103 Shares 8498 views

Body Belt Belt: opinie i wyniki

Wielu marzy o utracie wagi i uzyskać relief rzeźbiowy mięśni, sprawiają , że twoje ciało jest bielsze niż doskonałe, pozbawione tłuszczu na pośladkach, biodrach i brzuchu. Jest wiele sposobów na osiągnięcie tego. Główna i skuteczna metoda pozbycia się dodatkowych kilogramów – regularne wizyty na siłowni i przestrzegania zaleceń dietetycznych. Ale co jeszcze pozostają do zrobienia przez tych, którzy ze względu na obciążenie pracą nie mogą przestrzegać tych prostych zasad? Reklama często oferuje rozwiązania problemu – wątpliwe leki, które nie stanowią gwarancji i nie mają uzasadnienia medycznego do powołania.

Alternatywny sposób na utratę wagi

Jest jednak inny sposób, który pozwala na bardzo skuteczne i, co najważniejsze, absolutnie bezpieczne jest utratę wagi. Pasek do utraty wagi Body Belt jest unikalnym pomocnikiem dla tych, którzy nie mają wystarczającej woli zasiadania w trudnych dietach i czasu na regularne wizyty w siłowni. Ten symulator jest doskonałym rozwiązaniem alternatywnym, dając doskonałe rezultaty, gdy jest prawidłowo używany. Już ogromna liczba osób doświadczyła pasa do utraty wagi Body Belt. Ich zeznania świadczą o tym, że przy codziennym półgodzinnym użyciu tego wyjątkowego leku można stracić niepotrzebne kilogramy i wyeliminować depozyty tłuszczu.

Czy mogę schudnąć i poprawić sylwetkę w ciągu zaledwie miesiąca?

Przed rozpoczęciem sezonu letniego wielu zaczyna się panikować: kilogramy zebrane podczas zimnych miesięcy nie dodają harmonii, tworząc kompleks podczas wizyty w basenie i na plaży. Body Belt – pasek, który pozwala na efektywne treningi bez wychodzenia z domu i bez spędzania czasu na siłowni. Aby skutecznie i szybko (wystarczy cztery tygodnie aktywnego używania), aby skorygować niedociągnięcia rysunku, możesz użyć tego symulatora elektrycznego. Noszenie to oszczędza czas.

Aby utrzymać napięcie mięśni bez wyczerpania się surową dietą, pasek odchudzający Belt, którego świadectwa wskazują, że ten symulator to inteligentny i niezawodny system elektroniczny.

Zalety pasa utraty wagi

 • Pasek do utraty wagi Body Belt, potwierdzające jego wysoką wydajność, jest wygodnym, mobilnym symulatorem, pozwalającym osiągnąć domowy efekt.
 • To urządzenie jest bardzo zwarte. Można go łączyć z pracą w domu, czytać, odpoczywać lub spacerować wieczorem.
 • Oprócz pozbycia się dodatkowych kilogramów, Body Building Belt ma jeszcze jeden cel: ten trener jest doskonałym asystentem fanów fitness i kulturystyki.
 • Pas zapewnia możliwość korekty nie tylko talii i brzucha, ale także innych obszarów problemów: blizny , biodra i pośladki.
 • Na pasie Body Belt pozytywnie opowiada historię, pozostawiając młodych mam, którzy pomogli temu symulatorowi w przywróceniu figury po urodzeniu dziecka w ciągu zaledwie miesiąca aktywnego używania.

Mechanizm pasa

Urządzenie generuje impulsowy prąd, powodując skurcz mięśni, które mają bezpośredni kontakt z nim. W związku z tym zwiększa się napięcie włókien mięśniowych, skóra jest podciągana i przywraca jej strukturę. Impuls wysyłany przez pas aktywuje włókna nerwowe, które znajdują się pod skórą, co prowadzi do miejscowego skurczu mięśni. Mechanizm ten jest podobny do fizjologicznego: mięśnie działają w reżymie zwiększania aktywności fizycznej, odprężając się i kurcząc z należytym rytmem. Ten system treningowy jest używany przez zawodowych sportowców w czasach intensywnych obciążeń, a teraz można korzystać z biernych ćwiczeń bez wychodzenia z domu.

Impulsy elektryczne wytwarzane przez taśmę oddziałują lokalnie, wyłącznie w strefie problemów, w której symulator jest zamocowany. Ten efekt jest absolutnie bezpieczny dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Złoża tłuszczu są złamane, więc eliminuje się cellulit.

Oprócz powyższych efektów taśma ma działanie przeciwbólowe, osiągane dzięki wzrostowi krwi przy użyciu poziomu hormonów radości – endorfin.

Jak szybko uzyskać pożądany efekt?

Aby zmaksymalizować skuteczność pasa, nie wystarczy użyć go samodzielnie. Mięśnie uzyska ulgę i wyraźniejszy kontur tylko wtedy, gdy równolegle do codziennego noszenia pasa w ciągu trzydziestu minut będziesz przestrzegał zaleceń dietetycznych i podawał aktywność fizyczną. Jest to konieczne, aby w wyniku połączonego działania pasa i intensywnej pracy mięśni nabierały one gęstej i trwałej struktury, dzięki czemu ich kontury zostaną bardziej przejrzyste, podkreślając granice.

Mięśnie brzucha stają się rzeźbiarskimi, a to jest główne, najtrudniejsze zadanie. Wielu sportowców i miłośników fitness oceniło Belt Body Belt, którego recenzje są bardzo pochlebne. Wszakże, gdy nosisz to, nie musisz prowadzić się aż do siódmego potu – wystarczającej aktywności fizycznej przez pół godziny, podczas gdy ten elektryczny symulator będzie działał. Musisz jednak monitorować aktywność podczas noszenia pasa: aby efekt był zauważalny, konieczne jest włączenie dodatkowych ćwiczeń mięśni podczas intensywnego cięcia. W przeciwnym razie wynik będzie musiał poczekać dość długi czas.

Specyfikacje paska

Ten symulator elektropulowy jest wykonany z unikatowego materiału – neoprenu, który ma zdolność zwiększania napięcia mięśniowego. Specjalna technologia z efektem masażu pozwala w rekordowym czasie pozbyć się tłuszczu osadzonego na problemowych obszarach ciała.

Body Belt Belt – instrukcje użycia

 • Noszenie pasa jest zalecane dla każdego, kto chce stracić te dodatkowe kilogramy.
 • Skuteczny wobec cellulitu.
 • Widocznie zmniejsza ból w wielu chorobach: zapalenie radicy, zapalenie mięśni, zwłóknienie kości, itp.

W starożytnych Chinach stosowano kompresję ocieplenia – lekarze przypisywali je pacjentom, którzy doświadczyli silnego bólu. Nowoczesna technologia pozwoliła udoskonalić ten pomysł, tworząc niepowtarzalny pas wyszczuplający Belt, którego opinie wskazują na wysoką wydajność.

Różnica pasa od analogów

 • Ten sportowy pas ściągający nadaje się do bardzo dużych osób – może być stosowany w przypadku osób o dość wysokich (ponad 180 cm) i dużych wymiarach (ważących ponad 80 kilogramów).
 • Od środka pas jest wykonany z tkaniny specjalnej, która pozwala nosić ją bez zewnętrznej odzieży bez dyskomfortu. Zwiększa to efektywność jego użytkowania.
 • W porównaniu z analogami Belt Body Belt rozwiązuje większość kręgosłupa.
 • Nie ma bezpośredniego kontaktu z neoprenem ze skórą, co wyklucza wystąpienie dermatozy i reakcji alergicznych na materiał polimeryczny.

Jak dbać o pas

Aby pas trwał długo, praktyczne porady: umyj go zabrudzeniem tylko rękami w ciepłej wodzie z mydłem. Dopuszczalna temperatura wody wynosi 40 stopni. Do prasowania pasa nie jest wskazane.

Jak używać pasa do utraty wagi prawidłowo

 • Pomimo faktu, że taśma posiada wewnętrzną uszczelkę, która eliminuje bezpośrednie oddziaływanie neoprenu ze skórą, nie należy nosić go na nagich ciałach. Ze względów higienicznych należy nosić pasek klinowy nad lekką koszulką lub koszulką.
 • Nie dokręcaj zbyt dużo pasa – nie poprawi to efektu.
 • Trwanie w pasie roboczym przez ponad sześć godzin jest absolutnie niemożliwe.
 • Podczas gdy w pasie nie leży na kanapie. Zrobić wszystko – może to być spacer po parku i banalne czyszczenie domu. Najważniejszą rzeczą jest być w ruchu!

W jakich przypadkach nosi się pas przeciwwskazany?

Belt Body Belt nie może być używany kategorycznie w następujących sytuacjach:

 1. Jeśli masz chorobę onkologiczną.
 2. Kiedy zainstalowany jest stały rozrusznik serca: impulsy pola elektrycznego mogą zakłócić lub zakłócać jego działanie.
 3. Podczas ciąży.
 4. Nie zakładaj pasa na gruczoły piersiowe i serca – może to prowadzić do arytmii.
 5. Z niską szybkością krzepnięcia krwi, stałego krwawienia po ciężkich urazach i złamaniach, a także niedawnych zabiegach chirurgicznych.

Warto pamiętać, że Belt Body Belt nie jest uniwersalnym narzędziem, które może pomóc Ci w odciążeniu problemu nadwagi. W walce z otyłością można osiągnąć istotny efekt łącząc cały szereg działań, takich jak dieta czy ćwiczenia. I taśma może przyspieszyć ten proces i zapewnić lepszy wynik.