364 Shares 7595 views

Sałatka z rzodkiewki i jaj: recepty

Pomimo faktu, że dzisiaj nie dziwi obfitość na półkach całoroczny świeżych warzyw, ziół i owoców, pojawienie się na naszych stołach proste, ale bardzo smaczne sałatka z rzodkiewki zawsze symbolizuje nadejście wiosny. Ale co powiedzieć, w jaki sposób można porównać smak młodych oskubane z rzodkiewki w ogrodzie ze smakiem granicą, choć pięknie zapakowany w atrakcyjne opakowanie warzyw. Muszę powiedzieć, że to warzywa korzeniowe ma masę różnego rodzaju pozytywnych cech. Jego ostry soczysty miąższ zawiera dość dużą ilość soli mineralnych, pektyn, błonnika i dużo żelaza, który jest znany, aby podnieść poziom hemoglobiny we krwi. Jest w niej i witaminy – PP, B1, B2 i C. Według sposobu, ilość tego ostatniego, rzodkiewki wiązki jest porównywalne z dwoma cytrynowy, dziesięć śliwki i trzy pomidorów. Oto przydatne warzyw, co jest dobre i sałatki jako starter i jako dodatek do dań mięsnych, a tylko serwowane do stołu jako całości. Mówimy o już stał się klasykiem, to danie jest sałatka z rzodkiewki i jajka. A także starają się nieco różnić danie dodając różne składniki. Nawiasem mówiąc, aby go gotować, nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności kulinarnych. Tak, jak zrobić sałatkę z rzodkiewki i jaj?

Musimy następujące składniki:

 • Belka rzodkiewki;
 • 3-4 jajka;
 • 200 gramów tłuszczu w śmietanie;
 • szczypiorek;
 • sól.

Nawiasem mówiąc, trochę użytecznych informacji, które są przydatne do osoby, dla której Sałatka z rzodkiewki i jajka – kulinarny debiut. Najważniejsze – jest, aby wybrać odpowiedni warzyw. Roślina powinna być pewny, że nowy wygląd i pyszne i soczyste rzodkiewka będzie tylko solidne. Jeśli planujesz posiekać warzywa w plasterki lub kostkę, to lepiej wziąć małe rzodkiewki, jeżeli ruszt – duża. Ale wracając do tego, jak przygotować sałatkę z rzodkiewki i jajka. Aby to zrobić roślinny jest wolny od liści, umyć, posiekać (dowolna), dodać posiekaną zieloną cebulę i jajko, sól i śmietanę. Jeśli ktoś martwi się o jej figurze, to jest możliwe, aby opatrunek odtłuszczonym jogurtem. Jednak z powodu tego sałatka z rzodkiewki i jajka będą mniej smaczne, ale nie tak pożywne.

A teraz kilka słów o tym, jak i co można różnicować tę potrawę. Po rzodkwi z jaj – nie tylko połączenie, jak i napełniania są wykorzystywane nie tylko śmietanę lub jogurt. Więc, dodając do naszych klasycznych ogórków sałatkowych, można dostać posiłek z zupełnie innego smaku. Nie psuj go, a sałata, koperek, pietruszka, kalafior. Istnieje jeszcze wiele recept, zgodnie z którym rzodkiewki można kruszyć w sałatce z wierzchołków. Jednak w końcu chciałabym zaproponować przepis, stworzony specjalnie dla męskiej części, których brzuch jest znany jeszcze nie preferuje trawy i paszy.

Tak, sałatka z rzodkiewki i jajek, ale z dodatkiem bardziej istotnych składników. Dodatkowo 300 g rzodkiewki, trzy jaja i zielone cebule będą musiały:

 • 300 g gotowanej kiełbasy (lub frankfurterki);
 • Opakowanie paluszków kraba;
 • ziemniaki (3 miejsca);
 • kilka ogórków;
 • Bank kukurydza;
 • majonez.

Wszystkie składniki należy pokroić na małe kawałki, połączyć w misce z puszki kukurydzy, trochę soli i majonezem. Szybkie, smaczne, zadowalające.