729 Shares 6862 views

Skuteczny zestaw ćwiczeń dla utraty wagi w domu

Wielu z nas wie, jakie działania należy podjąć, aby wzmocnić określony obszar rysunku. Ale każdy chce poznać optymalny zestaw ćwiczeń na utratę wagi w domu na co dzień, tak że nie zajmuje dużo czasu, ale obejmuje wszystkie podstawowe mięśnie ciała. Chodzi o tę grupę zajęć, które chcę ci powiedzieć. Wszystkie szkolenia są obliczane przez około godzinę. Pamiętaj, aby poświęcić trochę czasu, aby pompować mięśnie i pozbyć się nadmiaru tłuszczu w obszarach problemów. Upewnij się, że w ciągu 2-3 tygodni zobaczysz zauważalny wynik.


Rozgrzej się

Zacznijmy więc. Każdy zestaw ćwiczeń dla utraty wagi w domu powinien rozpocząć się od rozgrzewki. Wstajemy prosto i rozciągamy ręce. Czy czujesz ciepło na całym ciele? Więc robisz wszystko dobrze. Potem biegniemy na miejscu przez kilka minut. To wystarczy. Teraz ugniatamy mięśnie ciała. Stoimy w pozycji stojącej, ręce w talii. Wykonujemy skłonności naprzemiennie, do tyłu i do boku. Skończyliśmy.

Trening dla szczupłych nóg

A teraz zdecydowanie zwracamy się do samej okupacji. Aby wykonać ćwiczenia fizyczne na utratę wagi, zaczynamy od treningu mięśni nóg. Najbardziej skuteczne ćwiczenia w tej dziedzinie są kopiące. Wykonujemy je, starając się zachować równowagę. Musisz to zrobić 10 razy na każdą nogę. Teraz wykonujemy następujące czynności: wstawaj prosto, trzymając podparcie, na przykład z tyłu fotela, zginaj prawą nogę w kolanie i odsuń ją na bok. Wykonaj 50 razy. Po tym jak z lewą kończyną.

Wzmacniamy prasę i talię

Teraz nadszedł czas na ćwiczenia mające na celu utratę wagi w domu po bokach i brzuchu. Wykonujemy następujące czynności:

  1. Położyliśmy się na podłodze z tyłu. Podnoszę proste nogi, Wtedy pomijamy ich. Zrób 15-20 razy.
  2. Początkowa pozycja: siedząc na podłodze, nogi lekko ugięte na kolanach, ręce za głową. Wykonaj obrysy ciała w prawo, a następnie lewą stronę.
  3. Początkowa pozycja: leżąc na plecach na podłodze, wygięte nogi. Umieściliśmy ręce za naszymi głowami, podnieśliśmy się i staraliśmy się dotknąć lewego kolana prawym łokciem, a lewym – do prawego. Zrobić 20 razy.

Naszym celem jest mocne piersi i piękne ręce

Co dalej? Nie zapomnij o kompleksie rannych ćwiczeń na utratę wagi dla mięśni klatki piersiowej i rąk. To bardzo ważne. W końcu, z utratą wagi, te części ciała najpierw tracą na wadze. Wykonujemy następujące czynności:

  1. Ćwiczenia z hantlami. Jeśli ich nie masz, nie bój się. Wymień hantle można konwencjonalnie plastikowe butelki o pojemności 1,5 litra napełnione wodą. Więc położyliśmy się na ławce z naszymi plecami. Jeśli tego nie masz, można położyć dwa stołki razem. Weźemy hantle i podnoszą dłonie w boki, a następnie wygnijmy je i połącz je z klatką piersiową. Powtarzaj 50 razy. Doskonale trenuje mięśnie piersiowe.
  2. Ćwiczenia dla rąk. Wstajemy prosto, weźmy hantle i wykonujemy różne akcje. Możesz podnieść ręce i opuścić je, a potem na boki i tak dalej.

Więc daliśmy Ci przybliżony zestaw ćwiczeń na utratę wagi w domu. Wszystkie te grupy mięśni są w to zaangażowane. Robić to regularnie i stracić na wadze na zdrowie!