716 Shares 9670 views

Jak naprawdę schudnąć w ciągu tygodnia 10 kg

Nadmiar kilogramów prowadzi do niewłaściwego żywienia. I tak bardzo jeść. Na przykład bardzo często uciekamy do pracy, nie pamiętając nawet, że przedtem musimy zjeść śniadanie, na obiad mamy przekąskę z różnymi hamburgerami z fast foodu lub coś w tym stylu, a wieczorami wychodząc z pracy po prostu atakujemy Żywność, wypełnienie żołądka odmowy. To jedzenie – najbardziej wierny pomocnik dodatkowe kilogramy, które wkrótce pojawi się w tobie, jeśli jesz w tym trybie. Ponadto większość z nas nie uprawia sportów, co jest bardzo złe. Aby nie zaszkodzić zdrowiu i trzymać się zawsze szczuple, musisz kontrolować siebie, zjeść dobrze, ćwiczyć, przejść do fitness – w ogóle, poświęcić czas na opiekę nad twoim rysunkiem.

Jeśli nadal zdobędziesz dodatkowe kilogramy, możesz stracić wagę o 10 kg na kilogram, siedząc na diety gryczanej. Podczas tej chudy kasza gryczana można jeść w dowolnej ilości, podczas gdy szybko schudniesz. W ciągu tygodnia nie tylko pozbędziesz się dodatkowych kilogramów, ale również będziesz w stanie zachować nową wagę w przyszłości. Aby stracić 10 kg tygodni, trzymając się diety gryczanej, musisz jeść kasza gryczana przez cały tydzień, która powinna być odpowiednio ugotowana. Wlać do szklanki trzy szklanki wody. Kiedy woda się gotuje, wlać jedną szklankę gryki. Gotuj owsiankę przez piętnaście minut pod zamkniętą pokrywką, a następnie jeszcze 10 minut, mieszając owsiankę, a następnie wyłącz i pozwól kasha stromować przez dwanaście godzin. Teraz możesz jeść owsiankę. Podczas diety gryczanej zaleca się picie wody mineralnej, beztłuszczowej kefiru i zielonej herbaty bez jednego cukru.

Gryka jest bardzo przydatna dla organizmu. Ma wiele makro i mikroelementów. Siedząc na takiej diecie, nie poczujesz się głodna. Ponadto, owsianka ta jest bogata w witaminy niezbędne dla organizmu człowieka, które pomogą Ci być energicznym i wesoły przez cały dzień.

Należy pamiętać, że lepiej nie schudnąć szybko, ponieważ zbyt dużo utraty wagi w ciągu tygodnia 10 kg może prowadzić do wielu niekorzystnych efektów. Po pierwsze, najczęściej taka twarda dieta towarzyszy zawrotowi i osłabieniu, ale to tylko zewnętrzne odbicie zmian zachodzących w ciele. Podczas tego szybkiego procesu utraty wagi ciało nie ma białka, który jest głównym materiałem dla komórek naszego ciała, poziom cukru zaczyna spadać, z powodu niedoboru witamin i pierwiastków śladowych, które można zaobserwować w tym okresie, włosy i gwoździe mogą stać się matowe i kruche . W związku z tym, na taką decyzję, aby schudnąć od 1 tygodnia do 10 kg, należy tylko w ekstremalnych przypadkach, jeśli bardzo potrzebujesz stracić na wadze z jakiegokolwiek powodu.

Rozwiązaniem medycznym, które pomoże Ci schudnąć w ciągu tygodnia 10 kg, jest głód. Pierwszego dnia pijesz butelkę wody mineralnej dziennie. Następnego dnia wieczorem, dwie godziny przed snem, dozwolone są 800 mililitrów mleka i jednego jabłka. Trzeciego dnia można pić tylko wodę mineralną. Następny dzień jest najbardziej przyjemny dla tych, którzy schudnąć tą metodą, ponieważ możesz sobie pozwolić na surówkę, którą powinieneś jeść przez cały dzień. Nie zapomnij dodać łyżki oleju słonecznikowego do sałatki. W piąty dzień napijemy ponownie 800 mililitrów mleka. Szósty dzień jest całkiem satysfakcjonujący. Tego dnia na śniadanie można zjeść gotowane jajko i wypić filiżankę herbaty bez cukru. Potem powinieneś mieć drugie śniadanie: wypij warzywo z ziemniaków, marchewki, buraki i kapustę. W porze lunchu zjedz sto gramów gotowanej wołowiny i tej samej ilości groszku w puszce. Lunch i kolacja będziesz jabłkiem. I wreszcie ostatni siódmy dzień: menu składa się z 100 gramów sera domowego, jednego litra kefiru i dwóch kieliszków mleka.

Z pomocą takiego postu możesz stracić na wadze tydzień za 10 kg, ale musisz być przygotowany na to, że wyniki mogą Cię trochę rozczarować. Przecież w tym czasie duża objętość tłuszczu najprawdopodobniej w ogóle nie jest wykorzystywana przez organizm. Staniesz się zapalniczką o pojemności 10 kg, ale nie jest dużo cieńsza. Dlatego też, decydując się usiąść na tak surowej diecie, zastanów się nad tym, czy jest to warte. Może lepiej leczyć w mniejszym tempie, ale bez szkody dla ciała.