883 Shares 6842 views

Gleb Romanenko z „stażystów”

Jakościowy i naprawdę zabawny rosyjski serial „Stażyści” od ponad czterech lat, ma silną pozycję różnych ocen. On jest przedmiotem ogromnej miłości do widzów w każdym wieku. I wszystkie te lata Gleb Romanenko z „stażystów” był jednym z najjaśniejszych i najbardziej barwnych postaci w serii.


Duże klasyczny

I na samym początku serii, fakt ten rozgrywa się bardzo sprawnie i dokładnie. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z działki, Romanenko od stażystów mają takie bardzo zachęcające dla przyszłego jakości kariery: matkę – lekarz głowy. Ten młody człowiek jest święty uważa, że fakt ten przyczyni się do łatwego i bezbolesnego przejścia stażu. Praca – to zdecydowanie nie jest jego mocną stroną. Może to się zdarzyć w ten sposób, jeśli nie prowadzić staż był dr Bykov, który nie bierze swój szefa za autorytet w sprawach edukacji „głupie” studentów.

Zasadniczo, facet ma wszelkie powody, by oczekiwać „nenapryazhnye” staż. Po szkole medycznej, wstąpił połączeń przez jego matkę. I zakończyć to mogło normalnie tylko z tego samego powodu. Jednak to był dr Bykov jego silne przywódcy postanowili oddać zdenerwowany Romanenko plany. myślał, że był leniwym ze stażystami. I ta wiara nie jest bezpodstawne.

Gleb Romanenko nie jest najbardziej pracowitym studentem. Jest on często spóźnia się do pracy, a czasami przychodzą na nią z okropnym bólem głowy (wynik nadmiernej miłości do picia i rozbrykany nocnego). Gleb Romanenko z „stażystów” są bardziej prawdopodobne, aby dostać się do argumentu i vstryaet w konflikcie z jego bezpośredniego przełożonego – dr Bykov.

Ale nie należy zapominać, pozytywne strony. Oni Romanenko z „stażystów” niewątpliwie posiada. Był towarzyski i rozrywkowy facet, który jest łatwo dostać się do wygrania ludzi wokół nich. Warto również zauważyć, dobre poczucie humoru i szybki dowcipem.

Sotsionika (Gleba Romanenko)

Według badań przeprowadzonych w wyspecjalizowanych socionic stron, bohater serii „Stażyści” Gleb Romanenko uważane typowy „Dyumoy”.

Tego typu osoby jest w pełni świadomy tego, kto tu rządzi, i stara się wywierać presję na tych, którzy są słabsze, aby dostać to, czego chcesz. Nawet najbliżsi ludzie starają się przede wszystkim, aby znaleźć słabe strony, z której można następnie pracować na nich w imię własnych korzyści. Ale taki nacisk na bliskiej osoby nie prowadzi ducha. Od tego leczenia próbuje ograć każdą drogę znał.

Przedstawiciele tego typu są w pełni świadomi tego, co rozwijać relacje między ludźmi. Nasz bohater może wykorzystać swoje umiejętności do negocjacji pomiędzy walczącymi stronami. Jeśli w swoim najlepszym interesie, aby pogodzić się ze swoim wrogiem – i zrobi to bez naprawdę myśli.

Ci ludzie sami wykazują dość niekonwencjonalny i nie jak ktoś osobowości. Są łatwe do uchwycenia wszelkich informacji, ale utrzymanie go przez dłuższy czas nie może. Są chwile, kiedy jest po prostu niezbędna być sama ze swoimi myślami o życiu. Przy każdej okazji zademonstruje wszystkim wokół szans i wybitne zdolności.

Cytuje Gleb Romanenko

Ta postać pokazać nam wiele niezapomnianych zwrotów. Oto niektóre z nich.

1. "Sam, jesteś zajęty?"

2. „Dla was – nie, ale dla schwytanych – zaszyte”.

3. „My Rosjanie, nie przyzwyczaić się do tego przyzwyczaić.”

4. „Varia, poker – blef. Bluff – jest kłamstwem. Kłamstwo – to nie fair. Poker – jest faul play ".

5. „Kupitman on A – Żyd, B – choroby weneryczne. Pod względem relacji to niebezpieczna mieszanka. "

6. „Dobrze, będę biegać, a Inkwizytor jest zły, gdy jesteśmy późnym rankiem tortury”.

Grooming podcięcia

Podczas oglądania najnowszych wydań swojego ulubionego serialu zaczęli zwracać dużo uwagi na Romanenko z „stażystów”, której włosy były powodem takiej postawy. nazywa się to, nawiasem mówiąc, podcięcia i zaprojektowany dla pewni i trochę odważnych młodych mężczyzn. Bardzo modne fryzury, warto zauważyć. Jest to dość praktyczne. Ale w tym samym czasie, włosy są bardzo charakterystyczne. Więc nie każdy może sobie pozwolić na takie.

Ilya Glinnikov

Niestety, wielu fanów serii do tej pory nie wiem nazwę ROMANENKO z „stażystów” w prawdziwym życiu. A nazwa ta młoda i niewątpliwie utalentowany aktor – Ilya Glinnikov.

Urodził się 19 września 1984 w miejscowości Nowomoskowsk, Tula znajduje się w okolicy. Na początku swojej kariery, która rozpoczęła się w liceum, byłem lubiący taniec, piłka nożna i pływanie. Jednak jego głównym marzeniem było zostać artystą, bo od najwcześniejszych lat Ilya uwielbiał zorganizować małe spektakle dla całej rodziny. I był w stanie zrealizować swój wymarzony dom, w którym „Stażyści” – to tylko jeden, aczkolwiek bardzo istotny krok w kierunku tego uznania i sukcesu.