222 Shares 8061 views

Hodowla królików w domu

Króliki są uważane za najbardziej zapadających zwierząt, które są hodowane w gospodarstwach oraz w gospodarstwach domowych. Hodowla królików w domu jest dobrym pomoc i może nawet być zyskowny. Zwierzęta były utrzymywane na diecie mięsa płatniczym, co jest bardzo przydatne dla dzieci i osób starszych.

Króliki są w stanie produkować potomstwo od czterech do pięciu razy w roku. Każdy miot zawiera około pięć lub sześć królików. Króliki zaczynają produkować potomstwo w wieku 4-6 miesięcy. Z jednej łani i jej potomstwo w ciągu roku może dostać się do stu kilogramów mięsa.

Hodowla królików w domu jest to charakteryzuje się tym, że króliki są wyświetlane na 31. dzień naga i ślepy, ale po kilku dniach mają w dół, a na dziesiątej – Otwórz oczy. Trzy tygodnie później, króliki opuszczają gniazdo, ale przynajmniej zacząć próbować i pasz, nadal jeść mleko.

Ponieważ seksualny polowanie królik przychodzi na trzeci dzień, królik w domu może być intensywne. Hodowcy używają ten sposób, aby uzyskać zagęszczoną kindlingu.

Hodowla królików odbywa się w domu, a nawet dostać się na dół i futro, jest popyt. Dlatego też, gdy ubój jest konieczne, aby wziąć pod uwagę wiek królików lub sezonowych wylinka. Podczas linienia pierza wyrywanie króliki łatwy w puch. Dostosować je co dwa miesiące.

W ciągu czterech miesięcy, jeżeli prawidłowo pod opieką królik waży około trzy i pół kilo. Hodowla królików w domu nie wymaga żadnych specjalnych warunków. Komórki z królików może być umieszczony tuż pod gołym niebem. Młodych zwierząt w grupie królików zawiera komórki, w której ściana górna i – z drewna, a przednia ściana i podłoga są wykonane z siatki. Ale ta metoda jest niekorzystne, ponieważ trudno jest dbać o królikach, jaka jest konieczna do pracy w każdych warunkach pogodowych i nie może być mechaniczna dystrybucja żywności.

Jest sposób na wspólnej treści królików w dużych halach lub klatkach. Hodowla królików w domu nie neguje niektóre niedogodności tej metody, takie jak niekontrolowane miotu z powodu połączonych treści samców i samic.

Z drugiej strony królika w domu w zawartości grup w klatkach ma wiele pozytywnych cech, ponieważ małe zwierzęta podane znacznie większą swobodę w ich ruchach, mogą kopać dziury, czyli zawartość bliżej naturalnym. Króliki rodzą się bez udziału przyjmującego i dobrze rosną, choroba występuje znacznie rzadziej.

Specjaliści twierdzą, że treść królików w klatkach nie jest opłacalna, najprawdopodobniej źle. Zaledwie takie stwierdzenia opierają się na fakcie, że nasz kraj jest powszechnie przyjętym Shed lub treści komórkowej zwierząt.

Króliki hodowlane w domu i ewentualnie na inne sposoby. Uznaje się za bardzo racjonalne treści szopy. Przesmyk szopy, ściany boczne, które są utworzone przez komórki rozmieszczone w dwóch poziomach.
W dzikich królików norach, więc na oddziale położniczym w żeńskiej komórki muszą być dostarczone w najdalszym i najciemniejszym kącie celi. Run musi być głuchy drzwi do kobiet nie martwi.

Karmienie królików, w zasadzie, jest prosty, ale, zwłaszcza w treść komórkową wymaga najwyższej staranności i uwagi. Konieczne jest, aby uważnie obserwować do podajników na królikach nie pojawiają mokrych liści kapusty i podobną paszowy lub królików natychmiast zaczynają boleć i może nawet umrzeć. Karmić króliki lepsze zbóż paszowych i mieszanek paszowych pełnoporcjowych.
Ale gdy zawartość królików w dużych wolierach typowych problemów zatruć pokarmowych, aw konsekwencji śmierć tamtejszych zwierząt.

dom Rzvedenie królik bardzo interesujący, a koszty ich treści są łatwo plamy pokryte przez zysk.