395 Shares 9581 views

Ryba spała. Do czego to?

Czy kiedykolwiek próbowałeś obliczyć ile książek sennych jest? I czy ktoś może w ogóle zrobić takie zadanie? Ale wszystkie te książki nie pojawiły się od podstaw, każdy z nich zawiera kolosalne doświadczenie życiowe i obserwacje. Oczywiście, z jakiegokolwiek powodu odwołania się do marzeń, przynajmniej, to śmieszne, ale niektóre sny nie mogą być pozostawione bez uwag. Przynajmniej ze względu na ciekawość warto zastanowić się, co oznacza ten lub ten sen. Jeśli jego interpretacja jest korzystna i obiecuje powodzenia, dlaczego nie dostroić się do niej i spotykać się z nią w pełni uzbrojona.

Dzisiaj jest to w snach książek, które szukają coraz więcej radości, ale wcześniej traktowano je poważniej. Wielcy babcie wiedzieli na pewno: jeśli ryba ma sen, poczekaj na uzupełnienie w rodzinie. I nie ma badań ciążowych. A ponieważ nie było środków antykoncepcyjnych, prawie nikt nie był zdenerwowany faktem, że sen nie zawsze się spełnił.

Ile książek marzeń istnieje, tyle interpretacji na ten sam obraz. Niektóre z nich są bardzo ciekawe. Na przykład Sigmund Freud uważa, że jeśli dama lub dżentelmen marzy o rybach, to mają problemy z zaparzaniem w życiu seksualnym. Jego marzenie interpretuje takie marzenia w następujący sposób:
* Wędkowanie w śnie – nie można zapomnieć o swoich problemach przez sekundę, uniemożliwia odprężenie podczas robienia miłości;
* Jedząc we śnie danie rybne – dla tego człowieka taki sen oznacza, że w łóżku jest nadmiernie samolubny i nie liczy się z partnerem;
* Nieudane wędkowanie w marzeniu – strach przed niewypłacalnością w łóżku.
Zgoda, bardzo ciekawa interpretacja obrazu. Ponadto żaden z nas nie przestanie zwracać uwagi na intymną stronę życia.

Co do zasady, książka marzeń interpretuje nie tylko osobny obraz, ale także sytuację jako całość. Na przykład, co myślisz o marze ? Wymarzona interpretacja Marksa mówi, że po takim marzeniu można oczekiwać od losu wspaniałego daru.

Według tego samego autora, złapanie ryb w sidła we śnie oznacza sukces i dobrobyt w biznesie. Działalność i przedsiębiorstwo wkrótce przyniesie owoce. Oglądając we śnie, jak inni ryby? Więc drugi wiatr otworzy się, będzie siłę i energię do aktywnego działania, a los będzie po twojej stronie. W śnie marnowały czas, więc nic i nic nie złapały – w rzeczywistości nie denerwujesz się, jest to nie czas.

Jeśli marzycielka ryba nie żyje, ale świeża, to dobry znak, co oznacza szybką radość. Żywe ryby drżą w dłoniach, obiecuje dziewczynie szybkie poznać pana młodego.

Ezoteryczna książka snów nie jest tak samo zadowolona. Według jego interpretacji, ryby w śnie symbolizują wczesną chorobę, a także zimne i obojętne nastawienie ze strony tych, którzy są ci drodzy. Kobieta marzyła o rybach – aby uniknąć problemów z dziećmi, ciąża jest możliwa. Wędkowanie we śnie oznacza pracę, bezużyteczną i żmudną. Jeśli jednak marzysz o rybie, którą zdołałeś złapać na haku, poczekaj na spełnienie pragnienia.

Interpreter jest intymny (nie uśmiechaj się, jak się okazało, też istnieje) obiecuje wszystkim, którzy widzą rybę pływającą w czystej wodzie we śnie, idealną powieść. Ale jeśli woda jest mętna, nie będzie można znaleźć idealnego partnera.
Wędkowanie we śnie, zgodnie z intymną książką snów, oznacza życzliwą propozycję małżeństwa. I im większa ryba, tym bardziej korzystne będzie małżeństwo.

Marzenia składa się z różnych ludzi, ale ilu ludzi, tyle opinii. Dla mężczyzn połowów jest związane z przyjemnością. Dla kobiety, przeciwnie, męczy się taką rozrywką. Tutaj masz dwa zasadniczo różne wyjaśnienia tego samego.

Zadając pytanie: "Ryba marzyła, co to oznacza?" – ryzykujesz otrzymanie wielu różnych odpowiedzi, od śmiesznych po szczerze straszne. Na przykład, czy wiesz, co marzyć o wędzonej ryby? Według jednej z publikacji, taka nocna wizja gwarantuje zabawną podróż. Ale jaskrawoczerwona ryba dla chorej osoby oznacza najbardziej niekorzystny wynik. Niezależnie od tego, czy wierzyć w wymarzone książki, czy nie. Czasami jednak nie należy zapominać o zdrowym rozsądku, a przed napisaniem na forum internetowym: "Ryba śpi, jestem naprawdę w ciąży? !!", idź do apteki. Jeszcze nie w kamiennym wieku na podwórku.