227 Shares 2591 views

„Tambow wilk” – wódka o doskonałej jakości

„Tambow wilk” – wódka, która całkowicie przeczy jego dość niezwykłe imię. Ze względu na unikalne technologie i oryginalnego pomysłu tego produktu jest uważana za prawdziwy skarb narodowy.


Opis produktu

„Tambovskii Wilk” – wódka, surowiec do wytwarzania jest rektyfikowany alkohol etylowy „Lux” i zmiękczoną wytwarzane przez dwustopniową głębokości oczyszczania z różnych zanieczyszczeń organicznych i mineralnych. Według tej technologii do podstawowej kompozycji z dodatkiem cytrynianu amonu i syrop. To poprawia wskaźniki organoleptyczne i jej stabilność w postaci kompleksowego związku w trakcie długotrwałego przechowywania.

Zdaniem panelistów, wódka „Tambow wilk” posiada krystalicznie czysty kolor. Ponadto wprowadzono miód naturalny napój i wlew ziarna pieczywa. Składniki te wpływają na tworzenie się jego smak i aromat. prawdziwi eksperci oszacowali taką innowację. Tak, a klienci spodobał się produkt o charakterystycznym smaku wódki, uzupełnione przyjemnymi nutami płatki o smaku miodu. Taki napój z lekkim orzeźwiającym smaku dobrze używać czystej lub z dodatkiem kilku kawałków lodu. Dzisiaj „Tambow wilk” – wódka, który jest bardzo popularny wśród mieszkańców i turystów.

Oryginalny upominek

Szczególna uwaga powinna być wódka „Tambow wilk” w pudełku. Jednak jest to rzadko zdarza się znaleźć na otwartym rynku. Jednakże produkt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących.

Jego główną cechą – jest oryginalną butelkę, wykonana w formie postacią wilka. Unikalny pojemnik, wewnątrz którego umieszczony jest butelka składa się z dwóch części. Pod głowę jest zdejmowany z dyszy korkiem, przez który produkt może być zalany do okularów. Figurki z przezroczystego szkła aspektach, co umożliwia wizualne monitorowanie obecności cieczy w nim zawartej. Wilk na nim przedstawiony jest siedzi na piedestale i starannie patrząc gdzieś w dal. Figurka jest zapakowany w kolorowe pudełko falistej. Jej przednia strona zawiera herb i wzór w postaci głowy wilka, przedstawiona w tle zaśnieżonym lesie. Ponadto pakiet zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat produktu. Takie towary często kupowane jako pamiątkę. Ale to nie oznacza, że taki produkt nie może być zakupione do użytku osobistego.

producent

ZSA „Volkovsky gorzelnia” – to firma, która w swoim czasie został opracowany we współpracy z Instytutem Badań All-rosyjskiej Biotechnologii Żywności i dziś jest produkowana wódka „Tambow wilk”. Producent umieścił swój sklep we wsi dzielnicy Novoaleksandrovka Morshansk. Jego siedziba znajduje się w samym centrum regionalnego.

Ze względu na promowanej marki ten produkt jest duże zapotrzebowanie, które umożliwia przedsiębiorstwu zabezpieczyć zdolność produkcyjną i solidne zyski. Zakład od dawna zajmuje się produkcją napojów alkoholowych, wśród których znajdują się różne balsamy, wódki i różnych likierów. Asortyment jest stale rozszerzona o nowych wydarzeniach. Obecnie wódka przedsiębiorstw o nietypowych nazwą „Tambovskii Wolf,” wytwarzane w konwencjonalnych butelek i 0,5 litrem 0,25, a pakiet pamiątek – shtof objętość 0,7 litra. W ostatnich latach coraz więcej towarów sprzedawanych za granicą, który również cieszy się zasłużoną wysoki popyt.

Produkt rozpoznawalny

Jak to wygląda na ladzie handlową „Tambow Wilk” (wódka)? Zdjęcia pomagają lepiej uwzględnić charakterystykę każdej butelki. Weźmy, na przykład, o pojemności 0,25 litra słoika. Jest to zwykły lekko spłaszczona po obu stronach przezroczystej butelki z dnem w postaci elipsy. Jest ona wyposażona w zakrętkę do zapewnienia kontroli i łatwości użytkowania. Pojemnik ma dwie etykiety.

Na jednym z nich pod zdjęciem wilka umieścił nazwę produktu. Drugi etykieta zawiera o niej jak najwięcej szczegółów. Tutaj klienci mogą znaleźć wszystko, co interesuje go dotyczących tego produktu.

Jest to kolejny projekt etykiety. To dla Volkov destylarni opracowała firmy „Uniqa CREATIVE INZHIRINING”. Szyjka pod pierścieniem zakrętką otacza falistej czarny materiał. Dokładnie taka sama etykieta jest umieszczona na samej butelki. W jego górnej części znajduje się nazwa produktu, pod którym nabywca szuka wilcze oczy. Pierwotny projekt został zatwierdzony przez klienta, a produkt w nowej wersji jest już w sprzedaży na półkach rosyjskich sklepach.