267 Shares 5399 views

Dragon and Goat: zgodność w miłości i małżeństwie

Dragon and Goat, których zgodność jest omówiona w tym artykule, ma wiele wspólnego. Oni kochają nowe doświadczenia, nie boją się przygód, wiedzą, jak znaleźć pozytywny początek we wszystkim. Są jednak różnice i bardzo znaczące. Relacje między tymi dwoma niejednoznacznymi osobami zostaną opisane poniżej.

Ostre narożniki

Smok i Kozioł będzie szczęśliwy razem. Zgodność znaków jest określana przede wszystkim przez wzajemne zaufanie. Jeśli para osiągnie porozumienie, nie bój się ich testów. Są łatwe do wznoszenia, kochają aktywną rozrywkę i rozrywkę. Nigdy się nie nudzą. Jednak wszystko nie jest tak jasne: związek będzie trzymany przez najbardziej rozsądne z nich. Z reguły jest to kozioł.

Początkowo związek będzie bardzo gorączkowy. Równowaga zostanie osiągnięta trudniej. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta będą słyszane. Jednocześnie ich postawa jest zupełnie inna. Smok reprezentuje prostotę i szczerość. Bywa w dłoni, nie pozostawiając żadnej szansy na obronę przeciwnika. Kozik bardzo boleśnie postrzega takie ataki. Jest drżąca, emocjonalna, artystyczna. Wygodnie jest, aby była w złudnym świecie, wyobrażając sobie, że jest pewną osobą, wymyśloną przez nią. Smok pogardza fantazjami, ma wygrać w rzeczywistości i w każdym możliwym stopniu skłania swojego partnera do tego. Kose będzie musiał zaakceptować go tak, jak on jest.

Człowiek Smoka: Źródło Emocji

Taka osoba jest trudna do zauważenia w tłumie. Jest silny, przystojny i odważny. Wygląda jak książę w lśniącym zbroi. Lubi malować. Zawsze robi to we właściwym czasie, więc nie wydaje się to śmieszne ani aroganckie. Kobiety uwielbiają go. Zazwyczaj kochają aroganckie, a Smok jest niezwykle uparty i pewny siebie. Jednak miłość jest jego piętą Achillesa. Jego wybrana będzie troskliwa i łagodna, hojna i przychylna … dopóki nie zacznie rozmawiać o małżeństwie. Wszystko tutaj jest skomplikowane. Pojmuj tego człowieka w związek małżeński po raz pierwszy nie zadziała. I od drugiego, a od trzeciego. Bardzo docenia swoją wolność i nie daje nikomu. Więc Smok i Kozła napotykają pewne trudności. Znaki zgodności będą poważnie testowane. W tych relacjach istnieje jednak duża przewaga. Oba są kreatywne. Ale tylko Smok może wydobyć z jego talentów konkretne i solidne korzyści.

Kozioł kobieta: uosobienie kobiecości

To piękno może uszczęśliwić każdego. Dla wielu ludzi jest tylko snem: delikatnym, domowym, pełnym wdzięku i wiernym przyjacielem. Ona w żaden sposób nie szuka kierownictwa. Ale wie, jak być pociągającym i tajemniczym, więc ma wielu wielbicieli. Mężczyźni rzucają je prezentami, ratują ich przed ciężką rzeczywistością, zepsują i noszą na ręce. Z tej młodej pani staje się kapryśna i arogancka. Ale zawsze ukrywa pazury we właściwym czasie. Jest bardzo dobra w manipulowaniu ludźmi. Może łatwo usiąść na szyi innego entuzjastycznego wielbiciela. I po prostu będzie musiał dostarczyć jej wszystkiego potrzebne. Smok i koza mogą się dobrze dogadać. Ich zgodność jest dość stabilna. Ale nie w przypadku, gdy samowystarczalny partner chce osiągnąć nagle z jego ukochanej niezależności. Nic nie zrobi, a pani może wziąć obraz i znaleźć innego wielbiciela.

Relacje: na skraju

Astrologowie są sceptyczni co do zgodności kozła i męskiego smoka. Ostrzegają, że przedstawiciele znaku oczekują na stałe wyjaśnienie stosunków. Jednak nie wszystko jest tak okropne. Mogą łączyć się na przykład z miłością do sztuki. Oboje kochają domowy komfort i romantyczne daty. Kozioł może zainspirować swojego partnera do eksploatacji, a on udzieli jej pewności siebie. Będą pobłażać w hałaśliwych dyskusjach. Będą zawsze zainteresowani sobą. Równość seksualna jest również na wierzchu. Inicjatywa będzie pochodzić od mężczyzny, a kobieta będzie jej lubiła. Jednak w miłości, Kose nie będzie łatwe. Smok jest zawsze gotowy na nowe osiągnięcia, a dama w pewnym momencie chce się zrelaksować. Spowoduje to konflikty i spory. Kolejną pułapką jest wzajemna zazdrość. To obezwładnie zarówno, nawet jeśli nie ma najmniejszego wymówki dla niego. Tak więc wzajemne zrozumienie nie zawsze będzie osiągnięte. Kose będzie musiał nauczyć się być realistą, a Smok – stać się bardziej cierpliwy i spokojny.

Człowiek-Kozła: dusza wrażliwa

Przedstawiciel tego znaku ma wszystko do serca. On jest pełen różnych emocji i może zerwać w każdej chwili. Powody mogą być bardzo różne. Dlatego kozica, kobieta Smoka, nie od razu osiągnęła porozumienie. Kompatybilność tych dwóch głębokich natur zależy od delikatności damy. Nie powinna wyrazić swojej opinii bezpośrednio. Wszakże życie jej partnera jest ekscytującą grą. Nie lubi zerwać zasłony fantazji, żyć w szorstkiej rzeczywistości. Kozioł jest artystą. Zmienia maski, patrzy na życie z jego kąta i bardzo polega na wrażliwości i zrozumieniu bliskiej osoby. Oraz pomoc finansową. Zarabiaj Kozła nie wie jak. Ale z radością spędzą ich z tym samym smarkiem smoka.

Kobieta Smoka: Duma i uprzedzenie

Piękny, władczy i dumny przedstawiciel tego znaku nie będzie wymieniony na drobiazgi. Poszukuje partnera do siebie – silnego, silnego i chętnego. Nie boi się konfliktów. Zawsze idzie dalej. Serdeczność może zaszkodzić jej. Jednakże Smok jest szerzej szanowany za szczerość, niż pogardę lub potraktowane. Wyrażaj swoje niezadowolenie osobiście – dla tej osoby jest zwyczajnym interesem. Jej życie jest pełne różnych wydarzeń. Ona aspiruje do bycia w centrum uwagi, nie boi się wziąć na siebie odpowiedzialności lub tej okazji. Z kim ta dumna i niezrównana pani znajdzie pożądaną kompatybilność? Kozła i Smocza-kobieta będą mieć dobry sojusz, jeśli stale grają ze sobą.

Relacje: walka o przywództwo

Kto będzie głową rodziny? Kozioł i Smok rozwiążą tę kwestię przez długi czas. Zgodność i ślub z tych dwóch znaków będzie szczęśliwa, jeśli nauczy się prawidłowo określić priorytety. Pani najpierw przejmie władzę w rządzie, ale wkrótce przekona się, że jej partner naprawdę tego nie potrzebuje. Człowiek z pewnością chce być pierwszym. Nawet jeśli jego przywódca przyniesie złe owoce. Równość jest bardzo ważna w tych stosunkach. Niech wszyscy udowodnią, że we właściwym czasie. Wszyscy z pewnością przyjdą z wzajemnym szacunkiem. Problemy leżą nie tylko w walce o władzę, ale także w planowaniu budżetu rodziny. Oszczędność będzie musiała się uczyć. Nie będą w stanie oswoić się i nie spędzać pieniędzy na jakiejkolwiek okazji. Innym ważnym punktem jest podróż. Kose lubi przebywać w domu, a Smok wolał być na trasie. Co mam zrobić? Poszukaj kompromisu! Dla prawdziwej miłości nic nie jest niemożliwe.

Sposoby zrozumienia

Konflikty mogą pojawić się także w pozornie pustych miejscach. Na przykład, smok uwielbia, gdy są podziwiane. Ale kozioł nie lubi tego robić. Jednak człowiek musi zrezygnować z jego zasad. Ponadto udaje mu się manipulować ludźmi, a jego partner będzie zachwycony wyrafinowanymi komplementami. Bardzo ważne jest, aby kobieta-smok zawsze starał się ocalić małżeństwo. Jeśli małżonek pomogą jej, sukces jest zapewniony. Intymne życie w miłośnikach z pewnością się sprawdzi. Oba są bardzo drżące, zmysłowe i kochane. Ich rutyna przygnębia ich, więc wszyscy będą gotowi na eksperymenty. To rozgrzeje związek, da im nowe życie.

Teraz wiesz, co smok i kozio są w małżeństwie. Zgodność w miłości jest daleka od ideału. Ale uczucia nie uwzględniają logiki, więc nie panikuj. Cierpliwość i wzajemny szacunek pomogą rozwiązać wszystkie problemy.