560 Shares 4656 views

Jak szybko usunąć żołądek?

Twoje ciało jest prawie idealne, jeśli nie za jedną małą wadę. Tummy, które z roku na rok stają się bardziej widoczne i zauważalne. Jak podjąć kontrolę nad sytuacją i doprowadzić swoje ciało w porządku? W rzeczywistości nie musisz tyle – trochę chęci i kilka minut porannych. Praktyka pokazuje, że jeśli włącza się rano ćwiczenia w swoim harmonogramie i ćwiczą codziennie, wynik będzie wkrótce zauważalny. A jeśli nie, to setki innych spraw sprawi, że tylko żałujesz zapomnianych intencji.

Szybko wyczyść żołądek pomoże trochę rano, bardzo proste ćwiczenia.

Oddychamy głęboko. Jednocześnie odkształć dolne brzuch. Zablokuj pozycję przez pięć sekund i zrelaksuj się. Liczba powtórzeń musi być spełniona w tym samym wieku.

Stajemy na czworakach. Podczas inhalacji kręcimy plecy i wciągamy do żołądka. Pozostajemy w tej pozycji przez dziesięć sekund. Wydech i powrót do pierwotnego stanu. Powtarzaj dziesięć razy.

Połóżmy się na plecach, palmy pod grzbietem głowy, nogi zgięte w 90 stopni i stawiamy nogi na podłodze. Lewe łokcie przyciąga do prawego kolana i wracamy do początkowego położenia. Następnie druga ręka do lewego kolana. Powtarzamy od dziesięciu do piętnaście razy.

Nie myśl, że wyczerpanie ćwiczeń w szybkim tempie i przed siódmym potem otrzymasz najszybszy wynik. Na początek idealną opcją jest ćwiczenie w spokojnym tempie, które przynosi przyjemność i zdrowie ciała. Szybko wyczyść żołądek pomoże ci w dobrym zwyczaju poruszać się dużo i regularnie. Niech konna na wałkach lub rowerach, pływanie, taniec, chodzenie po schodach stanie się Twoim codziennym towarzyszem.

Dieta, która pasuje absolutnie wszystko jest mitem. Konieczne jest wybranie idealnej równowagi kalorii i składników odżywczych, które są wchłaniane z pożywienia. Pomoże to dietetykowi. Zaleca się co najmniej dwa litry wody dziennie, aby wypić wszystko absolutnie. Twoje pragnienie oczyszczenia żołądka szybko stanie się doskonałą zachętą do przejścia na zdrową i zrównoważoną dietę, nawykiem, które pozostanie we wszystkich okresach życia.

Ogólną radą jest zmniejszenie ilości słodkiej, mąki i fast foodu w diecie. Zorganizuj co tydzień jeden dzień wolny. Szybko wyczyść żołądek pomoże kefir lub jabłko.

Pamiętaj, że w walce o płaski brzuch alkohol to twój najgorszy wróg. Na przykład piwo zawiera analogi hormonów żeńskich – fitoestrogeny, które przyczyniają się do osadzania tkanek tłuszczowych w okolicy żołądka.

Szybko usuń żołądek pomoże takim prostym urządzeniom, takim jak obręcz. Znajdziesz go w sklepie specjalizującym się w produktach sportowych. Aby zwiększyć efekt, wiele kobiet ciężaruje go, wypełniając piasek. W tym celu wystarczy wiercić mały otwór wiertłem, przykryć piasek i zakryć otwór zwykłą taśmą. Jedyny wniosek: zwiększaj obciążenie, gdy Twoja wytrzymałość fizyczna wzrasta. W przeciwnym razie siniaki pozostaną na skórze, a obrót ciężkiego obręczy może negatywnie wpłynąć na stan nerek.

W walce o idealny brzuch, ucz się radzić sobie ze stresem. Kiedy jesteśmy zdenerwowani, martwimy się, nasze ciało aktywnie oszczędza energię w postaci tłuszczu i nie mniej aktywnie uzupełnia ich. Więc pilnie ucz się technik relaksacji, relaksu.

Najprostsza rada, która natychmiast da rezultat – przestań zgiąć się. Obfite brzuch jest oczywiste, jeśli kręgosłup przypomina znak zapytania, wszystkie narządy są przesiedlane, a brzuch wyłupuje. Wyprostuj i wciągnij żołądek. Oczywiście, nie jest tak łatwo pozbyć się długotrwałego nawyku naraz, ale jeśli spytasz jak szybko oczyścić żołądek i boki w domu, a następnie weź medyczny bandaż. Jego noszenie przyczynia się do powstawania gładkiej i pięknej postawy oraz użytecznego zwyczaju czerpania w brzuchu.