232 Shares 4265 views

Ile zarabiają aktorzy w Rosji?

Kino jest integralną częścią życia dla większości ludności świata. Jeśli kochasz filmów i seriali, a następnie będzie nie raz zastanawiał się, ile zarabiają aktorzy w Rosji. Dziś wiemy, że odpowiedź na to interesujące pytanie i wiele innych przydatnych informacji. Zacznijmy!


streszczenie

Pewnie zastanawialiście się, jak zostać aktorem lub kino. Okazuje się, że jest uważany przez miliony ludzi, którzy, niestety, nie osiągnąć swoje pragnienia.

Dlaczego tak wiele osób chce stać się aktorami? W tym przypadku wszystko jest proste: ktoś chce dostać chwałę, a tłum fanów, a ktoś by spełnić swoje marzenia i stać się człowiekiem. W tym samym czasie, są tacy, którzy po prostu chcą zarobić przyzwoite opłat.

Jak można sobie wyobrazić, nie każdy aktor ma duży dochód, a kwota płatności zależy od wielu czynników. Na przykład, możemy zauważyć, że absolwenci są w początkowej fazie jego realizacji, tylko 9000 rubli.

Zdarza się, że kwota ta wzrasta do 10, a może i 15 tys. Miesięcznie. Warto również zauważyć, że większość aktorów teatralnych, którzy mają duże doświadczenie w tej dziedzinie, miesięczna pensja rzadko przekracza 35.000 rubli.

W tym przypadku, Federacji Rosyjskiej, są tacy aktorzy, którym udało się dostać do tak zwanej „elite” i stać się jednym z najbardziej znanych przedstawicieli świata kina. W tym przypadku, ich pensja wynosi około 2 i pół tysiąca dolarów dziennie fotografowania. Oczywiście, ilość ta może być zarówno powyżej, jak i poniżej.

mydła

Jeśli jesteś w tej kategorii, to na pewno się zastanawiać, ile zarabiają aktorzy w serialach Rosji. W dzisiejszym świecie, popularne filmy o różnych kierunkach: Detektywistyczne melodramatu, a nawet popularnych filmów młodzieżowych. Aktorzy takie dzieła filmowe często zarobić od 500 do 5000 dolarów, w zależności od ich poziomu wyszkolenia i reklamy. Logiczne jest, że wynagrodzenie aktora oblicza się wyłącznie na podstawie budżetu filmu.

Ponadto zauważmy, że w Rosji pilna rozmowy aktora, który w rezultacie nie zostało usunięte w ramach projektu z jakiegokolwiek powodu, ale doszło do strzelaniny, zarządza twórca filmów od 30 do 60% stawki. Jeden dzień z fotografowania w krajach WNP wynosi 12 godzin. Dla każdej dodatkowej godzinie przedstawiciela fotografowania kina automatycznie dodano 13% w określonym tempie.

kategorie podmiotów

Jeśli zastanawiasz się, ile zarabiają aktorzy w Rosji, należy wiedzieć dokładnie, co ich klasyfikacja. Na Forum jest 8 kategorii, z których każda ma swoje własne cechy. Do najwyższej kategorii są ludzie, którzy są najbardziej pożądane i popularne. Ich zarobki są zwykle ponad $ 3.000 12 godzin filmowania.

Przedstawiciele pierwszej kategorii, który grał co najmniej 7 główne role w różnych filmach, zwykle otrzymuje się z półtora tysiąca. Dolarów dziennie fotografowania. W tym samym czasie druga kategoria jest reprezentowana przez aktorów, którzy grali w mojej karierze do 7 ważną rolę. W tym przypadku przedstawiciele sztuki filmowej są około 1000 $ za dzień zdjęciowy.

Przez 3 kategorie podmiotów obejmują ludzi, którzy grali przynajmniej 15 współ-gwiazdą, a jednocześnie przez co najmniej 3 głównych ról w filmie. Ich pensja wynosi 600 $ za dzień zdjęciowy. Przez 4 kategorie podmiotów należą osoby, które odegrały minimum 2 dużych i 10 mniejszych ról. Wynagrodzenie zaczyna się od ostatniego $ 400 do 12 godzin.

Kategoria 5 przedstawiciele powinni mieć co najmniej jeden odgrywają główną rolę, a nie mniej niż 5 rolach drugoplanowych. Przeciętne wynagrodzenie tych osób waha się od 220 dolarów za dzień fotografowania. Aktorzy 6 kategoriach – ludzie, którzy grali przynajmniej pięć drugorzędne role, wynagrodzenia, począwszy od 140 $ za jeden dzień pracy.

Przedstawiciele 7 kategoriach – są aktorzy, którzy nie mają żadnego doświadczenia, bo z tego, co ich zarobki na jeden dzień pracy waha się od 80 dolarów. I ostatni, czyli 8 kategorie podmiotów są przedstawiciele statystów płac wahają się od $ 10 za 1 dzień fotografowania. Najczęściej Napisz sceny nakręcono w tłumie, pozostawiając minimalną ilość czasu.

teatr

Chcesz dowiedzieć się, ile zarabiają aktorzy w teatrze? To na pewno powinien być bardziej uważne przeczytanie tej części artykułu. zarobki aktorów reprezentujących teatr jest dość mały: Absolwenci, którzy nie mają żadnego realnego doświadczenia w tej dziedzinie lub mają je, ale w bardzo małych ilościach, zazwyczaj o 10, maksimum – 15 tysięcy rubli miesięcznie ..

Oczywiście, wynagrodzenie przedstawicieli teatru może sięgnąć nawet 100 tysięcy rubli., Ale powinno być wspaniałym doświadczeniem, nagrody i wiele bonusów. W uzupełnieniu do otrzymania wynagrodzenia z tego poziomu trzeba być mistrzem sceny, na przykład, główną Teatr metropolitalny.

kino

Logiczne jest, że rosyjscy aktorzy są znacznie mniejsze niż w tym samym zakresie działalności, ale poza naszym krajem. актеры фильмов на территории Российской Федерации, знайте, что их средняя заработная плата варьируется от 2000 долларов за съемочный день. Jeśli zastanawiasz się, jak aktorzy robić filmy w Rosji, wiedzą, że ich średnia pensja waha się od 2000 $ na dzień fotografowania.

Tożsamość z popularności, co najmniej 10 tys. Dolarów dziennie fotografowania. Jednocześnie nierozpoznawalne podmioty mogą otrzymać wynagrodzenie wynosi około 2000 $. Nawet mniej rozpoznawalny przedstawicieli filmowego królestwa otrzymać około 700 dolarów.

Ponadto, warto również zauważyć, że w Rosji istnieją często aktorzy-początkujących, którzy nie są jeszcze znane widzom. W tym przypadku, ich dochód waha się od $ 200 za dzień fotografowania. Jednocześnie, jak wiadomo, kręcenia filmu może trwać przez wiele lat, więc można zarobić przyzwoitą kwotę pieniędzy. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że każdy szanujący się aktor powinien mieć własny środek. Jeśli tak nie jest, należy znaleźć sobie dobrą przedstawicielem tego sektora działalności.

dubbing

Więc już wiemy, ilu aktorów robić filmy, ale średnia płaca przedstawicieli dubbingu, nie została określona. W tym przypadku wszystkie warunki współpracy są omawiane indywidualnie. Przeciętne wynagrodzenie aktorów dźwięczności filmów, nie jest tak wysoka, jak mogłoby się wydawać.

Najczęściej przedstawiciele tej kategorii podmiotów mają dzień pracy osiem godzin, podczas których dźwięczne przynajmniej pięć ciekawych filmów kinowych. Przeciętnie ich pensje są około 10.000 rbl., Który jest dostatecznie mała. Oczywiście, istnieją studia, które płacą wielokrotnie więcej, ale do tego trzeba mieć duże doświadczenie i prawdziwy talent.

podsumować

Tutaj dyskutujemy średnie pensje rosyjskich aktorów, i dowiedziałem się także, ile zarabiają aktorzy dubbing Federacji Rosyjskiej. Cieszyć się wakacjami i elegancki nastrój!