365 Shares 1731 views

Jak usunąć tłuszcz z rąk z ćwiczeniami

Wiele kobiet ma problem z usunięciem tłuszczu z rąk, a jednocześnie nie do ich pompowania. W tym celu zaleca się następujące ćwiczenia i procedury. Do treningu potrzebny jest hantle o regulowanej wadze lub kilku hantlach o różnych gramatach. Potrzebujemy muzyki, może być magnetofonem, ale może radiem lub telewizorem, aby śledzić rytm i czas ćwiczeń. Przed rozpoczęciem ćwiczeń, aby pozbyć się tłuszczu na dłoniach, podnieś pierwsze hantle ważące wagę 0.5 kg.


1. Standardowe rozgrzanie mięśni szyi, górnego pasa ramieniowego i ramion. Rozgrzewka powinna być wykonana w tym porządku.

Dla szyi:

1.1 Obraca się najpierw w jednym kierunku, potem w innym 4 razy.

1.2.Polukrukom odwróć głowę od lewego ramienia w prawo, jakby podbródek podeszwy na klatkę piersiową 4 razy.

Potem odwracamy głowę w półkola na plecach, trzymając tył głowy cztery razy. To ćwiczenie powinno być wolniejsze od poprzedniego.

1.4 Opuść ramiona na swoje miejsce i popchnij podbródek do przodu 8 razy. W takim przypadku należy dokładnie ustawić głowę.

1.5 Przesuwamy szyję jak we wschodnim tańcu po lewej stronie, ramiona pozostają na swoim miejscu, wykonujemy 8 razy.

Podczas wykonywania tych ćwiczeń zdarza się, że słychać chwiejność lub kliknięcia w górnym kręgosłupie, najczęściej podczas obracania głowy. Jest to normalne, tutaj najważniejsze jest, aby ćwiczenia wykonywać jak najprędzej. Łagodnie należy wykonywać wszystkie ćwiczenia rozgrzewkowe oraz zestaw ćwiczeń dla osób zainteresowanych usunięciem tłuszczu z rąk.

Pasek na ramię.

Łopatki gwałtownie podnoszą się, a także gwałtownie opuszczają, razem ramiona 4 razy, każde ramię osobno – jedno ramię w górę, a drugie do dołu 4 razy na każde ramię.

1.2.Wszystko kręci się tylko w plecy 8 razy i do przodu 8 razy. Ręce w tym samym czasie powieszają się swobodnie wzdłuż ciała, tylko ramiona działają.

1.3.Wszystkie odrzuty plecy, a następnie 16 razy. Ramiona są nieco zgięte wzdłuż ciała.

1.4 Każde ramię powinno opisywać koła: do przodu – w lewo – w prawo. Ręce wzdłuż ciała i lekko zgięte.

Następnie, obracając się, ugniatamy wszystkie ręce w kolejności: ręce, łokcie i ramię od ramienia, aż się pocą. Zamykamy dłonie w zamku, a równocześnie zgnijcie klatkę piersiową jak najdalej, opuszczamy łopatkę i przytrzymujemy ją przez 1 minutę. Powtarzamy to ćwiczenie kilkakrotnie. Wskaźnikiem dobrego treningu dla mięśni jest poczucie miękkości i ciepła w nich. Takie szkolenie jest potrzebne, aby Twoje zadanie, jak usunąć tłuszcz z rąk, było jak najbardziej skuteczne.

Ćwiczenia na mięśniach piersiowych.

1. Najpierw bez hantli i stopniowo zwiększając obciążenie, przynieś wagę hantli do 1,5 kg. Podnosimy ramiona w boki w zależności od poziomu ramion, redukujemy łopatki, dłońmi. Kończyna mięśni kończyna – odpręż się, odpręż się – odpręż się.

2. Umieściliśmy ręce w modlitwie i siłach w dłoniach, jakbyśmy próbowali przesunąć środek. Z wysiłkiem opieramy się i wycofamy ręce po lewej stronie, wracamy do środka, a potem na prawo. Robimy wszystko z potęgą 8 razy.

3. Położyliśmy ręce za łopatkami i staramy się zmaksymalizować łokcie. Wykonujemy powoli i sprawnie 16 razy.

4. Połóż ręce między pięściami. Naciskaj na pięści i poruszaj nimi w górę iw dół przez siłę. Jednocześnie zmniejszamy ostrza do maksimum.

Wykonywanie takich ćwiczeń pomaga zrealizować zadanie usuwania tłuszczu z rąk. Wskaźnikiem prawidłowości tych ćwiczeń będzie uczucie zmęczenia i rozluźnienia potu. Jeśli koszula jest sucha, nie osiągniesz rezultatu. Aby usunąć nadmiar tłuszczu na dłoniach, konieczne jest wykonanie całego kompleksu ze stresem i znacznym wysiłkiem. Pamiętaj, że ćwiczenia powinny być wykonywane regularnie, a obciążenie mięśni powinno być dość duże, ale nie przesadzaj, jeśli starasz się nadmiernie, wtedy mięśnie na dłoniach mogą być zbyt zauważalne.