214 Shares 7866 views

Znak zodiaku Byk (dziecko): pełna charakterystyka

Nie tylko nazwa określa pewne aspekty osobowości, a nawet los człowieka. W tym przypadku również trzeba wziąć uwagę na horoskop. Niech sceptyków do tego stwierdzenia nie są zbyt pozytywne, ale doświadczenie pokazuje, że ten podział ludzi odbywa. Dziś chcę mówić konkretnie o dzieci. Dziecko-Byk: co to dziecko, i jak będzie się różnić od swoich rówieśników – i będzie ją kontynuować.

Głównym na Tauri dzieci

Tak, to jest on, dziecko – przedstawiciel tego znaku zodiaku? Początkowo, należy zauważyć, że jest to „ziemskie” dzieci. To jest ich elementem jest ziemia. Są one na ogół spokojny i wytrwałość. Jednak różni się wytrwałość, a nawet do pewnego stopnia uporu. Należy zdecydowanie podkreślić, że te dzieci potrzebują Verde podłogę pod stopami i bezpieczne osadzenie. Dlatego dzieci-Byk zawsze doceniają moją rodzinę i uważają, że jest ostoją życia. Ale mimo to najmniejszy członek tej znak zodiaku oddzielne i niezależne od swoich rodziców. Nie mogą one stać się prowadzić. Nie zdziw się, jeśli będą zmuszeni odpowiedzieć na agresję i skrajną frustrację.

Jednak należy zauważyć, że Taurus dziecka – osoba, spokojny i zrównoważony. Bardzo rzadko są sfrustrowani i nerwowy, rodzice niedogodności i inni. Jeśli to nie był upór, znak ten można nazwać idealnym. Te dzieci nigdy nie walczyć z rówieśnikami, dając im praktycznie wszędzie. Ale to nie znaczy, że nie mogą sami sobie. Takie precedensy by się stało, ale bardzo rzadko. Po tym wszystkim, Byk jest bardzo cierpliwy i stanie ponieść urazy przez długi czas i inne niedogodności. Należy również stwierdzić, że dziecko-Byk zawsze wstać dla słabszych. Nawet jeśli trzeba iść na tego, kto jest silniejszy i mądrzejszy. Te dzieci nie boją się trudności, ważne jest, że sprawiedliwość zawsze panowały.

I kolejny bardzo ważny punkt: Byk dziecko docenia komfort. Więc dzieci po prostu trzeba żyć w dobrych warunkach, smaczne do jedzenia i cieszyć się życiem. Przedstawiciele tego znaku zodiaku nie trzeba wiele, ale wygodne przynajmniej zawsze powinien być.

Gry i rozrywka

Jak zabawa, a co będzie angażować Taurus dziecko? Początkowo, warto przypomnieć, że było cicho dzieci. I gra muszą być takie same. Idealne dopasowanie więc dzieci grać z projektantem, składanie puzzli. Te zabawy przez długi czas będzie unieść takiego dziecka, dając rodzicom spokój i relaks. Byk jest bardzo lubiący czytania. Preferują głównie fabularnych i bajek. Nie jest konieczne, aby im to zaprzeczyć. Po tym wszystkim, przedstawiciele tego znaku naprawdę lubią żyć w świecie fantazji.

Ważne jest, aby pamiętać, że dziecko – Taurus twórcze osoby. Takie okruchy mogą spróbować wielu rzeczy, dopóki nie znaleźć coś, co jest naprawdę interesujące i ekscytujące. To może być niemal wszystko: malarstwo, uformowany z gliny lub gliny, rzeźba z drewna, palenie, .. haftowanie, szycie, taniec, śpiew, itp Jeśli dziecko na pierwszy rzut oka nic nie widać, należy spróbować go odnaleźć hobby. Po tym wszystkim, kreatywność – jest to jeden z najważniejszych przedstawicieli ścieżek życiowych tego znaku zodiaku.

Ważne: Byk jest z natury obdarzony dobrym głosem. Kochają śpiewać i robią to bardzo chętnie. Jeśli praca na głos dziecka, Taurus, skąd można go uzyskać wspaniały piosenkarz.

wygląd

Uważamy dalsze horoskop i zodiak. Byk dziecko, ważne jest również, aby pamiętać, często słodkie lub atrakcyjne. Te dzieci zawsze mają specjalną cechę zewnętrzną, która przyciąga uwagę. To może być pełne usta, duże oczy, gęste rzęsy i złote loki. Jedno jest pewne: to okruchy wszędzie i zawsze będą podziwiane przez innych. Ale to nie jest wada: te dzieci są często narażone na działanie obcego mocarstwa. I niestety, nie zawsze pozytywne.

Bułka tarta, Byk zawsze krępy, niski. Mają silne ramiona, nogi, ciało. To samo odnosi się do dziewcząt. Oczy tych dzieci przeważnie ciemne, głęboko osadzone. Jednak nawet we wczesnym dzieciństwie, wiedzą, jak dobrze wyglądać, ponieważ mają wrodzone poczucie stylu. W starszym wieku, będąc nastolatkiem jest bardzo ważne dla Taurus będzie dobrze ubrany. To nie znaczy, że dzieci będą gonić modę. Wręcz przeciwnie, będą ubierać jak chcą. Mimo wszystko, a nie słuchać opinii innych. Warto zauważyć, że wśród byki tak wiele dziwacy i niezwykłe osobowości.

Dziecko-Byk dziewczynka wygląda jest daleki od współczesnego ideału. To nie jest małe i kruche piękno, które można nazwać Calineczka. Jednak nie oznacza to, że takie dziecko wygląda nieatrakcyjne. Mają urok i charyzma, która często ważniejsze niż szczupłej figury. Ważne jest, aby pamiętać, że te dziewczęta często znajdują się w tym sporcie osiągnął szczyt w tej dziedzinie.

o rodzinie

Co jeszcze ciekawe Taurus (sign)? Dzieci są, jak już wspomniano wyżej, bardzo doceniam twoją rodzinę. Krewni dla nich – najważniejsze w życiu, podczas gdy inne dzieci lub przyjaciół jest ważniejsza niż rozrywki. Rodzice takich dzieci jest nie tylko władze, ale także najlepsze towarzyszami. Cielęta jego mama i tata miłością i szacunkiem, nie wiem co. Nie należy zapominać, że te dzieci – kinestetycznych. Są one bardzo ważne, kontakt cielesny. Dlatego powinny być one tak często, jak to możliwe do przyjęcia, pieszczotę. We wczesnym dzieciństwie, że tak często jak to możliwe, powinien czuć moją matkę powodu może to wydawać kapryśna w pierwszym roku życia.

Jeśli rodzina kilkorga dzieci, Byk w różnych sytuacjach może zachowywać się inaczej. Starszy brat (siostra) Taurus – to jest prawie taki sam rodzic, który zadba o dzieci pełne, ponosząc pełną odpowiedzialność za ich życia i zdrowia. Na tych dzieci mogą zawsze polegać, opuszcza dom dla szefa. Jednakże, jeśli nie jest spokrewniony z Taurus-pogody, w tym przypadku może to być trudne. Dziecko może czasem zachowywać się egoistycznie odmawiając dzielić swoje zabawki. Ale to wszystko z powodu zazdrości, walka o uwagę rodziców. Takie dzieci nie powinny przeklinać, ale wystarczy, aby pokazać, że są one również kochał jako drugie dziecko. Po tym, duch konkurencji powinny zniknąć, ale rodzina poprawi ciszy i spokoju.

Należy również pamiętać, że okruchy-Byk nie lubi zmian. Jest to ważne dla stabilności i trwałości. Częsta zmiana miejsca zamieszkania – to nie jest dla tych dzieci. Nawet trudne do opuszczenia domu przez jakiś czas, na przykład na wycieczce. W czasie wyjazdu oni przeżywają stres, a do pewnego stopnia nawet rozpaczy. Jednak w czasie, wszystko wraca do normy. Powrót takich jak dzieci w domu ojca z wielką radością. W czasie nieobecności często nudzi, jakby zastanawiając się na wakacje może być.

Uważamy dalszy horoskopu. Dziecko-Byk, jak zostało powiedziane powyżej, jest bardzo przywiązany do domu. Dlatego często jest to bardzo trudne do wykonania krok w kierunku czegoś nowego. Zwłaszcza w starszym wieku. To powinno mu pomóc rodzicom. Te dzieci od najmłodszych lat należy do różnych klubów, w studio i na kursach, że odwiedziłem wiele miejsc, nie rozwodzić się nad jego domu. A jeśli na początku tego dziecko może oprzeć to, że później właśnie na to, aby powiedzieć „dziękuję”.

nauka

Co jeszcze różni Byk dziecko? Charakterystyczną tego znaku sugeruje, że tak dobrych dzieci w szkole. W razie potrzeby, mogą być nawet z wyróżnieniem. Jednak nie jest to charakterystyczne dla nich. Byk będzie badać tylko naukę, która im się podoba, a do czyjejś duszy. Coś, co nie jest ciekawe, będą one po prostu „przechodzić”.

Ponieważ celem miłości Taurus i złe nastawienie do zmian, lata szkolne dla nich może być czas złoty. Choć początkowo proces uzależnienia mogą być opóźnione (jest to pierwsze równiarki), zwanej dalej wszystko będzie w porządku. Są to dzieci, które nie będą łamać zasady i nigdy tam przeciwko systemowi. Dlatego są one zawsze szuka nauczycieli. Byk zawsze ma dobre relacje z rówieśnikami bez wrogów i krytyków.

Jeśli chodzi o ulubione przedmioty, nie należy zapominać, że Taurus – przedstawiciele elementu ziemi. Ćwiczą do kości. Dlatego nauka i lubią praktyczne, a nie teoretyczne. Te dzieci nigdy nie zrozumie filozofię lub retoryki, ale fizyka lub chemia może stać się ich bliskim przyjacielem.

Nie zapominaj, że Byk jest bardzo powolna. Uczą się być miły, ale nie wszystkie są w stanie uchwycić „w locie”. Aby zrozumieć, potrzebują trochę więcej czasu niż inni studenci. Są one jednak w stanie zrekompensować tej dobrej pamięci i wytrwałości.

Uwaga: Byk nigdy zostać ukarani za opieszałość, to nie można dostosować. To jest dla tych dzieci może prowadzić do stresu. Po takich incydentach dzieci mogą stracić wiarę w siebie i swojej władzy do podjęcia niepewności i kompleksów. Więc z oceną ich działalności trzeba być bardzo ostrożnym, aby nie świadomie zranić lub obrazić.

żywność

Uważamy dalsze znaki zodiaku. Byk dziecko różni się od innych dzieci, pragnienie, aby dobrze zjeść. Jeśli we wczesnym dzieciństwie wszystkie dzieci odmawiają jedzenia, przedstawiciele tego znaku, wręcz przeciwnie, lubi dobrze zjeść. Co więcej, mają tendencję do przejadania się. I to często powoduje problemy takie jak otyłość i przyrost masy ciała.

Bardzo lubi dzieci słodyczami Taurus. Oni po prostu nie wyobrażam sobie życia bez coś smacznego. Ale jak oni korzystać z różnych owoców. Szczególnie uwielbiają truskawki i melona. A wszystko dlatego, że chyba najsłodsze owoce.

Stosunek materiału

Dziecko-Byk chłopiec, jednak, jak dziewczyny – to jest bardzo oszczędny dziecko. Mają nic nie zepsuje, nie pogarsza i nie jest stracone. Są one bardzo starannie do wszystkich swoich posiadłości są. Są ekonomiczne i nie są w stanie trwoni. Te dzieci nigdy nie wyobrażał sobie nic dodatkowego nie kupi, chcąc podsobrat pieniądze na coś dużego i wartościowego. I robią to bez problemu możliwe. Jednak jej środki trwałe, takie dzieci nie wydać na prezenty dla krewnych, nawet najbliższa. One odkładać ich „na później” i upewnij się do siebie.

Obawy i negatywne cechy

Należy zauważyć, że Byk jest bardzo boją się zmian. Dla nich to chyba najgorsze, co może się zdarzyć w życiu. Są bardzo przywiązane do ludzi, miejsca, sposobu życia. I niechętnie tolerują zmiany. Wszelkie rozwiązania stosunku idą przez to bardzo trudne, i to pomimo wieku. Byk jest bardzo trudny do przystosowania się do nowych okoliczności. W dorosłym życiu, w domu takiego człowieka zawsze będzie coś z dzieciństwa, aby przypomnieć im o domu ojca.

Trzeba także powiedzieć, że jest to bardzo oszczędni dzieci. I często to oni nawet wykracza poza wszystkich dopuszczalnych granicach, ramię w ramię z chciwości. Aby zlikwidować tę negatywną cechę, konieczne jest, aby nauczyć takie dziecko do dzielenia się w bardzo młodym wieku.

Cóż, główną wadą dzieci Taurus – to upór. Jednak nie wydaje się bardzo często, jeśli tylko tak dzieci nie kłóć się na każdą okazję. W przeciwnym razie dziecko może zrobić odwrotnie, aby dostać swój sposób.

Kilka słów o dziewczynach

Specjalny dziewczyna dziecko-Taurus? Te babes są bardzo oszczędni, są przywiązane do domu, a nawet w ich nastolatków, nie będzie chodził w nocy. Dziewczęta są przedstawiciele tego znaku rosną doskonała żona i przyszła dobrą matką. Po tym wszystkim, nie są one wykorzystywane do argumentować i zderzenie. Łatwiej jest słuchać niż szukać jego.

Dziewczyny z tego znaku również nie wydają się być pierwszym w firmie lub szkole. Ale oni i tak skuteczne, ponieważ są one bardzo dobre, a często wyglądające. Wśród przedstawicieli tego znaku zrobić doskonałe pływaków i lekkoatletów.

Kilka słów o chłopców

Co się stało, kochanie Byk chłopiec? Chłopaki, na pierwszy rzut oka może wydawać się mamrotać i chłopiec mamusi. Jednak nie jest to przypadek. Dla nich rodzice – najsilniejsza władza, to jest prawda. Ale jego własna głowa mają na swoich barkach. Chłopcy z tym znakiem jest bardzo powolny i spokojny, nie lubią brutalne facetów, które są tak popularne wśród dziewcząt w ich nastolatków. Jednakże takie dzieci rosną doskonałych mężów i ojców. Nie należy zapominać.

Połączenie dwóch horoskopów

Więc w końcu chcę powiedzieć kilka słów o tym, co dzieci mogą być, w zależności od przynależności wschodniej horoskop.

Byk i szczurów. Takie dzieci nie mogą usiedzieć w jednym miejscu, pomimo jego zewnętrznym spokojem. Są one bardzo lubi gry na świeżym powietrzu, zwłaszcza z piłką. Głównym strach na nich – wydają się śmieszne w oczach innych.

Taurus i Taurus. Są dzieci, które postawiły sobie za cel zawyżone. Bardzo dużo zależy od materiału, więc od dzieciństwa próbuje zrobić. Na przykład, mogą to zrobić w domu, aby pracować dla pewnej kwoty pieniędzy. Często starają się wykorzystywać ludzi do własnych celów. Jednak jest to rzadko możliwe.

Byk i Tygrys. Te dzieci są bardzo rozsądne. Oni nie mają od lat wydaje się mądry i rozsądny. Nie wracaj w pierwszej walce, a nie kłócić. Często ambitny, myślę, że wszystko się uda. Na niego i strzelił.

Taurus kości słoniowej. Dziecko to połączenie są bardzo spokojne. Oni kanapa ziemniaki do kości. Oni nie lubią firm i społeczeństwa, wolę być z nim sama. Nietowarzyski.

Byk i smok. Bardzo skromny dzieci. Mieli swoje „ja”, nie należy umieszczać nad innymi. Skłonność do poświęcenia. Te dzieciaki naprawdę chce być pierwszym, ale się nie udało. Mimo, że firma może podjąć się roli „szarej kardynał”.

Byk i wąż. Te dzieciaki naprawdę chcą wydawać inteligentne. Ale tu jest wiedza mieli płytkie, powierzchowne. Oni wiedzą wszystko, ale po trochu. To jest ich głównym problemem. W szkole nauczyciele jak oni, ale z rówieśnikami często nie rozwijają się relacje.

Byk i koń. Ten dzieciak jest odpowiedzialny. Ponadto, te dzieci naprawdę chcą być pomocny dla innych, robi wszystko, nawet ze szkodą dla siebie. Umiarkowanie optymistyczne, ich siła jest szacowana na jego prawdziwej wartości, więc nigdy nie są oszukiwani w ich oczekiwania i nadzieje.

Taurus – Koza. Dziecko z tej kombinacji – myśliciel. To dziesięć razy celowo i dopiero w jedenastym – do. Należy zauważyć, że jest to bardzo sprzeczne kombinacji. W takim dzieckiem stale walczą lenistwo i chęć dotarcia do pewnych wysokości. Dziecko-Taurus, w Year of the Goat rodzi, ma bardzo niestały i sentymentalny charakter. Dla dziewcząt, nie jest tak źle, ale chłopcy z tych funkcji będzie miał walkę dożywotnią. Co jeszcze ciekawe połączenie Taurus-Monkey? Dziecko może wtedy odejść całkowicie w badaniu lub hobby. A wszystko, aby udowodnić swoją wartość dla innych.

Byk i Monkey. Takie dzieci często mają zawyżone poczucie własnej wartości. Wierzą, że wszyscy muszą przestrzegać. Z tego powodu, a tam jest sporo zamieszania w towarzystwie rówieśników. Lubią pracować dla społeczeństwa. Choć w moim sercu nadal są dobrzy, że nikomu i nigdy nie będzie czynić zło.

Byk i Rooster. Takie dziecko – wojownikiem, żołnierzem. Powinien dążyć do jego walki, był tak interesujący. Jeśli nie występują żadne problemy, takie ich dzieci mogą robić i tworzyć, a następnie do siebie i determinacji. Jest to silnej woli małe dzieci, które mają silny charakter od wczesnego dzieciństwa.

Byk i pies. Te dzieci nigdy nie pozwól nikomu krzywdy. Po tym wszystkim, są one zanim coś powiedzieć lub zrobić, są w stanie myśleć. Ich głównym problemem – zwiększona ostrożność, które często mogą grać z nimi okrutny żart.

Byk i trzody chlewnej. To jest bardzo rygorystyczny i wymagający od siebie dziecko. Te dzieciaki zawsze wyglądać dobrze, wyglądają po jego wystąpieniu. Są bardzo ostrożny, ponieważ uważa się, że najważniejszą rzeczą w życiu – jak inni.