603 Shares 4009 views

Ta seria szkoły: rozmiar i zasady selekcji

Ty dobrze pamiętam twoje lat szkolnych? Ścisłe formy, białe łuki, krawat, ciężkie plecaki i zużyte stoły w klasach. Dzisiaj, łuki i krawaty stał się atrybutem święta, teczki dużo łatwiejsze i wygodniejsze, pozostaje niezmieniona biurko tylko szkoła, której wielkość, nawiasem mówiąc, są bardzo ważne dla dobrej wydajności.


Rodzaje biurek szkolnych

Wydaje się, dobrze, że rada szkoły może być wyjątkowy. On jest pojedynczy i niepowtarzalny. Ale nie było. Okazuje się, że istnieje kilka rodzajów mebli, a różnią się one nie tylko w projektowaniu, ale także pod względem funkcjonalności.

 1. Szkoła ławki regulowane – dogodną opcję, jeśli chcesz stolik na kilka lat studiów. Takie meble pozwala na regulację wysokości blatu i krzesła.
 2. Ortopedyczne biurka – model, który nadaje się szczególnie dla dzieci z układu mięśniowo-szkieletowego. Ale to nie znaczy, że nie można kupić za zdrowe dziecko ortopedycznej mebli. Po tym wszystkim, zdrowie jest łatwiejsze w utrzymaniu niż powrót i kręgosłupa – to nie jest żart!
 3. Biuro jednoczęściowy. Ten typ biurek szkolnych jest znane każdemu. Zazwyczaj są one wykorzystywane w niższych klasach. Blat stołu jest przymocowany do siedzenia, która pozwala uczyć dziecko do prawidłowej pozycji przy biurku.
 4. Pojedyncze lub podwójne biurko.
 5. Składane – strony te są najczęściej stosowane w dużych salach. W rzeczywistości jest to krzesło z małym składanym stoliku na podłokietniku.
 6. Biurka z szufladami jest bardzo wygodne. Mogą przechowywać podręczniki, zeszyty i inne przybory szkolne.

biurko pierwszy równiarka

Dzieci dorastają bardzo szybko. Więc dziecko idzie do pierwszej klasy, co oznacza, że trzeba myśleć nie tylko o zakupie mundurków szkolnych i akcesoriów, ale również bezpiecznego miejsca pracy, aby wykonywać swoją pracę domową. Dzisiaj, Stoliki dla domu są prezentowane w różnych sklepach. Ale ważne jest, aby podjąć odpowiedzialne podejście do wyboru mebli, ponieważ niewygodne krzesło, lub zbyt wysoki stół można łatwo zepsuć nastrój dziecka i odeprzeć chęć posiadania. Jeśli jest to school party, wymiary powinny spełniać dodatkowo musi spełniać parametry bezpieczeństwa, jak również do domu.

Przy podejmowaniu decyzji, gdzie zainstalować biurko z góry przemyśleć czasu oświetlenia. Ważne jest, że światło dzienne padł prawidłowo, aw przypadku jego nieobecności być gniazdo do lampy biurko. Oczywiście, nie należy zapominać o polach i półek. Wszystko powinno być pod ręką, aby Twoja pierwsza równiarka nie prowadzony przez pokój do niego niezbędnych podręczników i instrukcji.

Biuro lub biuro?

Rodzice często zastanawiają się, co najlepiej kupić, partie czy jest to zwykłe biurko. To wszystko jest kwestią gustu. Po tym wszystkim, jeśli spojrzeć, co szkoły ławki, regulowany ona lub staromodny – biurko lub blat stołu i krzesła (stół). Dlatego głównym kryterium przy wyborze – wygoda i komfort dla dziecka i oczywiście bezpieczeństwo.

Dziś, wiele pulpitów, które są doskonałym substytutem klasycznej ławce szkolnej. Takie meble mogą być bardzo zróżnicowane:

 • z szufladami lub bez nich;
 • stałymi lub lekkie;
 • z blatem składanym lub w całości;
 • z półkami na książki i tym podobne. d.

Bardzo często można zobaczyć w sklepie, że zwykła tabela nazywa ławce szkolnej. Jego cena w tym samym czasie może osiągnąć nawet 15-20 tysięcy rubli. Przyjrzyj się uważnie, być może ta tabela nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Stoliki dla domu

biurko szkoła Home Edition – to kompleks, który może zastąpić masywne meble. Po tym wszystkim, tabele mają zwykle wiele stacjonarnych lub szuflad i szafek, a czasami wbudowanymi półkami na książki. Jest to świetny wybór, jeśli nie masz duży obszar dla przestrzeni edukacyjnej, na przykład mieszkasz w kawalerce.

Funkcje partii Wybory

Aby nie żałować pieniędzy wydanych, ważne jest, aby podjąć odpowiedzialne podejście do wyboru, ponieważ większość pracy nie nabywa się na okres jednego roku, a wraz z perspektywą długotrwałego użytkowania. Tak więc, na co zwracać uwagę, kiedy trzeba serię szkoły:

 1. Tabela rozmiarów – musi być wystarczająco szerokie i długie, dziecko może wygodnie pomieścić go nie tylko zeszyty, ale także słuchowych i akcesoriów treningowych.
 2. Krzesło powinno być wygodne. stopy dziecka powinny dotykać podłogi. Idealnym rozwiązaniem byłoby krzesła biurowe z oparciem anatomicznej, że można regulować na wysokość.
 3. Wysokość biurka szkoła powinna pasować wzrostu dziecka. Lepiej zwrócić uwagę na regulowanym stołem do pracy wzrosła wraz ze swoim uczniem.
 4. Obliczyć optymalne wysokość biurka całkiem prosta w co 15 cm wzrostu dziecka zawiera do 6 cm, wysokość tabeli. Podobnie wybrano i krzesło, tylko małe dziecko wzrost 15 cm 4 cm powinno spaść o regulowanej wysokości.
 5. Aby zwiększyć równiarka 128 cm najlepszym rozwiązaniem byłoby 51-52 cm wysokości biurko, krzesło 34-35 cm.

Podstawowe błędy przy wyborze

Pomimo wielu porad i osiedli, wielu rodziców nadal popełniają błędy przy zakupie. A przede wszystkim są bardzo powszechne. Są to tylko najbardziej popularne.

 1. Lakier. Dla dziecka jest mniejszy połysk i blikovat ingerować włączony.
 2. Wąski stół. Ze względu na brak miejsca na blacie dziecko będzie niewygodne w odrabianiu lekcji.
 3. Niewłaściwa wysokość krzesła lub stołu.
 4. Mało uwagi na elemencie ruchomym. Pamiętaj, że wszystkie elementy sterujące i połączenia muszą być wykonane z wysokiej jakości materiału.

Teraz już wiesz, jak ważne biurku szkoły dla dziecka. Wymiary należy wybrać tuż przed rozpoczęciem badania lub wybrać miejsce pracy z możliwością regulacji wysokości.