847 Shares 6447 views

Perfekcja nie ma granic: jak szybko oczyścić żołądek w domu

Kto nie marzy o pięknym smukłym brzuchu? Mężczyźni chcą mieć skarbione kostki, a dziewczyny idą do wszelkiego rodzaju skrajności, żeby stracić na wadze w tej dziedzinie. A najistotniejszy błąd, który prawie wszyscy się przyzna – zaczyna swing prasy dziennie aż do wyczerpania. Ta gorliwość jest godna pochwały, ale bezpiecznik szybko zanika z powodu braku widocznego wyniku. Co należy zrobić? Jak wyczyścić żołądek w domu?

Utrata wagi tylko w żołądku nie może

Błędem jest uwierzyć, że ćwiczenia na jakiejś części ciała stają się cienkie w tym obszarze. Oczywiście, mięśnie są wzmacniane, ale rozstępy tłuszczu są bardzo nieistotne. Dlatego ważne jest, aby omówić tę kwestię w sposób wszechstronny i inteligentny. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby oczyścić żołądek w domu jest dostosowanie diety. Następnie należy utworzyć zestaw ćwiczeń dla całego ciała, ze szczególnym naciskiem na prasę i aerobik.

Zmiana nawyków żywieniowych

Interesujesz się tym, jak zdjąć brzuch przez miesiąc lub dwa? Zmień dietę! Jesteśmy przyzwyczajeni do jedzenia dwa lub trzy razy dziennie, narażając ciało na codzienne stresy w wyniku głodu i przejadania się. Po kilku głodnych godzinach nasze ciało próbuje przechowywać więcej tłuszczu w przypadku następnego strajku głodowego. Ten tłuszcz rozkłada się oczywiście na brzuchu. Dlatego przechodzimy do ułamkowej mocy. Powinieneś podzielić dzienną rację o 5-6 porcji i jeść co 3-4 godziny. Następnie ciało nie będzie przechowywać niczego, ponieważ będzie wiedziało, że będzie karmione na czas. Aby wyczyścić żołądek w domu, nadal trzeba zrezygnować z szybkich węglowodanów (słodkich, mącznych), a także z tłuszczu i wędzonej żywności, nie kupuj więcej majonezu i zapakowanych soków, zapomnij o alkoholu. Zamiast tego jeść więcej białka, zbóż, warzyw i owoców. A przy okazji, jest sześć po sześciu, ale wieczorem lepiej jest wybrać kolację na białko (skim curd, piersi z kurczaka). Nie zapominaj o znaczeniu spożycia wystarczającej ilości płynu. Pij więcej wody i zielonej herbaty bez cukru.

Podłącz sport

Często słyszysz: "Pomóż zejść żołądek i boki!" Ale nikt nie chce iść do sportu. I bez tego pięknego brzucha nie dostanie. Pierwszą rzeczą, która spala tłuszcz to aerobik. Dwa razy w tygodniu przez 30-40 minut można jeździć na rowerze, a co najważniejsze, aby zwiększyć tętno. Aby wyczyścić brzuch w domu, należy połączyć ćwiczenia wytrzymałościowe. Wystarczy, aby początkujący wykonali push-ups, sit-ups, ćwiczenia prasowe. Mięśnie prasy powinny być pompowane raz w tygodniu, aby mogły zostać w pełni odtworzone. Ćwiczenia dla prasy: proste skręcanie, skręcanie z zakrętem (na ukośnych mięśniach) i podnoszenie nóg w pozycji wiszącej na poprzeczce. W jednym treningu wykonujemy 4-5 zestawów 15 powtórzeń na ćwiczenia. W ten sam sposób wykonywane są push-upy i squats.

Tak więc ćwicząc pięć razy w tygodniu ćwiczeń fizycznych i jedząc prawidłowo, można zauważyć przyjemny wynik w dosyć krótkim czasie. Mięśnie brzucha zostaną zaostrzone, poprawia się trawienie, dobrobyt będzie radosny i pogodny, a to jest najważniejsze w samodoskonaleniu!