553 Shares 1417 views

Wanna akrylowa powłoka: referencje od tych, którzy próbowali. Ile jest pokryta akrylową wannę?

Często akrylowa powłoka kąpiel, opinie na temat którego odmiana jest jedynym możliwym rozwiązaniem budżet, ponieważ nie każdy może sobie pozwolić, aby umieścić kosztownej nowej kanalizacji.

Dziesięć lat temu nikt nie myślał, że dwie godziny całkowicie wyremontować starą wannę w taki sposób, aby wygładzić wszelkie ostre krawędzie, pęknięcia, rdza zniknęła.

W niektórych przypadkach, pozytywne sprzężenie zwrotne

Teraz jest to możliwe dzięki tej metodzie, akrylowe wanny powłoka. Informacje zwrotne od tych, którzy go używać, zależy od poziomu eksperckiego, aby dokonać napraw. Jeśli to jest mistrzem swojego rzemiosła, klient jest zadowolony: powłoka trwa dłużej niż dziesięć lat (już tylko kolejny nikt nie sprawdził), koszt to – od dwóch do czterech tysięcy rubli (w zależności od regionu i rok renowacji). Akryl nie żółknie i nie zarysować – oczywiście, z zastrzeżeniem wszystkich zasad działania kąpieli. Są one dość proste: psy nie mogą być myte w wannie (lub powinna leżeć u podstaw matę na pokrycie pazury nie są skrobanie); podczas kąpieli dzieci nie mogą dać im zabawki metalowych. Nie należy używać materiałów ściernych do czyszczenia – po prostu normalne detergentu do potraw. Jest to niemożliwe, aby woda jest zbyt gorąca. Ponadto akrylowy kąpieli powlekającej, znamienny tym, że dodatnie sprzężenie zwrotne, a nie jak gwałtowna zmiana temperatury i wody z różnych zanieczyszczeń, takich jak żelazo. W tym przypadku, może żółkną.

W niektórych przypadkach negatywne opinie

Jeśli naprawa jest przeprowadzana, Wujek Misza, najlepszy sąsiad na świecie, ale nie ma specjalnego sprzętu, wiedzy i doświadczenia, a wynik będzie miał znaczenie: niską jakość i niestabilne kąpieli powłoką akrylową. Recenzje w takich sytuacjach, negatywne ponad roku nie stać akrylu i złuszczają (żółty, rdza, itp), pojawiają się szorstkie i popękane.

Co to płynny akryl

Z biegiem lat, różne materiały zostały wykorzystane na odbudowę. Wanny akrylowe pierwsza warstwa wykonana za pomocą pędzla, ale kompozycja nie wytrzymuje krytyki.

Obecnie producenci stworzyli wspaniały materiał, dzięki czemu idealnie płaską i gładką powierzchnię. Ten materiał dwuskładnikowy zawierający dużą ilość nielotnych. Jest wykonana z importowanych surowców takich firm jak Du Pont (Francja) i Byk Chemie, Dow (Niemcy). Dzięki high-tech, z siedzibą powłoką akrylową pozwala uzyskać ładne kąpieli i solidnej powierzchni.

korzyści materialne

Przywrócenie eliminuje przykrego zapachu stajni – znika w ciągu kilku godzin i nie drażnić gospodarzy poniżej. W przeciwieństwie do poprzednich przykładów wykonania, powłoka akrylowa kąpieli odbywa się przez samopoziomujących – rolki i szczotki nie są używane. Grubość warstwy 4-6 mm uzyskuje się biorąc pod uwagę wady, które muszą być skorygowane.

Płyn akrylowy posiada wysoką plastyczność i zdolność do dobrze wymieszać. Dlatego też dowolny kolor może być dodany do zmiany barwy powłoki. Ponadto przy stosowaniu żadne pęcherzyki powietrza pozostają. Jego płynów i produktów lepkich właściwości materiału nie pozwalają szybko zamrażać. W związku z tym, jest równomiernie rozmieszczone wzdłuż ścian i dolnej warstwy kąpieli do 4-6 mm. Niewielka przewodność cieplna materiału zapewnienia komfortu oraz właściwości antybakteryjne – zdrowia.

Tylko wielkość i regionalne stawki będzie zależeć od tego, ile to kosztuje, aby pokryć wannę akrylową. W Moskwie, przywrócenie Cena zaczyna się od 1900-2000 rubli.

Tankowiec własny kąpiel

Jeżeli przywrócenie nigdy nie został zrealizowany, będzie składać się z następujących etapów.

  • Krok pierwszy. Wanny akrylowe powlekania własnymi rękami będzie możliwa po przetworzeniu całej powierzchni roboczej szlifierki z tarczą szlifierską lub wiertarką z załącznikiem. Można użyć szlifierki ze specjalnego materiału ściernego, pozwala na pracę nawet z próbki fabryka emalii Związku Radzieckiego. W rezultacie, należy uzyskać chropowatą powierzchnię, pozbawiony masy tłuszczu i rdzy. Ten etap przygotowawczy jest najważniejsze, ponieważ siła adhezji (przylegania) wanna akrylowa zależy od powierzchni styku. I szorstkie powierzchnie jest maksymalna.
  • Krok drugi. Brud zmywany przez odpędzenie. Kąpieli rozpuszczalnika odtłuszczone i oczyszczane. Powierzchnia jest gotowa do nakładania powłok.
  • Krok trzy. Jest to konieczne, aby usunąć syfon oraz otwór do zastąpienia słoik, w przypadku gdy substancja będzie kapać. Wanna akrylowa powłoka z rękami, które nie wyklucza. Przedsiębiorcy również działać tak, że materiał nie płynie w dół do otworu, lub użyć specjalnego zatyczkę, która zapobiega to.

  • Krok czwarty. Bezpośrednie powlekanie kąpieli ciekłego akrylowy. W tym celu w krawędzi obręczy jest napełniony materiałem nie silnym strumieniem. Gumową szpachelką delikatnie pociągnął do ścian akrylu. Kiedy dotarł na środku wanny, powolny ruch zaczyna się od zbiornika akrylowego na obwodzie. Ważne jest, aby upewnić się, że materiał był wystarczający do pełnego pokrycia bez przerw. Cały proces powinien być prowadzony w sposób ciągły. Nie można zatrzymać aż obwód nie będą przekazywane, a pierścień nie jest zamknięta. Nie ma nic, aby naprawić – guzki i smugi rozproszyć się.

Jak gotować mieszaninę

Ciecz akrylowy składa się z dwóch części – podstawa i środek utwardzający. Przed zmieszaniem do, powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej przez co najmniej 20 minut. Następnie podstawa jest dokładnie mieszany (5 min) przy stopniowym dodaniu utwardzacza do niego. Ugniatanie kontynuowano przez kolejne 10 minut. Mieszaninę pozostawia się do odstania w ciągu 10-15 minut, a staje się gotowy do pracy. Kohler i miesza dobrze, jeśli jest to konieczne. Należy pamiętać, że należy stosować mieszaninę w ciągu jednej godziny. Jeśli elementy są kupowane z wyprzedzeniem, muszą być przechowywane w suchym miejscu, chronić przed wilgocią i światłem słonecznym, z dala od ogrzewania i grzejników.

Zużycie czasu i materiału

Na pokrycie kąpieli ciekłego akryl, opinie powiedzieć tyle 2-4 godziny. W tym przypadku większość czasu potrzeba, aby przygotować powierzchnię.

Zużycie materiału jest wprost proporcjonalna do wielkości wanny. W konwencjonalnym pojemniku o długości 1,5 m pozostawić 3,5 kg podłoża. Dłuższy kąpieli muszą długości 1,7 m do 4 kg.

Wskazówki dotyczące napełniania wanny

Z samodzielnym stosowaniu płynnego akrylu nie uniknąć kapie z otworów odpływowych. W związku z tym, przed podłączeniem syfon wysuszone kropelki muszą być cięte i czysty, oraz połączenie z najlepiej z silikonu traktowane przed zainstalowaniem w celu uniknięcia przecieku.

Wokół wanny położyć gazetę lub szmatkę, jak z listew kroplówkę akrylowy. Na drugi dzień zamarzniętych kropelek usuwa zwykły nóż kuchenny.

Powierzchnia przed nałożeniem powinna być vysuhshena akryl.

Często przestrzeń między ścianami i obręczy kąpieli jest wyłożona płytkami lub malowane. W idealnym nowej powierzchni, te „artefakty” będzie wyglądać nieestetyczne. Dlatego wskazane jest, aby wypełnić je zbyt akryl. Aby to zrobić, muszą być czyste i wolne od tłuszczu. Jeśli gdzieś spadł kawałek cementu, a przez otwór pojawił się między ścianą i łazienką (normalnie koniec), możliwe jest, aby wpakować tam kawałki pianki, suchej nowej gąbki do mycia naczyń itp, starając się maksymalizować wyrównać poziomą powierzchnię pod stosowania akrylu. Na ścianach pionowych w kontakcie z kąpielą, trzeba trzymać taśmę maskującą, tak że nie plami, a kąty, aby jasne i gładkie.

Akryl nie ma potrzeby rozcieńczyć w celu ratowania. Uzyskać cienką warstwę, która trwa bardzo długo.

Wanna może być stosowany w ciągu dnia, ale lepiej jest czekać cztery dni – dla lepszego schnięcia powłoki.

Świeżo akrylowy korzystnie przed przeciągami pierwszych dwóch godzin, aż nie będzie dobrze uchwycić. Następnie można otworzyć wszystkie drzwi, okna – zapach szybko znika.

Jeśli wyniki nie są zadowalające, przywrócenie można powtarzać, ale najpierw należy traktować powierzchnię ścierniwa.

Bądź ostrożny

Trzeba dokładnie sprawdzić certyfikaty jakościowe dla materiału przed kupować i własny pokrywa wannę akrylową. Opinie wskazują, że często jest substytutem dla szkliwa, produkowanego rękodzieła. To może być obarczona konsekwencjami takich jak pojawienie się żółtego zabarwienia oraz nowymi pasmami powłokowych, pękanie, łuszczenie się.

Barwienie cieczy akrylowy

Według statystyk, większość ludności świata preferuje białą powłokę tub cast iron akrylu. Odpowiedzi wskazują również inaczej. Dzisiaj coraz bardziej biały kąpiel nie pasuje do ogólnej koncepcji obiektów sanitarnych i wygląda nienaturalnie na tle jasnych lub ciemnych ścianach. Dlatego wiele osób chce go podświetlić ton bardziej odpowiednie do ogólnego nastroju pomieszczenia.

Do tego roztworu dodano w paście akrylowego lub farby ciekłej ugniatano aż do uzyskania jednorodności i sygnału testowego, co powoduje rozmazywanie na powierzchni. Intensywność zabarwienia może być zwiększona. Ważne: mix kolorów i potrzebę akrylowy dla tego samego zakresu, który będzie używany w łazience. Istnieje wiele możliwości kolor takiego sposobu renowacji, wanien akrylowych płyn do powlekania. Recenzje pozwalają na wyciąganie wniosków na temat najbardziej popularnych kolorach. Są to odcienie czerwieni, brązowy, różowy, żółty, jasnozielony, szmaragdowo zielony, niebieski i szary.

Relaks w wannie, pokryte kolorowym akrylem

Nasi przodkowie wiedzieli o możliwościach kolorystycznych wpływać na zdrowie. Na przykład w Atenach kamień Hot pokryta czerwoną ochry. Nawet wtedy, woda była obdarzona właściwości lecznicze. Uważano, że w połączeniu z żółtym tych cech sile. Woda, oświetlone przez światło słoneczne kolorowego szkła, podnosi nastrój danej osoby.

Starożytni przypisane do każdego odcienia pewnej energii. Więc, czerwony daje ochronę i nadaje się do niepewnych ludzi. Pomarańczowy eliminuje nerwicę, jest zalecany dla osób publicznych. Żółto-odpowiadający wszystkim, daje witalność. Zielony przynosi uzdrowienie chorych i rannych. Niebieski kolor nieba po utwardzeniu psycho-emocjonalnych zawirowań. Niebieski da determinacji. Purpurowy energii Impart wyższe moce.

We współczesnym życiu, aby osiągnąć pożądany odcień wody nie jest łatwe. Po pierwsze, w łazience jest prawie zawsze ma okien, a zatem nie ma światła słonecznego. Po drugie, kolorowy światło nie rozwiązuje problemu akwarelami. Po trzecie, dodaje się wodę do barwionego soli morskiej zarysowania akrylu. Po czwarte, nie wszyscy mają możliwość Farby wodne w użyciu ziołowe mikstury.

Dlatego, akryl kąpiel powłoki malarskiej natychmiast rozpoznawane jako praktyczne środki do terapii relaksacyjnej i kolorów w przystępnych cenach. Aby skorzystać, wystarczy wypełnić kąpielą.

Jeśli pokój jest wyposażony w dobrej wentylacji lub okna, jest w celu zwiększenia efektu, można użyć palnika olejowego. Wybór dzisiaj oleju jest bardzo wysoki. Można również umieścić świece i cieszyć się ogniem. Powstały zespół barw, światła i zapach będzie sposób po ciężkiej pracy kąpieli ciekłej powłoki akrylowe pomoże relaks i odpoczynek.