855 Shares 3586 views

Bloki murowe z betonu lekkiego kruszywowego z rękami: instrukcje krok po kroku, to rozwiązanie technologia murze

Jeśli zostanie ułożony kruszywo lekkie bloczki betonowe z rękami, krok po kroku pomoże uczynić pracę prawidłowo. Takie manipulacje nie są szczególnie skomplikowane, dlatego można robić interesy na własną rękę, bez pomocy specjalistów. Jednak trzeba do zapoznania się z funkcjami technologicznymi, a także dowiedzieć się, które rozwiązanie jest korzystne dla kruszyw lekkich wyrobów betonowych murów, które są produkowane przez tłoczenie, podczas których wykorzystywane woda, piasek, cement i keramzyt.

gatunek

Bloki keramzytowe, plusy i minusy, które są opisane w artykule – bezpieczne, przyjazne dla środowiska i lekkiego materiału budowlanego. Ze względu na ekspandowane uzyskanej porowatej gliny i ma dobre właściwości izolacyjne. Przed rozpoczęciem pracy, może wolisz bloków o różnych rozmiarach, ale najbardziej popularne są te, które mają następujące wymiary: 390h300h188, 390h190h188. Produkty te wykorzystywane są do ścian, a następnie, jak wybrać bloki o wymiarach w milimetrach 390h190h90 do tworzenia ścian.

charakterystyka

Materiał może być puste lub pełne ośrodkach. Pierwszy typ ma większą wytrzymałość, lecz gorsze właściwości termoizolacyjnych wydrążonych odpowiedników. Jeśli planuje wzmocnienia ściankę lub przegrodę, jest niezbędna do uzyskania ramki, w której w czasie etapu produkcji są uformowane bruzdy szkieletu. Jest to spowodowane zbyt wysoką wytrzymałość materiału.

Przygotowanie materiałów i narzędzi

Jeśli zostanie ułożony kruszywo lekkie bloczki betonowe z rękami, krok po kroku instrukcje powinny być badane pre-master. To wymaga przygotowania materiałów i narzędzi. Potrzebuję młotek gumowy, taśmy mierniczej, kielnia, poziom, linię pionu i bułgarski. Nie zapomnij obecność łopatą, a także do przygotowania pojemnika z roztworem. Jako alternatywne rozwiązanie, może działać jako mieszalnik cementu. Jeśli planujesz zbudować mur, ważne jest, aby upewnić się, że rusztowania, które można wykonać samodzielnie. Fundam lekkich kruszyw betonowych bloków mogą być także wzniesiony. Do jego formowania, do budowy ścian potrzebuje wody, cementu, piasku lub specjalnej konstrukcji suchej mieszanki do muru. Jeśli używasz grzejnika do umieszczenia w tych samych blokach czasowych instalację, ważne jest, aby dbać o jego obecności.

Rozwiązanie do montażu kruszywo lekkie wyroby betonowe

Jeśli zostanie ułożony kruszywo lekkie bloczki betonowe z rękami, krok po kroku instrukcje, przewidzianych w artykule, pozwoli na zapoznanie się z funkcjami technologicznymi. W czasie pracy roztwór można stosować w zależności od piasku i cementu, które są wykorzystywane zamiast kleju mieszaniny często przeznaczone do układania. W pierwszym przypadku konieczne jest mieszanie cementu, piasku i wody, z zachowaniem stosunku od 1: 3: 0,7. Ważne jest, aby przygotowanie cementu M-400 lub powyżej. Objętość płynu można regulować w zależności od wilgotności piasku. Roztwór powinien mieć plastyczną konsystencję, która umożliwia łatwe produkty wypoczynkową. Jednak ważne jest, aby wyeliminować rozprzestrzenianie mieszaniny.

Mieszanina suchej zabudowy

Kiedy wykonane kruszywo lekkie Elementy murowe z betonu własnymi rękami, instrukcje krok po kroku należy czytać z góry, to pomoże wyeliminować wiele błędów. Jeśli zdecydujesz się używać suchej zaprawy, zostanie zmieszany z wodą, zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Kompozycje te są elastyczne i mogą zmniejszyć grubość uformowanych szwów. Jednakże, takie rozwiązanie, że koszt droższe niż mieszaniny cementu i piasku. Za metr sześcienny muru będzie potrzebował 40 kg gotowej mieszanki. Zużycie co rozwiązanie zależy od grubości szwów, które mogą różnić się od 6 do 9 mm, przy użyciu mieszaniny cementu i piasku.

Przygotowanie roztworu

Jeśli zdecydujesz się użyć kruszywo lekkie bloki, prawdziwe właściciele domów należy czytać z góry. Oni mają wspólnego z cechami produktów, które zostały opisane powyżej. W ten sposób kupujący twierdzą zbudować ciepły dom, ściany, które nie będą wywierać zbyt duży wpływ na fundamencie, użyj Keramzyt. Między innymi ten materiał, jak podkreślono przez konsumentów, ma dość przystępnej cenie. Budowniczowie domowe i mistrzowie pamiętać, że korzystanie z tego typu urządzeń nie implikuje konieczność rzędu maszyn budowlanych, które wiązałoby się z dodatkowymi kosztami. Jeśli zdecydujesz się wybrać kruszywo lekkie bloki, prawdziwi właściciele domów będzie z pewnością pozwoli właściwej decyzji. Aby przygotować mieszaniny cementu i piasku w ich zdaniem, to korzystnie stosuje się niewielki betoniarki, wielkość , która odpowiada ilości kompozycji wytworzonej przez 2 godziny. Roztwór powinien być stale mieszany, co wyklucza jej rozwarstwienia. Tak więc mieszanina zachowuje plastyczność i jednorodności. Jest to szczególnie prawdziwe w skład piasku i cementu, które są pozbawione plastyfikatorów. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z gotowej zaprawy zaleca się, aby zaopatrzyć się w mieszalniku z łopatką, która jest zamontowana na wiertarkę. Przy takim podejściu należy przygotować odpowiednią zdolność głośności.

techniki murarskie

Zanim będzie gotowa zaprawa murarska, mistrz musi zdecydować, jakie metody pracy zostaną wykorzystane. wpłynie to na planowaną grubość ściany. Produkty polbloka stos mogą znajdować się w jednym bloku, o szerokości 60 cm, o dwóch ścianach równoległych, rozmieszczonych w polbloka i bloku z cegły czołowej. Jeśli zdecydujesz się korzystać z technologii, która obejmuje układanie szerokości ściany bloku, ważne ubrać i alternatywny Bonder i nosze seria. Jeżeli urządzenie zostanie zamontowany na szerokości 60 cm, to ważne jest, aby upewnić się ligacji z bloków, pozostawiając przestrzeń pomiędzy nimi. Technologia, który zawiera dwa równoległe układy zorientowane układowego w polbloka układanie odbywa się równolegle do umieszczenia izolacji pomiędzy nimi. Jeśli podjęto decyzję aby użyć metody układania w urządzeniu i po zostanie wyłożona cegłą, ściany między wykształconej też dopasowanie materiału izolacyjnego.

Niuanse pracy

Gdy roztwór jest gotowy do układania, można przystąpić do przeprowadzenia prac. Aby rozpocząć proces budowy koniecznej kątami. Z warstwą izolacji układa się warstwę roztworu 3 cm. Skurcz produkowanych przez naciśnięcie grube i naciskając na powierzchnię młotka gumowego. Jeśli zdecydujesz się zbudować dom z bloków z betonu lekkiego kruszywowego z ich rąk, kąty pozycja powinna być sprawdzana za pomocą poziomów budowlanych i wodnych. Utworzone pomiędzy blokami narożnych należy ciągnąć za przewód, w którym wszyscy będą Układanie liczby budynków dookoła.