294 Shares 1758 views

Jak wybrać gorset na odchudzanie? Wszystkie mity i prawda o bieliźnie korygującej

Uważa się, że moda na gorsety i innych urządzeń do utjazhki figur rozpoczęła się w średniowiecznej Europie. Jednak opinia ta jest błędna, rzeczywiście sprostowanie bielizna istniała w II wieku pne. Oczywiście, rzeczą, która istniała tak długo, po prostu nie mogą być bezużyteczne, czy złe. Wyszczuplający gorset będzie przydatna każdej nowoczesnej mody, czuwając nad pięknem rysunku.


Naprawcze bielizna: mity i rzeczywistość

Kilka dni temu jako ważne wydarzenie i odgromowej na swoim ulubionym stroju nie chce się podłączyć? Drop panikę – zyskasz bieliznę korygującą. Wyszczuplający gorset – specjalne ubranie noszone przez najbardziej podstawowym stroju. Główną funkcją bielizny – zmniejszenie wielkości korpusu i stanowią idealny kształt. Wiele dziewcząt i kobiet próbowało noszenia, smutne westchnienie: „Dlaczego nie można wyciągnąć cały nadmiar i pozostawić na zawsze” Rzeczywiście jest to niemożliwe – gorset jest w żaden sposób nie przyczynia się do utraty wagi, to ciuch pomogą stworzyć wrażenie doskonałej sylwetce na kilka godzin. Ostrzeżenie: noszenie gorsetu regularnie i przez dłuższy czas jest surowo zabronione!

Rodzaje i formy gorsetów

Nowoczesne producentów do stworzenia idealnej figurze, proponujemy dwie kategorie specjalistycznej bielizny – bez kości. W pierwszym przypadku, gdy produkt ma sztywne wkładki z metalu lub z tworzywa sztucznego, w drugim klamra jest w całości wykonana z elastycznego materiału nieprzepuszczającego mającego dostateczną elastyczność. Jakim jest najlepszy? Jest to raczej kwestia osobistych nawyków i doświadczeń, zmierzyć i model zarówno od rodzaju i zdecydować, które Ci się najbardziej podobają osobiście. Gorsety damskie talia różnią się w formie. Najczęściej jest to ubranie, które zakrywa klatkę piersiową iw dół do podbrzusza. Forma ta pozwala na podkreślenie talii i podnosić najbardziej wybitne część kobiecego ciała. Również wyszczuplający gorset można rozpocząć pod piersią lub nawet przyjąć formę pasa.

Zasady Wybierając bieliznę korygującą

Zanim pójdziesz na zakupy nowych ubrań, nie jest zbyt leniwy, aby podnieść wszystkie niezbędne pomiary. Zwykle, w celu odebrania gorset wyszczuplający pod ubraniem, wystarczy znać obwód w klatce piersiowej, talii i bioder. bielizna korygująca powinna zostać podjęta na ich wielkość lub nieco mniejsza. Ale noszenie gorsetu, który silnie ty mały lub duży, nie powinno być – taki produkt będzie brzydko wyglądać na rysunku i może być niebezpieczne dla zdrowia. Uwaga: bielizna korygująca musi być zakupiony w wyspecjalizowanych sklepach. Pożądane jest również, aby móc spróbować na temat wybranego produktu przed zakupem. Jeśli sobie gorset wybrany, czujesz się nieswojo i trudno oddychać, należy spróbować na innym modelu lub większej rozmiar. Ale nawet jeśli bielizna korygująca siedzi jak druga skóra – nie spieszyć się cieszyć, spróbuj przenieść go – aby podnieść ręce, pochylić, usiąść.

Instrukcja noszenia

Jeśli nosić gorset do odchudzania, należy pamiętać, że im mniej czasu spędzasz w niej, tym lepiej. W związku z powyższym, opatrunek bezpośrednio przed wyjściem z domu. Jeśli będąc w bieliźnie korygującej, zaczynasz czuć się nieswojo, na przykład, nie można oddychać lub zawroty głowy, należy pilnie odpocząć utjazhki lub usunąć produkt. Wyszczuplający gorset talia powinna być regularnie myte, szczególnie jeśli nosisz go na nagiej skórze. Przed czyszczeniem, bada zaleceń producenta na etykiecie uważnie śledzić je.

Czy kształty gorset szkodliwe?

Ważne jest, aby zrozumieć, że każdy gorset wyszczuplający ściska tylko swoje ciało, ale to nie robi „modele”. Taka ekspozycja jest szkodliwe dla naczyń krwionośnych i układu krążenia jako całość. Odnosząc się do wyciskania zbyt często może zaszkodzić nawet niektóre narządy wewnętrzne. Niektóre kobiety uważają, że częściej będą nosić gorset faworyta, tym szybciej zyska postać swoich marzeń. Jednak jest fundamentalnie błędne założenie. Wręcz przeciwnie, ciągłe korzystanie z pralni-utjazhki prowadzi do zaniku niektórych mięśni, szczególnie te, które wspierają kręgosłup. Skutki tych zmian może być krytyczny. Szanse są, i to, co wczoraj został wyróżniony „osa talii” musieli długo leczyć powrotem.

Wiele pań wolą nosić gorset na odchudzanie pod ubraniem na gołej skórze. Rzeczywiście, wygląda bardzo imponująco. Problemem jest to, że skóra nie może ocenić długa dotykowym gęstych produktów. Często skarżą się, że amatorskie gorsety bielizna korygująca ściera, podrażnia skórę, jest przyczyną alergii, a nawet pieluchy wysypka.

A jednak nie wszystko, co złe – takie produkty są sprzedawane w sklepach dzisiaj, i każdy może je nabyć. Ponadto, gdy prawidłowo nosić gorset jakości, dopasowane pod względem wielkości, problemy mogą się pojawić.