853 Shares 1519 views

Jak wziąć nasiona lnu do utraty wagi?

Dowiedzieliśmy się o użytecznych właściwościach nasion lnu, nie mogliśmy obejść tego problemu. Wiele opinii wskazuje, że to narzędzie, podobnie jak inne, doskonale pomaga w zwalczaniu nadmiaru kilogramów. Ale jeśli nie są akceptowane prawidłowo, mogą
Istnieją niepożądane skutki uboczne. Jak wziąć nasion lnu do utraty wagi? Postaramy się poinformować wszystkich najlepszych sposobów odbioru i innych ciekawych niuansów gotowania tego produktu.

Nasiona lnu: korzyści, utrata wagi i skutki uboczne

Ten produkt z kategorii "wszystko nowe jest dawno zapomnianym starym". Mając w sobie wiele zalet, może przy złej recepcji i szkodzić organizmowi. Jeśli mówimy o zaletach, należy przydzielić specjalne aminokwasy tłuszczowe (Omega-6, Omega-3, Omega-9). Wszystkie są zawarte w oleju z ryb, a ludzie, którzy nie mogą wziąć tego dodatku z powodu ich preferencji, często przełączają się do nasion lnu. Roślina działa choleretycznie, a także pomaga piasku uciec z nerki, aby oczyścić wątrobę. Dlatego ważne jest, aby dowiedzieć się, jak wziąć nasiona lnu w celu prawidłowego odchudzania.

Odwar z tych ziaren na ścianach żołądka tworzy film, który nie pozwala na wchłanianie tłuszczu, co oznacza, że utrata wagi za pomocą nasion lnu przebiegnie znacznie szybciej. Ponadto produkt ten zwiększa odporność, nie pozwala na rozwój rakowych nowotworów i spowalnia rozwój istniejących. Szczególnie użyteczne jest używanie tego produktu osobom, które mają krewnych z rozpoznaniem raka piersi / raka prostaty. Ponadto, nasiona są przypisane do antykarogennych,
Antybakteryjne, odmładzające, przeciwalergiczne i przeciwutleniające.

Ale działanie cholerne i wpływ na nerki i wątrobę może zagrać okrutny żart. Wielu, którzy zaczęli źle traktować nasiona lnu, skarżyli się na niski ból pleców, okresowe zgagi, wzdęcie i zaparcia. I wszystko dlatego, że te nasiona potrzebują albo do gotowania, albo napić się w szlifowanej formie, obficie pić wodą, ale w żadnym wypadku mleko, które może powodować ból i rezi w żołądku. Dlatego musisz zwrócić szczególną uwagę na to, jak wziąć nasiona lnu w celu prawidłowego odchudzania. Teraz trzeba narysować kilka przepisów, które pomogą nie tylko stracić nadmiar kilogramów, ale również wzmocnić swoje zdrowie.

Jak wziąć nasion lnu do utraty wagi?

W pierwszej kolejności przepisuje się nasiona lnu i jogurty. Sam materiał siewny ma łagodny efekt przeczyszczający, a wraz z kefirem daje to nie tylko to, ale również działanie terapeutyczne dla przewodu pokarmowego. Pierwszy tydzień należy pobrać z mieszanki 100 gramów kefiru i łyżeczki nasion słonecznika dwa razy na dobę. Następnie każdego tygodnia zwiększyć porcję lnu o jedną łyżeczkę. W trzecim tygodniu sto gram kefiru będzie miała trzy łyżeczki. Jest to maksymalna dawka tego produktu. Jeśli zaczniesz odczuwać dyskomfort – musisz zmniejszyć ilość lnu.

Drugi przepis – wywar z lnu (nasiona): jedna łyżka nasion, aby wypełnić 0,5 litra. Gotuj wodę i gotuj na małym ogniu przez półt do dwóch godzin. Weź trzy razy dziennie na pół szklanki przed jedzeniem. Ujęcie tego wywaru nie powinno przekraczać dziesięciu dni. Potem zrób sobie przerwę przez półtora tygodnia.

Trzecia metoda odbioru – nasiona lnu w formie ziemi, z dużą ilością wody, tak, że nie ma zaparowania. Można je również dodać do owsianki, muesli, używać jako chleba i tak dalej. Najważniejsze – nie przekraczać dawki (dwie łyżeczki dziennie).

Teraz, gdy wiesz, jak wziąć nasion lnu do odchudzania i czego nie można wykorzystać, można je bezpiecznie włączyć do swojej diety. To świetny sposób na uniknięcie suplementów farmakologicznych w tabletkach i poprawę zdrowia. Produkt nie jest pożądany tylko w ciąży i karmieniu piersią.