799 Shares 6772 views

Wspólne czeskie imiona mężczyzn

Wielu z nas interesuje w nazwach, które są wspólne dla innych ludzi w innych krajach. Dziś mówimy o nazwach Czeskiego męskich.


Charakterystyka imion czeskich

Opierają się one na słowiańskie bazowej znalazły się pod znacznym wpływem katolicyzmu. Obecny w kraju są również typowo rosyjskim, polskim, ukraińskim popularnych imion. Ich kształt jest zwykle przypadek. Jako przykład, nazwy czeskie takich ludzi jak Peter (to jest tłumaczone jako „kamień”), Milos (tłumaczone jako „Mój drogi, kochany”).

Są to te, które są uzupełniane przez przyrostek „-K”. Dlaczego te nazwy zaczynają być proste, a nawet niektóre „lekceważące”. Przykład – imię Radek, co oznacza „szczęśliwy”. Inny przykład wykonania powstawania nazwami męskich Czech – od participium (np Rudolph wok). Czech mężczyzna imiona w kolejności urodzenia, może również wziąć pod uwagę ludzkie cechy: Vlastimil oznacza „dobry rząd”, nazwa Lubos mówi sama za siebie i jest tłumaczone jako „ulubiony”.

Inną cechą – to akcent. Warto to zwykle na pierwszą sylabę. W tym przypadku dźwięk różni się od znanych do naszych uszu. Z tego powodu, aby dowiedzieć się, jaką nazwę w pytaniu nie jest łatwe. Poniżej omówimy znaczenie niektórych czeskich imion.

Imię Milan: wartość

Jest to wspólna nazwa Czech nie jest słowiańskie korzenie i oznacza „słodkie”, „delikatny”. Uczciwość, niezawodność, łatwość obsługi, prostota – to cechy, które charakteryzują okaziciela. Nawet jako dziecko z dzieckiem, można brać przykład. Z biegiem lat, cechy Mediolan pozostają praktycznie niezmienione. Ten przyjemny, uroczy człowiek promieniuje życzliwość i chęć pomocy. Pochwała dla właścicieli taka nazwa może płynąć bez końca, zaczyna się wydawać, że negatywne cechy swego oszczędzone. Ale nic takiego. Te silne osobowości często poszukują jedynie do dóbr materialnych. Wielu mężczyzn większość swojego życia Budowanie kariery.

Inżynier, lekarz, artysta, kompozytor, polityka reklamowa, biznesmen – w każdym z tych zawodów, może on się odbyć.

Zdrowie mężczyzn, noszących nazwę Mediolanu, jest dobry, ale nie doskonały. Oni są uczuleni, często przeziębienia, skarżą się na skórze i plecach.

W sprawie ustanowienia rodziny Mediolan myśli, kiedy okazuje trzydzieści. To człowiek kochający, bo nie będzie miał czasu do czasu, aby rozwiać podejrzenia żonę o swojej niewierności. Mimo to, rodzina i dzieci są dla niego bardzo ważne.

darem Boga

To jest jak sama nazwa przekłada Matei. Liczba nazwą jest numer siedem. To leży w zdolności do płacenia obszary talentów, takich jak nauki, sztuki, filozofii i działalności religijnej. Jednak aby odnieść sukces musimy głęboką analizę osiągniętych wyników, a także rzeczywistego planowania przyszłych zdarzeń.

Uwrażliwione cudzych oczekiwań, właściciele nazwa może stać się liderami. Wybierz ścieżkę handlowych lub finansowych nie może obyć się bez pomocy z zewnątrz.

Charakter i tajemnica nazwą Jiri

Elastyczny, miły, trochę bez charakteru i ufając tej osobie przemyśleć każde działanie z jego działania spędza sporo czasu. Zewnętrznie podobna do matki, ale nabiera charakteru ojca. Dobrze zorientowanych w sztuce wybiera karierę jako artysta cyrkowy, Opera lub piosenkarka pop. Wysokie wyniki sportowe i do niego są możliwe do osiągnięcia.

Mężczyzna, nazwany Jiri, uparty. On jest często uważana jedynie z ich opiniami, widząc ją jako jedyną prawdziwą. Jeśli chodzi o kwestie kontrowersyjne, oto on zwykle nie słyszeć rozmówcę. Znajduje to odzwierciedlenie w budowaniu relacji z innymi. Należy zauważyć, że dorastając, Jiri myśleć o tych niedociągnięć.

Jiri, urodzony w zimie, skłonnej do badań naukowych, odznaczają się one trudnym usposobieniu. Interes publiczny dla niego, na pewno nie w pierwszym miejscem. Jiri urodzony w miesiącach wiosennych, egoistyczny i egocentryczny. Można oszukać. Jest zaangażowana w rozwój kariery, delektując tylko uczciwymi metodami. Jakość, bardzo cenione przez menedżerów i współpracowników. Jiri urodzony w lecie, beskharakteren, miękki i zgodny. Urodzony w jesieni charakteryzuje się roztropnością i upór.

Mamy wymienionych tylko kilka czeskich imion męskich, że rodzice wybierają dla swoich dzieci.