”, „Rush Hour”. W 2008 roku został mianowany Kisielew Zastępca Dyrektora Generalnego VGTRK. Teraz Dmitry K. jest "News of the Week".

Nikolai Dolgacev

Urodził się 5 czerwca 1980 w Kaliningradzie. Podobnie jak wielu czołowych nowości ( „Rossija 1”), Nikolai ukończył. Dziennikarska kariera rozpoczęła się nasz bohater w gazecie „Komsomolskaja Prawda” i „anteny Kaliningrad”. W 2000 roku po raz pierwszy pojawił się w telewizji. 6 lat później przeniósł się do Moskwy i dostał pracę na kanale „Rosja”. Jako reporter odwiedził różne części Rosji i na świecie.

Konkludując

wymieniono czytniki wyrobu. „Rosja-1” – kanał telewizyjny, który dał im możliwość realizacji ambicji zawodowych. Życzymy ci ludzie sukcesu we wszystkich przedsięwzięciach!