730 Shares 9120 views

Jakie kamienie są odpowiednie dla kobiet Aquarians? Ozdoby na horoskop

Praktycznie w każdym źródle, nawet najstarszym, mówi się, że Aquarius jest najbardziej kontrowersyjnym znakiem Zodiaka we wszystkich aspektach. Dziewczyna urodzona między 21 a 19 stycznia , czyli w najbardziej mroźnych i nieprzyjaznych dniach roku, zawsze wyróżnia zainteresowanie wszystkim związanym z religią i mistycyzmem. Przed tajemniczym Wodnikiem zawsze istnieje wybór pomiędzy Światłem a Ciemnością. Jakie kamienie nadają się do Kobiet Aquariusa, nieprzewidywalnych i mistycznych osobowości? Co do zasady, zawsze są kamienie, symbolizujące ciemne noce i urok nieba gwiezdnego, magiczne światła północne i kryształki lodu.

Ametyst

Mówiąc o tym, jakie kamienie są odpowiednie dla kobiet Wodników, ametyst należy nazwać przede wszystkim innymi. Pomimo tego, że ten kamień jest uważany za bardziej "męski", dziewczęta będą także mogły otrzymać od niej pozytywną energię. Przyjemny fioletowy odcień kolorowy żwir jest symbolem piękna, czystości i wierności. Uważa się, że to on może uspokoić niespokojny i wiecznie pędzący "pomiędzy dwoma pożarami" Wodnika. Nawiasem mówiąc, ametyst może znacznie zmniejszyć pragnienie napojów alkoholowych i chroni przed zatruciem.

Sapphire

Ten kamień, od czasów starożytnych uważany za talizman mądrości, jest idealny dla Aquariantów. Wszakże są bardzo niecierpliwi w zdobywaniu nowej wiedzy, dobrej edukacji i wszystkiego z nią związanego. Sapphire daje posiadaczowi możliwość rzetelnej oceny perspektyw, wybrać najlepszą instytucję edukacyjną i bez przeszkód, aby tam wejść. Ponadto stymuluje pamięć, pomaga walczyć z bezsennością i niepewnością w swoich umiejętnościach. Myśląc o tym, jakie kamienie są odpowiednie dla kobiet Wodników, zwróć uwagę na szafir. Jeśli stale noszą biżuterię tym kamieniem po lewej ręce, możesz znacznie poprawić zdrowie.

Belomoryt (księżycowy kamień)

Jakie kamienie są odpowiednie dla kobiet Aquarius oprócz ametystu i szafiru? Oczywiście, jest to tajemniczy księżycowy lub, jak to się nazywa, biały jutro. Tradycja mówi, że jest w stanie chronić swego pana przed negatywnymi wpływami otaczających ludzi, pacyfikuje impulsywny i szybki temperament Wodnika, daje im możliwość osiągnięcia wewnętrznej harmonii i zgody ze sobą. Największą siłę nabiera białego jutra na nowiu.

Agat

To potężny talizmanowy kamień dla Wodnika, kobiety, która potrafi dać jej długowieczność i dobrobyt. W zależności od koloru agat może mieć inną wartość. Na przykład biały agat jest symbolem pokoju, szarych mówi o przyjaźni i uczciwości. Ale niebieski jest idealny do twórczych natur, innowatorów z natury. Uzdrawiającym efektem tego kamienia półszlachetnego jest także: Aquariusze cierpiący na choroby jamy ustnej i gardła, warto nosić na koralikach koralowych.

Obsydian

Ten czarny kamień chroni właściciela przed uszkodzeniem, złym okiem, wszelkiego rodzaju negatywnymi emocjami. Ponadto, obsydian pomaga rozwijać intuicję, a nawet podstawy jasnowidzenia. Starożytni Rzymianie uważali, że jest prawdziwą pomocniczką dla podróżnych i pielgrzymów, chroniąc ich podczas wędrówek.

Jakie inne kamienie wolą znak Wodnika Zodiaku? Kobieta, kamień, za który będzie nie tylko amulet, ale również ozdoba, może bezpiecznie założyć ornamenty pereł i macicy perłowej. Będą przynosić pokój i pocieszenie jej życia rodzinnego, chronić ich przed zdradą i rozczarowaniem, a także pomóc w ustaleniu wszystkiego w życiu biznesowym.