782 Shares 1178 views

Seria Counter dziewiarskich. Przydatne akcesoria do pomocy igły kobiety

Nic nie jest tak kojący i pomaga myśleć jak robótki. Niektórzy lubią haftować koraliki obrazowe, ktoś sploty nici, ale większość dzianiny. I dzianiny dzisiaj – to nie tylko hobby i sposób na relaks po pracy, to także dalsze oszczędności budżetu rodzinnego, które jest bardzo ważne.

Obecnie producenci są bardzo zadowoleni needlewomen mnóstwo narzędzi do dziania. Jak wiadomo, prawidłowy dobór szprych i haki – klucz do pięknie związanych robót. Ale ważny szczegół akcesoria do dziania, które znacznie ułatwiają pracę poręcznych ludzi związanych.

Akcesoria do dziania

Oprócz głównych instrumentów – i szydełka – istnieją pomocnicze lub dodatkowe akcesoria do dziania. Mówimy o liczniku wiersz dla igły do wskazówek, igły do zszywania, wyrobów gotowych, nici przegródkami, szpilki i władców, markery, itp D.

Każda dodatkowa pomoc jest niezbędna. Na przykład, aby umożliwić końcówki szprych nie przegapić pętli podczas przerwy na drutach. Markery są bardzo wygodne podczas tkania w kręgu, gdy trzeba zaznaczyć początek wzór lub liczby.

Narzędzia do szycia części

Specjalne igły do zszywania, igły kobiet dzianiny kawałki pomóc jakościowo, aby zakończyć swoją pracę. Mają o wiele więcej niż zwykłe ucho igły, tak że nawet przędzy grube i nieporęczne może łatwo przechodzić przez niego.

Kołki ułatwić dokładne ustalenie poszczególnych części. Linijki korekcję długości produktu vymeryat, grubości przędzy, liczbę centymetrów w tym samym rzędzie.

tkaczy często używać specjalnych urządzeń do produkcji pomponów, sznurki i frędzle. W dawnych pomponami wykonanych na kawałku tektury. Dziś szwaczka można zadowolić się bardziej nowoczesne akcesoria, które ułatwiają pracę.

seria licznik

Ale jednym z najważniejszych akcesoriów jest uważany licznik wiersz dziewiarskich. Każdy doświadczony poręczny zawsze radzę kupić pomocnika jego kolega początkującego sklepie dziewiarskiej. Dlaczego? Porozmawiajmy o tym, że kolega i omówić szczegóły w sposób bardziej szczegółowy.

Co to urządzenie do zliczania wierszy?

seria liczników może wyglądać zupełnie inaczej. Są dwa rodzaje: mechaniczne i elektroniczne.

Jaki jest licznik wiersz na drutach? Jeśli jest to mechaniczny licznik, wygląda jak mały cylinder z kołami. W środku cylindra ma specjalne pole, w którym liczby są oznakowane i dzianiny wiersze. Są to liczniki dla których tylko jedno okno. Mówią, że tylko kilka wspólnych drutach rzędach. Istnieją opcje gdzie oknie lub dwa. asystent te jednocześnie można uznać, a całkowita liczba rzędów na drutach i oddzielnie doprowadzić fragment, na przykład, rękaw lub półka.

Seria Licznik dziewiarskiej skrzynki elektronicznej jest podobny do małego pagera. Centrum ma wynik elektroniczny, który pokazuje liczbę wierszy. Aby go użyć, zgodnie z igieł kobiet, o wiele wygodniejsze.

Elektroniczny licznik wiersz dziewiarskich nie złamać jako mechaniczny. Są one łatwiejsze w zarządzaniu. Z reguły wiele elektroniczny licznik posiada specjalny pasek, który jest dogodnie przyłączony do palca lub głównych szprych.

Jak korzystać z miernika serii

Wcześniej wiele drutach lub rapport wzór został nagrany wszystko w notatniku, umieścić kleszcza (cross-stick), a następnie wszystkich swoich znaków liczonych. Często odchodzą, nadużywane się, rozłożone połowę produktu i zacząć od nowa.

Jeśli ręka ma takiego pomocnika, jako licznik wiersz dla dziania, że takie problemy nie stało. Zasiada ty i notebook, i „Przypomnienie”, a Kalkulator – wszystko w jednym.

Więc kupiłem licznik wierszy na drutach. Jak korzystać z tej nowej funkcji? Trzeba zacząć naprawić licznik umieszczenia wygodne dla Ciebie. Jak już powiedzieliśmy, to może być otwór lub własny palec. Istnieje kilka modeli, które są umieszczone na specjalnym paskiem, zawieszony na szyi jako wisiorek.

Numer Provyazyvaem przekręcić pokrętło lub przycisk (w zależności od tego, czy masz dodatkowe) oraz numer policzone. Proces dziania jest dużo szybciej, to nie będzie już puka i nie mylić.

Counter – niezastąpiona rzecz, nawet gdy zwykłe skarpety dziania na pięć szprych. A co możemy powiedzieć o drutach skomplikowanych wzorów gdzie rapport jest bardzo długa i często powtarzane?

Jak wybrać licznik wierszy

Tak, wiemy już, co licznik wiersz na drutach, jak korzystać z tego urządzenia, jakie są widoki. Porozmawiajmy teraz o nabyciu asystentem.

Oczywiście, akcesoria pomocnicze do dziania nie jest konieczne, ponieważ głównym – haki, nitki i igły, ale kupują również należy zwrócić większą uwagę. Jeśli zdecydujesz się na zakup komputera, zalecamy, aby to zrobić tylko w zaufanym sklepie. Oczywiście, cena takich akcesoriów nie boją się ich niebotyczne, ale zgodzi się Pan, penny penny zyskał.

Aby rozpocząć doświadczonych poręczny powinni określić typ licznika. Mechaniczne są nieco tańsze, ale praca nie jest tak wiarygodne, jak e-mail. Koło może przypadkowo wybić przewinąć i dziewiarskich. Przy rozwiązaniach elektronicznych taka okazja zdarza.

Nie bój się przepłacać. Ktoś proszę kupować tanio? Starają się zaoszczędzić pieniądze, nie zapomnij, że nie należy robić, jak to. To nie ma znaczenia, licznik wiersz lub kupić przędzy, igły lub szpilki. Lepszy czas, aby zainwestować w wysokiej jakości akcesoria do szycia i do korzystania z nich przez wiele lat, niż co miesiąc, aby zmienić wygięte lub złamane szprychy na nowych liczników.