756 Shares 6974 views

Taurus i Lew: zgodność przez ciernie

Czy wierzysz w postulat, że przyciągają przeciwieństwa? Dobrze, dobrze! Zapytaj o siłę tej atrakcji dla pary Taurus i Leo. Kompatybilność tych znaków budzi duże wątpliwości wśród astrologów i po zrozumieniu charakterystycznych postaci tych wartych przedstawicieli Zodiaka, powodem takich wątpliwości jest łatwy do zrozumienia. Są tak odmienne, jeśli nie antagonistyczne, że powstaje pytanie: czy Taurus i Leo w ogóle się kompatybilnie, czy nigdy nie byli razem?

Pierwszy jest spokojny i obojętny, drugi jasny i szybki; Jeden oszczędny i skuteczny, drugi wielkoduszny i ekstrawagancki – tak się różnią, Taurus i Leo. Kompatybilność tych antypodów może być osiągnięta tylko w jeden sposób – dzięki ustępstwom i kompromisom. Ale z dwóch najsilniejszych bohaterów, ledwo okaże się słabość. Nie pomaga to jednak, bo w tym przypadku jeden z nich będzie przygnębiony, aw tym stanie się narażony na to, że spędza wszystkie dni mu mierzone. Jedyne co pozostało do nadziei to sztuka kompromisu, która pozwoli wszystkim ocalić twarz, a także własną opinię, a jednocześnie wypracować pewne ogólne podejście. W każdym razie w tej parze będzie zawsze ukryta lub oczywista walka o przywództwo. Wszechobecność Taurusa i Leo działa przez całe życie, co nie przynosi korzyścia rodzinnego związku. Ale nie trzeba wybierać.

Sama droga do ślubu tych znaków nie zostanie pokryta różami. Taurus będzie niewątpliwie trudny do podjęcia decyzji, wreszcie, na takim odpowiedzialnym kroku, może nalegać na umowę małżeńską, w której ustalona zostanie uczciwość i odpowiedzialność partnera. Ale spróbuj zmusić się do takiego "upokorzenia" miłośnika wolnościowego Leo! Być może po serii skandali, do których te szybko temperowane osoby są na skraju, uda im się przezwyciężyć różnice i założyć obrączki na sobie palcami, ale to dopiero się zacznie.

Spokój i spokój w takiej rodzinie jest bardzo trudne do osiągnięcia, ponieważ omawiane oznaczenia mają nawet zgodność seksualną. Taurus i Leo mają tendencję do dominacji. Nieumiejętność i niechęć do ustępstwa będą odczuwalne nawet w łóżku, więc możliwość niezadowolenia z jednego lub nawet obu partnerów jest wielka. Ponadto, Leo, zwłaszcza jeśli jest mężczyzną, jest obcy monogamia, nie tylko zaakceptuje zaproszenie do sypialni innego, ale też poszuka takich możliwości. Zazdrosny Byk jest – że nóż jest ostry, zawsze czuje dyskomfort ze względu na większą uwagę innych na swym genialnym towarzyszem. A jeśli nawet jego podejrzenia są uzasadnione nawet raz, po prostu torturuje Lew z nieustannymi zastrzeżeniami, weryfikacjami i wyrzutami.

Czy coś może uratować ten trudny, ale jasny związek? Czy jest coś w ogóle, wokół którego Taurus i Leo będą wiec? Kompatybilność jest nadal możliwa! Zjednoczyć można dbać o ich własne samopoczucie, szczególnie jeśli ktoś lub coś wkracza na ich dobrobyt. Dla szczupłego Taurusa i potężnego Lew ich własność, ich terytorium – są święte. Każde zagrożenie dla ich domu spotka się z takim polubownym odrzuceniem, którego świat jeszcze nie widział. Cenne rzeczy piękne i komfort Taurus koniecznie popierają dążenia Lwa do życia w królewskim stylu. Razem z przyjemnością zabiorą remont mieszkania, a nawet budowę eleganckiej chaty i będą miłować pokój, aby wspólnie sprawować. To samo dotyczy dzieci – Taurus i Leo wezmą pod uwagę ich wykształcenie i stwarzają dla nich godne warunki. Nie tylko nie pozwolą narobić spokoju swoich krewnych komuś innemu, ale sami będą odkładać kłótnie i konflikty do lepszych czasów, pokazując dzieciom, że ojciec i matka mają wszystko dobrze. I możliwe, że z czasem tak będzie w rzeczywistości, chociaż jeśli chodzi o takie różne osoby, nie można być pewnym niczego.