848 Shares 6363 views

Pracownicy MTS: opinie pracodawców. Operator telefonii komórkowej MTS

Jaki personel pracowników MTS pozostawia komentarze na temat swojego pracodawcy? Ten operator telefonii komórkowej jest od dawna w Rosji jako firma oferująca wiele miejsc pracy. I to wszystko bez względu na wiek lub status. Warto więc zwrócić uwagę na dzisiejszego pracodawcę. Czy naprawdę jest konieczne przedłożenie życiorysu, zdobycie pracy i rozpoczęcie pracy? Może lepiej nie robić tego?

Działania

Praca w MTS ocenia pracowników z działalności firmy jest całkiem dobra. I od gości też. W końcu firma ta jest czymś więcej niż operatorem telefonii komórkowej. Usługi są dostępne zarówno dla telefonów, jak i komputerów. Na przykład tutaj można kupić sprzęt do internetu, a także połączyć się z siecią internetową.

W rzeczywistości usługi MTS są zróżnicowane. I dostają tylko dobre recenzje. A co z pracami wewnątrz firmy? Może lepiej odejść od tego pracodawcy? Czy naprawdę potrafi pomóc w budowaniu kariery?

Prawie dla każdego

Być może właśnie tak jest. Pracownicy MTS udzielają informacji zwrotnej na temat działalności firmy pod względem wieku do zatrudnienia. W końcu operator telefonii komórkowej oferuje wszystkimi miejsca pracy i pracę w niepełnym wymiarze godzin. Nawet dla nastolatków i uczniów. Więc to świetny sposób, aby zacząć zarabiać na własną rękę.

Pytanie jest nieco inne. Czy to jest warte? Jakie są wolne miejsca pracy? Jak płacą za pracę? Czy jest szansa na rozwój kariery? Czy jest to tylko operator komórkowy, który przyciąga potencjalnych pracowników głośnymi obietnicami, a potem w ogóle nie płaci? Rozumiem to wszystko.

Praca

Tak więc praca w recenzjach pracowników MTS często jest pozytywna. A nie ze względu na to, że nawet uczeń jest w stanie znaleźć pracę. Mówimy o proponowanych wakatach. W tej firmie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Studenci i uczniowie są często rekrutowani jako menedżerowie sprzedaży w namiotach handlowych w Twoim mieście. Ponadto rozważa się opcję pracy jako promotor. Ale przedstawiciele starszego wieku mogą pracować jako menedżer sprzedaży, konsultant, operator telefoniczny i dystrybutor produktów w mieście. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją więcej niż wystarczające alternatywy. Wszystko to, oczywiście, cieszy. Nie musisz wykonywać ciężkich ładunków ani pracować fizycznie. To podejście pozwala pracownikom na pracę w 100%. W związku z tym Korporacja nie ma żadnych skarg.

Rozmowa

Oprócz dość lojalnej listy ofert pracy, MTS oferuje wywiady dla miejsc pracy. I w tej chwili w większości przypadków odgrywa ważną rolę. Wielu pracowników zauważa, że wywiad z MTS jest bardzo szybki i wygodny.

Zostaniesz zaproszony do biura firmy lub zostaną zaproponowane, aby porozmawiać z menedżerem w salonie (salon). Wypełnij kwestionariusz, odpowiedz na kilka prostych pytań, zgłoś swoją chęć znalezienia pracy na określoną pracę – i wszystkie problemy zostaną rozwiązane. Następnie dowiesz się o warunkach pracy, płatności i porozmawiasz z wybranym punktem pracy. Wszystko, co trzeba zrobić, poczeka, aż pracodawca oddzwoni i poinformuje, czy jest Pan odpowiedni na stanowisko, czy nie. W większości przypadków nikt nie jest zaprzeczony. A pracownicy MTS są z tego zadowoleni. Każdy będzie miał okazję pokazać jak najlepiej.

Wykres

Jeśli chodzi o harmonogram, MTS ma również mniejszą sławę niż niektórzy konkurenci. W końcu operator komórkowy bierze pod uwagę fakt, że często rekrutuje uczniów i uczniów. Dodatkowo uwzględnione zostaną również funkcje delegowanych stanowisk.

Niemniej jednak, często będziesz oferować pracę w przesunięciach lub kombinację, lub zgodnie z jasnym harmonogramem. Na przykład 1/1, 2/2, 3/2, 5/2. To będzie musiało porozmawiać z pracodawcą osobiście. Również przyjemność spędza czas pracy wielu pracowników. Zwykle nie przekracza 8 godzin. Dla uczniów – nie więcej niż 4 godziny dziennie. Więc nie myśl, że będziesz zmuszony pracować od świtu do zmierzchu. Chociaż czasami tego rodzaju praktyka jest dostępna. O niektórych jej opiniach pracowników MTS pozostawiają w niektórych przypadkach. Ale to się zdarza rzadko. Dlatego też wszystkie niezadowolenie jest ograniczone do minimum.

Zarobki

Pracownicy MTS często podkreślają fakt, że zarobki w firmie nie są stabilne. Dlatego też w tym sensie opinie mogą być nazwane dwuznacznymi. W różnych regionach stosunek do zarobków w MTS jest zróżnicowany.

Wynagrodzenie jest często prezentowane z roszczeniami. Jest za mały. Czasem kierownik sprzedaży towarów lub usług otrzymuje około 5-10 tysięcy rubli. Mizerne zarobki, które są bardzo trudne do życia w dzisiejszym świecie. Ale firma o nazwie MTS zapowiada dobrą płatność premii i różnego rodzaju premii.

W tym znaczeniu jest mniej roszczeń. Ale tylko wtedy, gdy nie rozprowadzasz kart SIM i usług MTS. Wielu twierdzi, że w tym przypadku otrzymasz wynagrodzenie w wysokości 160-200 rubli na zmianę, a także jako premie i składki – procent sprzedaży. By the way, jest to bardzo powszechne zjawisko, które wielu pracowników nie lubi. W tej sytuacji pracownicy MTS udzielają informacji zwrotnej o swoich pracodawcach nie najlepiej.

Dlaczego? Są chwile, kiedy nic nie można sprzedać. Więc musimy polegać tylko na wypłatach wynagrodzeń. On, jak już widzieliśmy, nie jest tak wysoki, że wystarczyło na życie.

Gwarancje społeczne

Pakiet socjalny – nie jest to ostatnia chwila, która powinna zwracać uwagę na zatrudnienie. I w naszym przypadku praca w MTS ocenia pracowników w tej dziedzinie przeciętnie. Nie najlepsze, ale nie straszne.

Faktem jest, że podczas rozmowy zostanie obiecany pełny pakiet socjalny. W praktyce jest częściowo dostarczane. Często nie musisz liczyć na płatne zwolnienia chorobowe, jak również na urlop macierzyński. Ale po to, aby odpocząć (zasłużona, oczywiście), a sesja zostanie wydana bez problemów. I nie będą nakładać grzywny, jak to jest zrobione w większości przypadków. Niewątpliwie podejście to się podoba.

Z przerwą na lunch, wszystko jest trochę bardziej skomplikowane. Na przykład warto rozważyć, że nie jest to MTS jako takie. Oznacza to, że jeśli masz wolną chwilę – możesz zjeść przekąskę. Nie? Więc pracuj dalej. Są dni, kiedy nie można nawet zerwać przez minutę. I czasami okazuje się, że możesz siedzieć i jeść przez co najmniej 24 godziny – nikt cię nie zawiódł. Ale brak przerwy obiadowej nie jest tak problemem dla nowoczesnego pracownika. I dlatego nie zrezygnować z pracy ze względu na niego.

Relacje

W MTS pracownicy (Moskwa, Sankt Petersburg i inne miasta) bardzo często zauważają, że wzrasta mniej lub bardziej normalne relacje z pracodawcą. Nie można powiedzieć, że zawsze będziesz traktowany z szacunkiem i sprawiedliwie. W Rosji zjawisko to jest bardzo rzadkie. Zwłaszcza jeśli jesteś zwykłym pracownikiem. Ale podczas procesu roboczego trudno będzie być niegrzecznym i upokorzonym.

Na przykład w dużych świętach (na przykład w Nowym Roku) zwyczajowo MTS organizuje imprezy firmowe. I idą do pracowników wszystkich stanów. Nawet przywództwo. W związku z tym pracownicy MTS oceniają firmę pozostawiają bardzo pozytywne nastawienie. Wszyscy będą mieli możliwość komunikowania się w nieformalnej atmosferze, a następnie normalnie pracować.

Tak więc, jak widać, MTS nie jest najgorszym pracodawcą. Tak, miliony tutaj nie zarabiają. Ale aby rozpocząć karierę to jest dobre miejsce. Studenci często zwracają się do tego operatora komórkowego, aby zarobić dodatkowe pieniądze.