856 Shares 5691 views

Cechy telefonu Tag Heuer. Tag Heuer: przegląd, opis, recenzje i cena oryginału dzisiaj

Tag Heuer to luksusowy telefon, opracowany przez markę światową specjalizującą się w tworzeniu zegarków. Na rynku jest tak wiele gadżetów: jednym z najważniejszych konkurentów jest Vertu, który nadal prowadzi w tym zakresie. Ale jeśli projekt najnowszych projektów jest bardziej skupiony na eleganckim stylu, model ten zakłada surowy wygląd o niezwykłych kształtach.

Zgromadzenie

Tag Heuer Meridiist został wyprodukowany w Szwajcarii: model składa się z 430 części. Obudowa została wykonana ze stali nierdzewnej z powłoką odporną na ścieranie, która absorbuje światło. Naturalnie zadrapania i otarcia na ciele nie pozostają. Do tylnej pokrywy urządzenia użyto prawdziwej skóry aligatora, dodając wzory łaski. Aby chronić ekran telefonu, programiści używali szafirowego kryształu ważącego 60,5 karatów. W kategorii luksusu – jest to jedna z największych okazów.

Warto zauważyć, że jedna z cech tego modelu – dodatkowy wyświetlacz, położony tuż nad głównym. Na tym, jak można przypuszczać, patrząc na firmę programisty, czas jest wyświetlany. Ekran znajduje się pod pewnym kątem, co pozwala zobaczyć zegar, nawet bez wyjmowania telefonu z obudowy. Po prawej stronie modelu znajduje się przycisk aktywujący ten wyświetlacz.

Klawiatura Heuer – telefon jest niezwykle wygodny w tym aspekcie – ma wystarczająco dużo dużych i wygodnych przycisków, które mają podświetlenie. Klawisze są dość lakoniczne, są całkiem wygodne do pracy: wybierać numer telefonu lub wiadomość SMS.

Złącze na obudowie jest jedno (znajduje się od spodu) – mini USB, przeznaczone do ładowania urządzenia, synchronizowania z komputerem za pośrednictwem kabla i przewodowych słuchawek. Ten ostatni będzie potrzebny, a raczej wyłącznie do rozmowy, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby ktoś chciał używać urządzenia premium jako odtwarzacza muzyki.

Z tyłu gadżetu zdobi wykończenie prawdziwej skóry. Istnieje kilka odmian kolorów, wśród nich czarne, czerwone, białe i różowe. Na wieczku znajduje się śruba, która otwiera dostęp do przedziału karty SIM i baterii. Na górze zasłona obiektywu – jest piękna i doskonale wpisuje się w ogólny design gadżetu.

W oświadczeniach dotyczących wyglądu i montażu nie są i nie mogą być. Imponujące są oryginalne twarze i jakość projektu. Ścisły wygląd jest bardziej odpowiedni dla męskiej widowni, ale kolor skóry wkładek wyraźnie wskazuje na fakt, że urządzenie jest również przeznaczone dla kobiet. Co ciekawe, migawka i kurtyna aparatu doskonale podkreślają stan urządzenia, zauważamy również wygodną klawiaturę, która pozostawia wiele do życzenia.

Tag Heuer: telefon komórkowy z dwoma ekranami

Mówiąc o wyświetlaczu, można wyróżnić, z wyjątkiem wyżej wymienionego szafirowego szafirowego, uzupełniając luksusowy design telefonu. Cechy ekranu według nowoczesnych standardów są śmieszne: 1,9-calowy wyświetlacz wykonany przy użyciu konwencjonalnej matrycy TFT; Rozdzielczość 240×320. Z plusów zauważamy dobre zachowanie ekranu w słońcu: informacja praktycznie nie zanika. Jednak nasycenie kolorów wyświetlacza, czcionki i innych niuansów w projekcie to, mówiąc delikatnie, przeciętnie.

Drugi ekran do zegarków został zaprojektowany przy użyciu technologii OLED. Wyświetlacz jest odwrócony. Jego głównym zadaniem jest wygoda: użytkownik nie musi całkowicie wyjąć urządzenia z kieszeni, aby przyjrzeć się tym czasie. Czy jest to przydatna cecha? Tak, być może, to nie jest próba wyróżnienia się na tle konkurencji.

GMT

Poza jakością montażu ręcznego, oryginalnym projektem i dodatkowym wyświetlaczem, zauważamy funkcję GMT w Tag Heuer. Telefon z tą opcją nie tylko dla koneserów stylowych i oryginalnych przypadków, ale także dla osób, które często podróżują po świecie. Skrót GMT, oznacza Zielony Średni Czas – średni czas w GMT. Ta zasada obliczania czasu jest uniwersalna i koncentruje się na strefach czasowych na świecie. Funkcja pozwala przełączyć się z domu na czas lokalny za pomocą pojedynczej prasy i nie trzeba zmieniać żadnych ustawień. Ta technologia jest aktywnie używana przez producentów zegarków, a teraz jest również używany w urządzeniu przenośnym.

Inne funkcje

Model Tag Heuer nie może pochwalić się czymś wyjątkowym. Telefon (oryginalne środki) jest całkowicie skoncentrowany na składniku obrazu. Jednak niektóre dodatkowe funkcje są nadal dostępne. Aparat jest tutaj tylko 2 megapiksele i sprawia, że są bardzo mierne; Nie ma błysku. Pamięć do przechowywania danych tylko 2 GB bez możliwości rozszerzenia za pomocą kart pamięci. Jest Bluetooth, ale nie ma Wi-Fi, a nie ma również wsparcia 3G. Telefon odczytuje pliki Java, tylko dla kogo teraz jest to konieczne? Zauważamy skromne i brzydkie menu składające się tylko z pięciu pozycji.

Bateria

Akumulator o pojemności 950 mAh utrzymuje się przez długi czas, ale nie warto wspomnieć o możliwościach samodzielnej pracy w stosunku do pewnych zalet, ponieważ nie mówimy o smartfonie, ale jest to premium caller, który nie ma ani jednego wybitnego charakteru technicznego, ani dużego ekranu z dobrą rozdzielczością, Ciekawe możliwości multimedialne. W trybie rozmowy urządzenie trwa do 7 godzin, w trybie gotowości – do 672 godzin.

Wnioski

Oczywiście niesprawiedliwy jest krytykowanie Tag Heuer, luksusowego telefonu marki marki zegarek, ze względu na skromne specyfikacje techniczne, ponieważ urządzenie jest przeznaczone dla osób ceniących oryginalny styl i którzy chcą podkreślić ich status za pomocą gadżetu. Jednak za cenę, która zaczyna się od 150 000 rubli, chciałbym zobaczyć co najmniej jedną przegródkę na kartę pamięci i lepszą kamerę.

Recenzje

Tag Heuer – telefon, opinie, które pochodzą głównie od koneserów segmentu premium. Oryginalny projekt wywarł pozytywne wrażenie na klientach, którzy preferują drogie "dialery". Jest to zestaw jakościowy, ciekawe twarze ciała, tło krokodyla i jakościowo zaprojektowana kurtyna dla aparatu. Dobrym osiągnięciem był również wyświetlacz pokazujący czas.

Głośny i wysokiej jakości głośnik jest chwalony: melodie są dobrze słyszalne, więc ryzyko utraty ważnego połączenia jest zminimalizowane; Również głos rozmówcy w dynamice konwersacji jest wyraźnie słyszalny.

Menu i rozmiar czcionek telefonu są krytykowane: tekst jest słabo widoczny, a czasami prawie w całości nie do odróżnienia. Mniejsze menu z pięcioma opcjami powodowało również urazy.

Zgodnie z informacjami fanów urządzenia pamięć o pojemności 2 GB jest całkiem normalną postacią tego segmentu, ponieważ telefon jest mało prawdopodobny do wykonywania jakichkolwiek działań multimedialnych.

Brak Wi-Fi jest również minusem, oprócz Bluetooth zachowuje się nie w jak najlepszy sposób w niektórych miejscach.