345 Shares 8108 views

Blok Cinder rękoma: właściwe podejście

Różnorodność dzisiejszym rynku budowlanym miłym zaskoczeniem, ale nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowych materiałów są bardzo drogie. Człowiek zmuszony do szukania pu Ty dla niezależnych rozwiązań problemu. Wiele opcji materiałów producenci wystarczająco popularny, wiele z nich dawno zapomniane. Ale tu jest blok żużel z rękami robi do tej pory. Co jest tak popularny. Większość ludzi są budowane i często korzystają z bloków żużel ich garażach, szopach i innych budynków. Wolą zrobić to ręcznie w domu, ponieważ technologia nie powoduje poważnych powikłań. W tym przypadku, przepływ środków pieniężnych jest znacząco zmniejszone. Niektórzy ludzie przedsiębiorczy są nawet próbuje go zdobyć, poprzez zatrudnianie ludzi, którzy wylane bloków żużel rękami.


Sposób wytwarzania

Co jest potrzebne, aby wylać na głównej bloku żużlowym z rękami? Najważniejszą rolę odgrywa sama forma, która jest wykonana z materiału budowlanego. Jest sprzedawany w sklepach, ale sprawiają, że sam nie jest trudne. Forma do odlewu ma kształt prostokąta, do którego przyspawane są uchwyty po bokach. nie ma dna. Aby to zrobić na własną rękę, wystarczy wziąć płytkę metalową, gotować je w formie prostokąta o wymiarach wymaganych wewnętrznych komórki.

Według standardowej postaci komórki trzech bloku żużlowym, ale może zrobić więcej. Postać są nietypowe, ale jest różny stopień rozdrobnienia produkcji. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwie normy dotyczące wymiarów komórek wewnętrznych:

  1. 310h150h150 mm – standardowy typ bloku;
  2. 450h200h200 mm – najczęściej jest stosowany do fundamentów.

Przegrody wewnętrzne powinny być zdejmowana. Podczas napełniania w postaci ich założenia; kiedy ta sama jednostka zacznie twardnieć, usunięte partycje. Roztwór do iniekcji, w zasadzie podobny w składzie do zaprawy cementowej i piasku, ale z innym nośnikiem.

Skład roztworu:

  • 1 część cementu stosowane;
  • Piasku dodano 3 części, korzystniej bez zanieczyszczeń;
  • 5 części żużla.

W ogóle, człowiek może organizować produkcję własnych rąk i nie używać żadnych narzędzi prefabrykowanych. Wszystko to jakoś trzeba pracować, można łatwo zrobić samemu. Na przykład, będzie potrzebował ubijak elektryczny. Może być wykonany ze sprężyn i blach żelaznych, umieścić łatwy dojazd – i jest gotowy do użycia.

Trzeba wiedzieć
Prawdopodobnie już, że blok żużel z rękami zrobić nie tak trudne. Ale będzie to znacznie zmniejszyć koszty. Zastosowanie roztworu jako wypełniacz nie tylko żużla, jest idealna dla tej metody, a betonowego bloku, ale za cenę bardziej kosztowne jest żużel.

W celu polepszenia właściwości izolacyjnych z butelki z tworzywa sztucznego jest ustawione wewnątrz komórek (pory). Jej czysty po jednostce lekko stężała. Blok żużel z ich rąk, wykonanych z wnękami, pomaga lepiej zachować ciepło w budynkach. W budynkach wzniesionych przy użyciu takiego materiału budowlanego będzie chłodzić latem a zimą ciepłe i wygodne.