166 Shares 4578 views

Porozmawiam o tym, jak usunąć uszy z wnętrza uda

Od dawna zauważa się, że "uszy" na biodrach są problemem nie tylko dla kobiet tłustych. Ta wada może być postrzegana u szczupłych dziewczyn. Często pojawia się po aktywnym odchudzaniu. Ponadto, niektórzy przedstawiciele sprawiedliwego seksu, obecność tych notorycznych "uszu" wynika z dziedziczności. Ale nie rozpaczaj. Okazuje się, że ta figura może być skutecznie zwalczana z tą wadą. To, co muszę zrobić, to usunięcie uszu z wnętrza uda, o czym mówię w moim artykule.

Normalizuj jedzenie

Dobra postać zaczyna się od właściwego odżywiania. Nikt nie będzie się kłócił z tym stwierdzeniem. Dlatego, przy rozwiązywaniu problemu, jak usunąć uszy z wnętrza uda, pierwszą rzeczą do zrobienia jest normalizacja twojego menu. Usuwamy z niej słodkie i mączne – połowę pracy. Zamiast tego, należy do swojej diety dużo świeżych warzyw, owoców i świeżo wyciskanych soków. Innym ważnym aspektem prawidłowego odżywiania jest wielokrotny posiłek. Podziel dzienne spożycie pokarmu przez 8 małych porcji i przyjmuj je przez cały dzień.

Specjalne zajęcia

W walce z "uszami" na pewno pomożemy specjalnemu zestawowi ćwiczeń na biodrach. Tak, codziennie robimy co następuje:

  1. Straty z przysiady. Wysuwamy prawą nogę, lewą za nią, wyskakujemy i przysiadujemy. Zmieniamy nogi i powtarzamy je.
  2. Wszelkie przysiady. Szczególnie skuteczne jest następujące ćwiczenie: nogi mają szerokość ramion, robimy pół-przysiad, czyli kucanie nie jest aż do końca.
  3. Pozycja początkowa: stojący wyprostowany, nogi razem. Uginamy jedną nogę w kolanie i zabieramy ją na bok. Robimy to 30 razy. Potem to samo z drugą nogą.
  4. Skakanka i bez niej.

Masaż jako skuteczny środek walki

"Uszy" na biodrach – problem, który nie jest tak łatwy do rozwiązania. Oczywiście, ćwiczenia fizyczne i dieta zrobią "coś", a twoja postać stanie się mocno napięta. Ale bez wyraźnego wpływu nie może. Wszakże bardzo ważne jest, aby depozyty tłuszczu były aktywnie spalane dokładnie tam, gdzie jest to konieczne przede wszystkim. Dlatego, jeśli myślisz o tym, jak szybko usuwać uszy z wnętrza uda, wiedz, że najskuteczniejszą metodą jest masaż. Tutaj wszystko jest proste. Weź krem podgrzewania lub antycellulitowy, zastosuj go do obszaru problemowego i delikatnie go masuj. Pamiętaj, że wnętrze uda jest bardzo wrażliwe. Dlatego nie jest dla niej aktywny masaż z wyciskaniem.

Wanna z miotłami? Dlaczego nie?

Nie lubisz chodzić do łazienki? I na próżno! Ponadto, procedury kąpieli daje wiele przyjemnych minut, pomogą Ci usunąć uszy na biodrach. Opinie ludzi, którzy regularnie odwiedzają kąpiel, mówią o wysokiej skuteczności tej metody w walce o piękną postać. W parze nastąpił wzrost krążenia krwi, ostro zwiększa pocenie się. Razem z toksynami potasu i szkodliwymi substancjami opuszczają nasze ciało. A jeśli procedura kąpieli jest uzupełniana brzoskwią, dębową lub jałowcową miotłą, otrzymasz poczucie wesołości i dobrego samopoczucia. Wynikiem tej metody jest szybka utrata wagi poprzez usunięcie nadmiaru płynu z organizmu i aktywnego spalania kalorii.

W tym artykule zbadaliśmy jak usunąć uszy z wnętrza uda. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami – bądź zdrowa i piękna.