855 Shares 1948 views

Ciekawe kluby nocne Kazan

Kazan – metropolia, gdzie można bawić się nie tylko w dzień, ale również w nocy. Teraz przyjrzymy się interesującym miejscem dla przyjemnego pobytu Young. Co noc Kazan kluby są popularne?


Jam Bar – miejsce z dobrą muzyką

Jest to mały, bardzo przytulne miejsce. Położony w centrum miasta. Tam już dawno odbyło się przyjęcie z dobrą muzyką. Na pilocie można zobaczyć założycieli podziemnego ruchu muzycznego w Kazaniu. Klub otwarty dla wszystkich.

Bar "Coyote Ugly"

To miejsce wygląda jak klub, choć i nazywa się bar. Tutaj każdy może znaleźć przygodę. Muzyka nie jest klub, dość przeciętne. Klub chip – słynny taniec na barze.

Klub „Arena” – instytucja, testowane czasu

Opisując klubach Kazań, należy zwrócić uwagę na „Arena”. Ten klub jest prawdziwym weteranem Kazan nocnych. On stworzył więcej niż dziesięć lat temu, ale nadal jest istotne. To gospodarze wydarzenia, takie jak Renaissdance lub Solaris.

China-Town-Café

Jest to kolejne ciekawe miejsce do miasta w nocy. Instytucja utworzona dzięki wsparciu Moskwy. Tu skręcać dobrej muzyki. Zaprojektować ciekawe miejsca, a kuchnia jest pyszna.

"Hermitage"

Biorąc pod uwagę klubów nocnych w Kazaniu, nie można zapomnieć o tym. Instytucja ta była kiedyś jednym z największych w kraju. klub przekształcił się w sali koncertowej. Oto dobry teren i świetny dźwięk.

„Lenin” – klub dla tych, którzy pamiętają o przeszłości

Ten mały pokój klub. Projekt jest oryginalny, polityka muzyczna podoba odwiedzających. W niektórych miejscach ma swoje bywalców, ale przybysze są zawsze mile widziane tutaj.

Klub nocny "Luxor" (Kazan)

Jest to bardzo popularne miejsce w mieście. Młodzi ludzie lubią tu odpocząć. Instytucja jest bardzo dobra obsługa i wysoki poziom bezpieczeństwa. Istnieje dresskod twarz i kontrola. Ciekawy design, klub muzyczny.

Jest zamknięty w piątki i soboty od jedenastej w nocy.

„51 stan” – pierwszy elitarny klub

Jest to jeden z trzech największych klubów w Kazaniu. „51 stan” to pierwszy luksusowy-pretensjonalne miejsce w mieście. To właśnie w tym miejscu po raz pierwszy stanął w kolejce przy wejściu. I to było niemożliwe, aby dokładnie wiedzieć, w jaki sposób można przejść kontrolę twarzy lub masz iść do domu. Zauważ, że diamenty i sobole nie są gwarancją, że brakuje na prestiżową imprezę. Kilka razy klub staje się najlepszym nocnych od wersji Dancing Ludzi Awards. I to, oczywiście, dodać do niego kopilochku punktów. Podsumowując, możemy powiedzieć, że „51 stan” – jest to bardzo żywe miejsce z dość dobrej polityki.

„Legenda” – to doskonałe miejsce na spokojny sen

Klub nocny „Legend” otwarto w Kazaniu w miejsce drugiego. Prawdopodobnie z tego powodu polaryzacji obecnych wysokich miejscach. Wcześniej nie było bowling klub „Manhattan”. Ten zakład jest uważany za elity do zwykłych obywateli, to nie było dostępne ze względu na politykę finansową. Zauważ, że ta sama moc, pieniądze drodze dziedziczenia przeszły do „Legend” z sali klubowej. Dlatego też, w instytucji, która pracuje dziś, doskonałe wzornictwo, wysokiej jakości muzyki. Odwiedziliśmy klub są spełnione.

„Królowa” – najbardziej reprezentacyjny miejsce

Jest to elitarny klub z Kazania. Jest prawie niemożliwe, aby dostać nawet dla tych, którzy mają dużo pieniędzy. Wejście do restauracji kart klubowych. Projekt po prostu wspaniały. Wysoki popyt wśród lokalnych instytucji publicznych. Ten klub jest niedostępne dla wielu obywateli megopolisa, więc o nim komponować różne legendy.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, co jest warte odwiedzenia klubów Kazan. Jak widać, wiele z nich. Istnieją inne godne miejsce w tym mieście. Więc nie zapomnij o reszcie i spędzić dobry czas zabawy.