450 Shares 1646 views

Seria „Kwiat paproci”: aktorzy, role, streszczenie Działka

Mistyczne historie zawsze przyciąga widzów. Skorzystaliśmy z twórców serialu „Kwiat paproci”, aktorów, który przez 16 epizody opowiadają o tajemniczych zdarzeń zachodzących w sąsiedztwie wsi Gluschevki. Która zagrała w filmie i co historia poświęcona jest do niego?

„Kwiat paproci”: aktorzy. Evgeniya Nohrina jako Tony

Główną rolę w melodramatyczny serialu „Kwiat paproci” udał się do młodej aktorki Evgenii Nohrinoy. Absolwentka Uniwersytetu i służył w moskiewskim teatrze prowincjonalnym.

W filmie, Eugene pierwszy pojawił się w 2013 roku w reżyserii dramatu. „Na skrzydłach” zatwierdzony ją do głównej roli. Potem były filmy „pod znakiem the Moon”, „dania na zimno”, „Kuprin” i „Nadzieja”. W 2014 roku aktorka została zaproszona do kręcenia serialu „Kwiat paproci”.

aktorów są mieszkańcy Gluschevki, który znajduje się w strefie nietypowe – w pobliżu Witch bagna. Bohaterka Nokhrin Tonya mieszka również w Gluschevke z siostrą, ale obie nie idą dobrze życie osobiste. W nocy Iwana Kupały dziewcząt są wysyłane do lasu szukać kwiatu paproci, ale zamiast rannego młodego mężczyznę. Po tym incydencie, wieś straszne plotki zaczynają pełzać.

„Kwiat paproci”: aktorzy i role. Sergey Mukhin jak Tymoteusza

Sergey Mukhin – bohaterem wielu rosyjskich serialu. Jest absolwentem GITIS, nekotoreo pracował w teatrze. Rada miasta Moskwa.

Mukhin w telewizji po raz pierwszy pojawił się w 2002 roku i od razu wziął główną rolę w komedii „nawet nie myśleć.” Potem zagrała w takich serialach jak „Marsz Turecki”, „skazane zostać gwiazdą”, „Moskwa Hound”, „Orca”, „Tango ćmy”, „Daj mi trochę ciepła” i innych. W 2015 roku, jego filmografia jest uzupełniane MULTIOBRAZ „Kwiat paproci”.

Aktorzy Sergey Mukhin i Evgeny Nokhrina grać w szeregu postaci, które po raz pierwszy spotkał w bardzo tajemniczych okolicznościach: geologa Timothy kogoś pobity i pozostawiony na pewną śmierć w Czarownicy bagno, ale wkrótce okazało się, że z siostrą Tonya lokalnej piękności.

Po tym incydencie, geolog Tim traci pamięć. Im dłużej przebywa w miejscowości Gluschevke, bardziej tajemnicze i niewyjaśnione wydarzenia z nim dzieje.

Anastasiya Stezhko jako Irina

Kaliningrad rodzimy Anastasia otrzymała szwów w roli serial bitchy siostry Toni – Irina. Ira przekonuje siostrę, aby przejść w poszukiwaniu kwiatu paproci, ponieważ niedawno spadła faceta. Kiedy dziewczęta są ranne Tim Irina żywotnie zainteresowani nimi. Później dowiaduje się, że młody mężczyzna z zamożnej rodziny i postanawia zwabić go do swojej sieci. Umiejętnie wykorzystuje sytuację (fakt, że Timothy stracił pamięć) i sugeruje mu, że mieli romans. Irina korba będzie twoja przygoda będzie znany dopiero w finale serii.

Anastasiya Stezhko zdołał wycofać się w wielu filmach: "wymianie pierścieni", "Save the boss", "Anioł ani Demon", „Veronica. Runaway „i wiele innych.

Inne role wykonawców

Aktorzy z serialu „Kwiat paproci” – to nie tylko młode gwiazdy filmu szeregowego, ale także artystów „starej gwardii”. Jewgienij Sidihin ( „tranzyt rosyjskiego”, „Gangster Petersburg”) odegrała rolę w filmie Roman Mikhalev – ojciec policja obwodowej. na ekranie ada Rogovtseva ( „Dziewięć mieszka Nestor Machno” „host kamień”) w postaci kobiet Katy.

Aleksandr Michajłow ( "Chłopaki", "Love and Pigeons") zagrał Matvey Iwanowicz Michurina Ekaterina Vasileva ( "Ordinary Miracle", "Chodź Spójrz na mnie") pojawił się w kadrze jako babcia, Tony i IRA.

Również w obrazie Alyona Yakovleva ( "Beauty"), Siergiej Zharkov ( "Ty rozkazał zamordować"), Natalia Chernjavskaja ( "Proste prawdy") i Alexander Yatsenko ( "Catherine") był zaangażowany.