312 Shares 3544 views

„Narkomovsky konwój”: krótka historia i aktorzy. „Narkomovsky pociąg” – serial dramatyczny 2011

Przez 9 maja wiele kanałów przygotowują wzruszających filmów wojennych, w którym aktorzy grają najlepiej. „Narkomovsky pociąg” – jeden z tych projektów. Pierwszy obraz premiera miała miejsce w ukraińskiej telewizji 10 maja 2011 roku, a następnie przejął pałeczkę rosyjskiego „Pierwszy kanał”. Co to jest show i który grał główną rolę w nim?


podsumowanie działki

Z filmem cztery części „Pociąg Narkomovsky” aktorzy nas jesienią 1941 roku. Istnieje walczy na wszystkich frontach, a Komisarz Ludowy wprowadza nową inicjatywę, aby zapewnić wódka żołnierzy Armii Czerwonej. Pierwszy pociąg z alkoholem należy przesłać do Wydziału Piechoty. Ale ludzie nie mają, tak aby dostarczyć ładunek „cenny” opłata Philippi sierżanta i czterech żołnierzy, dziewczęta.

Ta podróż, która miała odbyć się w terminie z tyłu, nic złego nie zapowiadać. Ale sytuacja w tym czasie zmieniał się co minutę. A mała partia podlega bombardowania, a następnie zobaczyć, jak miejscowi uciekają w strachu od ich domów. Przez sierż Filippi i dziewczęta-Armii Czerwonej, a następnie przybity niektórych ludzi. Nie zawsze kończy się dobrze. Bliżej do ostatniej drodze bohaterowie muszą walczyć z bandytami, a następnie z niemieckich dywersantów. I nie wszystko wyjdzie żywy z tej bitwy.

„Narkomovsky bagaż”: aktorzy i role. Sergey Makhovikov jako starsi

Sergey Mahovikov, który grał sierżanta Filippova, wie z pierwszej ręki, co służba wojskowa. W młodości, Siergiej otrzymał dyplom nawigatora lotnictwa VVMU Frunze. Jednak pragnienie sztuki wygrał. Aw 1983 Makhovikov – już studentem LGITMIK.

W filmie aktor usuwane od 1994 roku. Pierwszą główną rolę był w ramach projektu „Prosta” Eugenia Ginzburg. W 2000 roku aktor pojawił się w małych rolach w różnych serialach telewizyjnych „Marsz Turecki”, „pracy męskiej”, „Sarmat”. Główną rolę koła zamachowego był w stanie zagrać w filmie telewizyjnym „The Blind”, „The Last Guardian”, „grzmot” i „Dzieci kapitana.”

W filmie „Pociąg Narkomovsky” aktorów, grających główne role odgrywane na ekran dramatyczną historię. Na przykładzie małej odrywania sierżanta Filippova widz widzi, jak cena nie było ludzkie życie w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Chociaż Makhovikova bohaterem w każdy możliwy sposób stara się chronić swoich podwładnych, dziewczyny, prawie wszystkie z nich zginęło w ostatecznym starciu z Niemcami.

"Narkomovsky bagaż": aktorzy, fotografia. Olga Fadeeva jako Tamara

Aktorka Olga Fadeeva – absolwent Białoruskiej Akademii Sztuki. „Venus Star” Jego kariera filmowa rozpoczęła się w 2000 roku, z rolą nauczyciela w białoruskim filmie. Wkrótce dostała znak szpital stażystka w serii „Express-2 pomoc.” Pierwszą główną rolę Fadeev wygrał w 2005 roku w komedii „The Tourist”, który ukazał się Sergeem Astahovym i Borisom Scherbakovym. W 2008 roku zagrała Sasha Konov w melodramacie „Gypsy”. Jej postać żył w czasach radzieckich, przeszedł wiele prób, aż stała się znana aktorka teatru „Romen”. W 2010 roku Olga przyjął główną rolę w dramacie „Widow parowcu”.

W „bagaż Narkomovskom” aktorka Tamara grał Simovic – starsi Była narzeczona Filippova. Choć wokół małego oddziału towarzyskie w niebezpieczeństwie, myśli tylko o tym, dlaczego mają z sierżantem nic się nie stało i dlaczego nie zwrócił na nią uwagi.

Anna Arlanova jak Nadziei

W filmie „Pociąg Narkomovsky” aktorzy Anna Arlanova, Olga Fadeeva Sergei Rakhmanov koło zamachowe i Ina zostały zaprojektowane w celu ochrony konwoju z wódki dla żołnierzy. Nadieżda Kolyadina myśliwiec był najbardziej spokojny i dokładny wszystkich dziewcząt. W tym obrazie reinkarnacji Anna Arlanova.

Po raz pierwszy Anna nauczyłem po premierze melodramat „okien Moskwa”, w którym Arlanova oznaczonych gwiazdką. Wraz z aktorką w tej serii zostały zaangażowane Marina Mogilevskaya, Kseniya Alforova, Ilya Drevnov, Jekaterina Klímová i wielu innych znanych artystów. Dwa lata później pojawił Arlanova w postaci Olgi Usoltsevoy w sequelu, który nosił tytuł „najlepsze miasto na świecie.”

Arlanova usunięte rzadko. Generalnie woli grać w teatrze. Ze względu na aktorce udział w projektach takich jak „greckiego wakacje”, „Księżniczka i żebrak”, „My Prechistenka” oraz „Inne”. Arlanova próbował też swych sił jako reżyser.

Inne role wykonawców

Aktorzy serialu „Narkomovsky konwoju” – że Daria Baranova i Julia Polubinskaya i Irina Rakhmanov.

Rahmanova twarz jest znana publiczności: grała w „Red Perl miłości” filmu „Peter FM» i «Viola Tarakanova». Daria Baranova jest mniej znane: na swoim koncie tylko rola w projekcie „Dom z lilii” „Touchy” i „1943”. Julia Polubinskaya, grał Serafimu Brik trwale usunięte w odcinkach. I tytułowa rola wygrał tylko raz – w „bagaż Narkomovskom”.

Rola podły instruktora politycznego wykonywane aktora Anatolij Petrov, który opracował linię na złoczyńcę ekranem. Grał skorumpowanego policjanta w „Gangster Petersburg”, jednego z podejrzanych w „tajnego dochodzenia” i zabójcy w dramacie „Revenge”.