803 Shares 1600 views

Jak ocieplić drzwi do prywatnego domu przez długi czas

Cold Winter mieszkańcy domów prywatnych, często cierpią z powodu utraty ciepła lub lodowatych przeciągów. ciepłe powietrze powoduje wyciek może być wiele, ale najczęściej miejsce – to okna i drzwi. Coraz częściej ludzie wolą okna z tworzyw sztucznych, które po prawidłowym zainstalowaniu gwarantujących zachowanie ciepła, a pokażemy Ci, jak ocieplić drzwi prywatnym domu.


Głównym powodem, dla projektu

Głównym powodem projektów w domu – luźne dopasowanie skrzydła drzwi do ościeżnicy, powstawanie pęknięć. To może zdarzyć się ze starych drewnianych drzwi, które będą ostatecznie osiąść, a także z nowego metalu, który może po prostu zużywają się lub odkleić warstwę gumową uszczelką. W tym przypadku, ogrzać przednie drzwi z rąk jest bardzo prosta: trzeba wybrać odpowiednią grubość uszczelki i wklej go na obwodzie ramy. Użycie zbyt grubej gumy może doprowadzić do tego, że drzwi nie zamknie.

Jak ocieplić drzwi wejściowe metalowe

Drzwi metalowe mogą być wykonane z blachy lub z dwóch, pomiędzy którymi znajduje się wolna przestrzeń. To i to jest konieczne do wypełnienia materiałem, który zapobiega utracie ciepła. Jak ocieplić drzwi? W prywatnym domu lub w mieszkaniu, należy najpierw wyjąć wewnętrzną wykładzinę drzwi, położyć warstwę izolacji wewnątrz, dołączając je z pianki. Można je instalować przyciąć powrotem. Ocieplenia drzwi pojedynczy arkusz są wykonane w podobny sposób: z drewnianej belki, aby ramę, która jest przymocowana śrubami do powierzchni metalu. Wewnątrz utrzymuje którego grubość izolacji może być mniejsza niż szerokość przekroju drzwi. Element ten jest zamocowany do „ciekłej gwoździa”, a pusta przestrzeń może być naprawione piany. Ostatni etap – szyć się na powierzchnię laminowanej płyty wiórowe albo sklejki. Jako podgrzewacz do drzwi metalowych zaleca się stosowanie płyt piankowych, styropian, to zachowują swoje właściwości przez wiele dłużej niż pianki. Jest to główny sposób ocieplić drzwi prywatnym domu.

Ocieplenie drzwi drewnianych

Dzisiaj ludzie kupują głównie metalowych drzwi, ale już wybudowane domy są często spotykane drzwi drewnianych. Jak ocieplić drzwi w prywatnym domu, jeśli to jest przyczyną utraty ciepła? Drewniane drzwi też są różne. Niektóre z nich są wewnątrz jamy, wystarczy wypełnić izolację, jak opisano powyżej. Ale jeśli drzwi są wykonane z litego drewna, ocieplony ją inaczej. Po pierwsze, obwodowy zabezpieczone opcje kolorów paski o szerokości 10 cm (na zewnątrz). Ponadto do drzwi poprzez uszczelki zszywacza zamontowane jako powszechnie stosowane pianki o grubości 2 cm. W celu przedłużenia żywotności tego materiału krótko, to zaleca się, aby obejmować górną wata na 2 warstwy. Obok schować tkaniny opcje kolorów, który jest przymocowany za pomocą prostego stadninie. Podczas instalacji konieczne jest, aby wyciągnąć jak najwięcej, aby uniknąć kopce, należy rozpocząć od środka, przechodząc stopniowo do krawędzi.

Człowiek ekonomiczny nie jest trudna do izolacji drzwi frontowe z rąk, zwłaszcza teraz, że znasz podstawowe sposoby, jak to zrobić.