439 Shares 1514 views

Najbardziej niezwykłe dziecko na świecie, opinia publiczna

Wielu rodziców uważa, że ich dzieci są bardzo nietypowe. Jednak mówi się, że wszystko jest względne. W rzeczywistości, tylko kilka dzieci otrzymały tytuł „najbardziej unikatowym dzieckiem na świecie.” Lizzie Clark – jeden z nich. Cała jej osobliwość była wyjątkowa szkody, która nie jest specyficzna dla każdego dziecka w jej wieku.

Największym zgorszenie Lizzie wystąpił w 1995 roku. W tym okresie w Stanach Zjednoczonych firmy znanej zajmuje się produkcją zabawek, ogłosił konkurs „Najbardziej szkodliwe dziecko”. Więc firma chce promować swoje produkty do mas, aby pokazać, że używając go można pozbyć się niektóre luki w wychowaniu dzieci. Jednak sztuczki dziewcząt, stał się jednym z laureatów konkursu, zaszokował wszystkich. Lizzie Clark był tylko 4 lat, kiedy zdecydowała się „poprawić” niedawno nabyte rodziców Cadillac. Przy pomocy noża kuchennego ona ociera z naklejką samochodu.

Po jej wybryki stał się 167 wezwanie do Białego Domu. Dziewczyna, znany jako najbardziej unikatowym dzieckiem na świecie, postanowił zaprzyjaźnić się z córką Billa Clintona. Ona mocno nazywany wiele razy i zażądał, aby nazwać ją do telefonu.

Kolejny wynalazek Lizzie – zorganizować powodzi w sypialni rodziców. Dziewczyna przeciągnięty węża ogrodowego i włączeniu kranu, aby zatrzymać. Tak więc, w pokoju papieża i matek wygłosili kilka setek litrów wody. Ponadto, ojciec córkę do zwrócenia szczególnej uwagi i nagrodził go z całym wiadrem pomyj. Pomyje wylano jej tata tuż nad głową w czasie, gdy on spał.

Rodzice powiedzieli dziennikarzom, że to wszystko jest prawie nieszkodliwy żart, który może uczynić nawet najbardziej zwykłych dzieci. Wydawało się znacznie bardziej poważny wypiaskowaną miskę wyryte zapalniczek gazowych z ulubionych storczyków matki, zaślepionych przez koty i ogon psa nożyczkami skróceniu. Jak na dziennikarza, a potem nie pozostało niezauważone przez dziewczynę. Ona kieszeni ludzi z jego misia, a potem także oskarżył go o kradzież.

Kolejne dziecko w liście „najbardziej niezwykłych dzieci na świecie” – chińskiego chłopca Lu Hao. Urodził się w zwykły dziecko o wadze 2,6 kg. Jednak kilka miesięcy później został szybko przybiera na wadze. Przez czas był 3, dziecko o wadze 60 kg. Rodzice chłopca zabrał go do różnych lekarzy, ale bezskutecznie. Dziecko nie dostać się do ograniczenia ilości jedzenia, że jest. To. On nie przestaje płakać, dopóki nie uzyska jego jedzenie.

Kolejnym najbardziej niezwykłe dziecko na świecie – Giuliano Stroe – chłopiec z Rumunii. Stał się znany z jego niesamowitej mocy, a do 2009 roku znajdował się w Księdze Rekordów Guinnessa. W tym czasie był w wieku 5 lat i pokonał dystans 10 metrów na rękach. Jednakże nigdy nie dotknął ziemi kopiąc i trzyma piłkę gumową między nimi. Oglądanie i dziecko zaczęło z ojcem na siłowni, gdy miał tylko dwa. Kilka lat później zaczął mówić na różnych wystawach w Rumunii i we Włoszech. Młody sportowiec wielokrotnie wykazano jego nowych rozwiązań, który zaskoczył publiczność i zostały wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa. Jeden z tych zapisów – to sprawiło mu 20 pompek na jednej ręce. Nogi podczas Giuliano odbyła się w powietrzu.

Oprócz tych trzech, tam jest o wiele bardziej niż najbardziej niezwykłym dzieckiem na świecie, a każdy na swój sposób jest przedmiotem zainteresowania.