749 Shares 2333 views

Biografia yany Churikovoy: jeden, który doświadczył „wielka prawda o Telewizji”

Biografia yany Churikovoy zaczyna się w Moskwie, gdzie urodziła się w rodzinie wojskowego 6 listopada 1978 r. Biorąc pod uwagę zawód papież, nie dziwi fakt, że dziewczyna poszła do szkoły na Węgrzech. Jednak Ian przyszedł już na uczelni krajowej – na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Moskiewskiego. Łomonosowa. Zawsze chciała połączyć swoje życie dziennikarstwa, w rzeczywistości – z telewizora. I choć ukończyła z Zakładu Telewizji i Radiofonii, zaczynając karierę w publikacji „czasownika”. To twórcze biografia yany Churikovoy zaczyna się od tej pracy. Korespondent w gazecie pracowała od 1992 do 1996 roku, nauczył się profesjonalnie własne słowo, zyskał bezcenne doświadczenie w pisaniu dziennikarz.

Jednak myśl o telewizji nie dają odpocząć, a po czterech latach pracy w wersji drukowanej Jana stał się reporter z kanału TV ATV. W telewizji, że prawo autorskie trwało bardzo niewiele – około roku. Jednak, jak wynika z samej dziennikarz tutaj doznała „wielka prawda o Telewizji”. Jednak to, co to jest, John jest nadal milczy.

Może coś ważnego w telewizji dziewczyny nadal stało się jasne, ponieważ po ATV rozpoczyna swój szybki rozwój jako zawodowy osobowości telewizyjnych. Początkowo (1997-1998), pracuje jako redaktor i VJ w biz-TV. Podczas reorganizacji kanału MTV Ian mógł spróbować swoich sił w prawie wszystkich zawodach telewizyjnych. I każda praca mogła. Biografia yany Churikovoy bogaty w kilka dni, a nawet miesięcy, wypełniona tylko praca i nic więcej. Jednakże ten okres przejściowy, stał się prawdziwym sprawdzianem pracowitości i wytrwałości dla niego. Ian dosłownie żył w pracy – praca dzień śpi w nocy, tak aby nie tracić cennego czasu w drodze do domu.

Jan Churikov (jako redaktor i producent telewizyjny) na MTV osiągnąć znaczący sukces. Jej program „12 gniewnych Widzowie” został nagrodzony „Znak Jakości” za najlepszą muzykę w programie telewizyjnym. Próbowałem prawie wszystkie zawodu telewizyjną, zdecydowała, że bycie „za kulisami” telewizji – „American Idol” nie było dla niej, i wziął udział w castingu do wyboru prowadząc następnie nowy show Ten konkurs Jana wciąż pamięta jak najbardziej rygorystycznej selekcji jej życiu. Wygrała. Od tego czasu (2002) rozpoczyna biografię yany Churikovoy jako wiodący „pierwszy” kanału.

Była niekwestionowanym twarz z „American Idol”, wszystkie siedem sezonów, ale następnego ranka obudziłem się po pierwszej transmisji z popularnych krajów przyjmujących TV. Od tego czasu jego popularność wzrosła tylko. I dziś możemy powiedzieć z pewnością, że Yana Churikova, biografii, która jest prawdziwym przykładem pracowitości i wytrwałości – gwiazda rosyjskiej telewizji.

Teraz ona nie tylko prowadzi wiele programów w kanale „pierwszy”, ale sama w sobie – jak gwiazda – bierze udział w różnych projektach telewizyjnych. Widzowie pamiętają tak dobrze jej wizerunek Tamer w show „Circus z gwiazdami”. Pracuj z Tygrysów prowadzących ten projekt był bardzo sympatyczny, ponieważ skrajne namiętności – jej osłabienie.

Nie tak dawno temu, próbowała swoich sił w nowej roli zawodowej. Spotkać – redaktor naczelny magazynu rosyjski «Viva» Yana Churikova. Zdjęcia gwiazd i historie ich życia blisko niej, jak każdy inny, bo to jest – jednym z nich.