483 Shares 5995 views

Co mówi książka snów. Samochód marzy o …

Dla każdego z nas sen to nie tylko odpoczynek, ale także okazja do zanurzenia się w królestwie Morfeusza. Zasypiaj, za każdym razem, gdy żyjesz małej historii. Ale jak chcę wierzyć w mistyczne i magiczne. Może dlatego wielu z nas wierzy w prorocze sny, znaki i wróżbiarstwo. Więc chcę zrozumieć, co to znaczy marzyć. Na przykład często zdarzają się bardzo nietypowe wydarzenia, w których jest ukryte znaczenie. Książka snów pomoże im wyjaśnić.


Maszyna, która marzyła od czwartku do piątku, tej nocy uważa się, że marzenia niemal zawsze się sprawdzają, oznacza nową zmianę w życiu. Oznacza to, że będzie coś lub ktoś, kto lub co może mieć wpływ na normalny, mierzony sposób życia. Trzeba zmienić stare nawyki i starać się zmienić wszystko na lepsze.

Jeśli samochód jedzie na równą i czystą drogę, wtedy sukces w biznesie będzie konieczny. I wszystko, co tylko planujesz, będzie płynnie i bez zakłóceń. Dlatego po takim marzeniu śmiało wziąć nowe początki, ale nie ryzykuj, nie myśląc o konsekwencjach. Chociaż czasami warto spojrzeć w inną książkę snów. Maszyna ma więcej niż jedno znaczenie. Marzenia od poniedziałku do wtorku są puste i bezużyteczne, a nic nie znaczy.

Jeśli marzysz, że podróżujesz po drogim, pięknym obcym samochodzie, warto zajrzeć do książki z marzeń. Drogi wóz, zwłaszcza kabriolet jest zwiastunem szczęścia lub wygranej loterii. Również kolor samochodu jest ważny . Jeśli jest czerwony, trzeba bać się zazdrosnych osób, białych – dla samotnej dziewczyny oznacza szybki wesele lub spotkanie z nowym kochankiem. Co więcej, będzie to dość zamożna osoba. Jeśli człowiek uważa, że prowadzi drogiego samochodu obcego, powinien wzbudzić zazdrość kolegów.

Każdy autor traktuje marzenia na różne sposoby. Więc wybierz odpowiednią książkę.

Nowe samochody marzy o darze lub dodatkowych kłopotach w pracy. Jeśli po prostu stoi i przechodzisz znajomą przez nowy samochód, oznacza to, że najprawdopodobniej nie uda się w wybranym przypadku i nie jest za późno na zmianę zawodu. Lub po prostu zmienić nastawienie.

Każdy sen niesie ze sobą informacje, które nieświadomie znasz, ale boją się przyznać się do siebie. Aby zrozumieć, że to znaczy marzyciel, książka marzeń pomoże.

Maszyna, która łamie się na środku drogi, stanowi przeszkodę w prowadzeniu biznesu. Możliwe wątpliwości i wahania. Jeśli ma zostać podjęte nowe przedsięwzięcie, najlepiej odłożyć je na kilka tygodni lub miesięcy, tak aby sprawa nie zatrzymała się w połowie drogi.

Maszyna do pisania – plotki, detektywi rozpowszechniają plotki za plecami. Bądź ostrożny wobec zazdrosnych osób i współpracowników w pracy. Aby wydrukować na maszynie do pisania – na nieoczekiwany zysk lub wygrać loterię, oczywiście, jeśli bilet nie jest zapomniany. Im dłuższy wpisany tekst, tym większy zysk. Śnię w mroku zamiatacz lub pójść na to – do kłopotów u ciebie lub znajomych. Musisz przyjść na ratunek im w najbardziej niespodziewanej sytuacji, z której nie da się wyjść bez pomocy.

Jeśli widzisz silnik pożarowy we śnie lub idzie do ognia, oznacza to, że warto bać się kradzieży lub kradzieży, pustych nadziei i obietnic od krewnych i przyjaciół. Książka marzeń jest najlepszą interpretacją snów. Maszyna marzy o dobrych zmianach i złych rzeczach. Dlatego, jeśli marzyłeś, że byłeś w wypadku samochodowym, lepiej, aby przejść drogę i unikać wycieczek do innych miast. Jeśli miałeś wypadek we śnie, i nie było problemów, to szczęście zwróciło się do ciebie i bardzo szybko poczekaj na przyjemną niespodziankę.

Pamiętaj, bez względu na to, o czym marzyłeś, a co nie znaczy, uwierzyć w siebie i własne siły. Nie ślepo idź za tym, co jest napisane w książce snów.