614 Shares 7966 views

Lenovo S660: opinie, funkcje i cechy.

W pierwszej połowie 2014 roku do zastąpienia trochę przestarzałe smartphone S650 przyszedł Lenovo S660. Treść parametry i charakterystyki techniczne – to jest to, co zostanie omówione w ramach tego krótkiego artykułu. Natychmiast należy zauważyć, że urządzenie to jest w środku przedziału cenowego, który łączy w sobie demokratyczną koszty i wysoką wydajność.


Specyfikacja sprzętowa

Jak CPU w tym modelu inteligentnego telefonu używany tyle wydajność procesor MTK 6582 przez wiodący chiński producent „biblioteki”. Składa się on z czterech energooszczędny rdzeń architektura „Cortex-A7”, którego częstotliwość zegara może zmieniać się w zakresie od 300 MHz do 1.3 GHz, w zależności od obciążenia. W rzeczywistości zasoby przetwarzania CPU jest wystarczająca dla każdego zadania do tej pory, w tym złożonych grach 3D. Ten procesor jest harmonijnie uzupełnione karty graficznej „MALI-400.” Wszystko to kwota zapewnia wysoki poziom wydajności Lenovo S660. Opinie zadowolonych posiadaczy tego urządzenia – kolejne potwierdzenie tego.

Obudowa, ergonomia i projektowanie

Panel przedni w tym modelu smartfonu produkowane z konwencjonalnego plastiku, którego powierzchnia jest szybko i łatwo ulegają uszkodzeniu. Aby tego uniknąć, trzeba trzymać go na wierzchu folii ochronnej. Ona nie jest w zestawie i należy zakupić oddzielnie. Ale z tylnej okładki radziły sobie znacznie lepiej. Jest wykonana z metalu i uszkodzić to dość trudne. Ale tak czy inaczej, należy również zakupić dodatkową osłonę dla Lenovo S660. będzie zachowywał swój telefon komórkowy w jego pierwotnej formie. Przyciski sterujące wygodnie zgrupowane po prawej stronie ciała.

kamera

Standardowy zestaw dwóch kamer wyposażony smartfon Lenovo S660. Liczba kochankowie często biorą fotografie wskazują, że jeden z nich pozwala uzyskać wystarczającej liczby obrazów o wysokiej rozdzielczości. Chodzi o to, tylnej komory, która jest oparta na matrycy 8 Mn. Jest on wyposażony w automatyczną regulacją ostrości i podświetleniem LED. Ponadto, możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości filmy o rozdzielczości 1920 pikseli 1080 pikseli, czyli „EychDi” – jak. Ale druga komora jest znacznie gorzej. Opiera się ona na osnowie 0,3 Mn. Z jego pomocą można wykonywać tylko połączenia wideo, a do tego jest dobrze przystosowane.

Pamięć i jego ilość

Doskonale zorganizowany podsystem pamięci masowej z Lenovo S660. opinie Właściciele treści w internecie mówi tylko potwierdzić. RAM 1GB w tym gadżecie. Tej kwoty jest wystarczająca do komfortowej pracy w dowolnej aplikacji. Wbudowana pamięć flash 8 GB w nim. Pozwala to właścicielowi numeru swojego telefonu inteligentnego zrobić bez dodatkowych kart pamięci. Ale jeśli to nie wystarczy, można zainstalować opcjonalny napęd pamięci flash o maksymalnej pojemności 32 GB. Wymagane gniazdo w tym w tym devayse tam.

Opcje

Standardowe funkcje tego modelu smartphone. Wśród dokumentów obecnych instrukcja obsługi i karta gwarancyjna. Oprócz nich w wersji pudełkowej obejmuje:

  • Smartphone.
  • Ładowarka.
  • Przewód do połączenia ładowania. Dzięki niemu można również podłączyć do komputera.
  • Bateria.
  • system głośników.

bateria

Wystarczająco pojemność baterii w Lenovo S660. instrukcje, który jest wyposażony w urządzenie, co oznacza się nazwą 3000 prądowego / godzinę. To wystarczy, żywotność baterii do 31 dni czasu czuwania. W rzeczywistości, jego życie podczas aktywnego użytkowania wystarcza na 2-3 dni aktywnego użytkowania. W związku z przekątną 4,7 cala jest doskonałym wskaźnikiem.

miękki

Jako systemu operacyjnego na tym urządzeniu jest używany najczęściej wersję „Android” z numerem seryjnym 4.2.2. zainstalowany również na wierzchu „Lenovo Laucher”, który pozwala smartphone interfejs jest prosty i łatwo dostosować do swoich potrzeb. Uzupełnieniem wszystkich standardowego pakietu aplikacji z „Google” i zestaw międzynarodowych usług społecznych, takich jak „Facebook”, „Instagrama” i „Twitter”. jest ustawiony na „Królowie Office” do pracy z dokumentami biurowymi. Właściwa decyzja przez programistów, którzy docenią bardzo zapracowanych ludzi. „Droga 66” mogą być wykorzystane do nawigacji w pierwotnym zestawie. ma także antywirusy – «SecureIT». Nie zapomnij o chińskich inżynierów oraz o prognozie pogody. Na urządzeniu naraz jest specjalny widżet. Określa on poprzez „ZHPS” swoją lokalizację, a już tworzy się na podstawie jej prognozy na najbliższe pięć dni. W ogóle, standardowy zestaw, który może być następnie zmieniona poprzez zainstalowanie niezbędnego oprogramowania z „Play-market”.

komunikacja

Nic niezwykłego może pochwalić zestaw łączności w Lenovo Ideaphone S660. Ale w tym samym czasie ma wszystko, czego potrzeba. Pierwszym krokiem jest określenie „Wi-Fi”. Obsługuje niemal wszystkie standardy, że bezprzewodowa metoda przesyłania danych. Maksymalna prędkość takiego związku mogą wynosić do 150 Mb / s. Drugim ważnym elementem systemu komunikacyjnego – A „bluetooth”. Ten gadżet jest zainstalowany nadajnik w wersji 4.0, co oznacza, że jest kompatybilne ze wszystkimi urządzenia, wyposażonego w taki interfejs bezprzewodowy. Moduł „ZHPS” jest również zestaw do nawigacji. Aby połączyć się z komputerem za pomocą standardowego kabla micro-YUSB.

Recenzje i streszczenia

Doskonałym średniotonowy urządzenie okazało Lenovo S660. Opinie zadowolonych właścicieli – innego dowodu. Mimo to, za $ 170 masz do dyspozycji urządzenie bardzo funkcjonalne. Ale tu ważne jest, aby rozważyć zastrzeżenie. Istnieją dwie wersje telefonu. One się do Azji, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Ale Europejska – jest naprawdę to, czego potrzebujesz. Dlatego też model ten jest inteligentny telefon, można kupić tylko z oficjalnych przedstawicieli.