547 Shares 6761 views

Elektryczne dzieci

Dzisiejsze samochody elektryczne bardzo popularny dzieci. Nadal!

A ty jak dziecko nie marzy o własnym samochodzie.

Kupić samochód elektryczny dzieciaczki łatwy. Wystarczy wpisać we wniosku web „samochody elektryczne dla dzieci”, aby znaleźć rzeczy trzeba i zamówić. Nowoczesne sklepy są w stanie zaoferować klientowi ogromny wybór ich cenę i modeli.

Średnia cena pojazdu elektrycznego o wysokiej jakości dla dzieci w internecie dzisiaj, 7-12 tys. Rubli. Za te pieniądze można kupić dziecko Audi, BMW iliMercedes. Lub 4-8 tys. Rubli kupić motocykl elektryczny lub ATV dla dzieci.

Opcje dzieci EVS każdy producent jest inny. Ale podstawowe funkcje, takie jak „reflektory”, „bibikalka” każdy ma. Lepiej jest wybrać samochód z pęczek przyciski i gwizdki, takich jak muzyka, możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, manualną skrzynią biegów.

Najnowszy trend był zakup samochodu elektrycznego dzieci z pilotem!

Wydawałoby się łatwiejsze do nikąd, ale …

Jaki jest wiek na zakup pojazdu elektrycznego, producent wybierać. Jakie są gwarancje. A także o korzyściach i zagrożeniach związanych z samochodu elektrycznego dzieci naszego artykułu.

Więc staram się zrozumieć siebie. Zacznijmy być może wiek.

1. Jeżeli dziecko 1 roku lub trochę więcej, należy kupić samochód elektryczny z pilotem. Jest to bardzo wygodne z punktu widzenia nauki dziecka i jego kontroli nad jeździć! Będzie zarządzać sam pojazd elektryczny, siedząc na ławce w parku, podczas gdy dziecko zrozumie całą zasadę działania maszyny.

Ważne! Pilot zdalnego sterowania z bateriami. Zaopatrzyć się w nich w następujący sposób.

Ponieważ pojazdy elektryczne są dostępne z wieloma prędkościami, dziecko powinno zacząć się toczyć z pierwszym, najniższym wskaźniku.

Pamiętaj, aby przymocować dziecka pasy. W związku z powyższym, należy zapytać o ich dostępność na zakup. Nie wszystkie pojazdy elektryczne są wyposażone w pasy bezpieczeństwa!

2. Jeśli dziecko od 3 lat lub więcej, można myśleć o zakupie samochodu elektrycznego z przekładnią.

W tym wieku pilot nie jest już konieczne w zasadzie. Skrzynka sterująca jest bardziej realistyczne i interesujące. Zazwyczaj takie pojazdy elektryczne posiadają dwa lub więcej prędkości.

Podwójne samochody elektryczne są interesujące, że dziecko będzie w stanie rzucić ich przyjaciół.

Trochę o QA …

Spróbujmy tu rozwiać mity i stereotypy.

Mit 1 – Jakość.

Podchodzi opinię, że bez względu na to, jak strome zabawki nie były samochody elektryczne dla dzieci, jakość ich lame i utykał. Tutaj nie zgadzam się całkowicie.

Po pierwsze producenci maszyn rozwijać wszystkie normy, które spełniają wystarczająco wysokie standardy. Biorąc pod uwagę ewentualne obciążenia i ryzyko operacji.

Po drugie dla każdego pojazdu elektrycznego jest gwarantowany! I co lub uszkodzenia związane z listy gwarancji, należy naprawić samochód elektryczny, którzy faktycznie sprzedawane ciebie.

Ważne! biorąc pod uwagę gwarancje, nie wszystkie sklepy, a także wykaz niepowodzeń gwarancji jest bardzo ograniczona. Dokładnie zapoznać się z warunkami gwarancji po zakupie.

Mit 2 – Korzyści i szkody

Na niebezpieczeństwa związane z pojazdami elektrycznymi można powiedzieć cokolwiek. I jakie są one strasznie szkodliwe materiały, i że przyczyniają się one do biernego trybu życia. Mol dziecko będzie jeździć i biegać, grać i przenieść go nie chce. Ponownie, tutaj jest przeciwieństwem rzeczywistości. Dlaczego?

Ponieważ samochód elektryczny w środku na w pełni naładowanej baterii napędza 1,5 -2,5 godziny. I czas na spacer i ruch będzie bardziej niż wystarczająco.

Producenci ponoszą ogromną odpowiedzialność, więc nie z jakichkolwiek materiałów niebezpiecznych w zasadzie urządzenie nie może być zrobione.

Korzyści z zakupu pojazdu elektrycznego dzieci jest ogromna. Wyobrazić jego radość, jeśli dał dziecku samochód. I byś rozerwał ją wokół stoczni lub podwórku …

Dobrze, że to w zasadzie wszystko. Wybór należy do ciebie panie i panowie!

I zdecydować, czy dziecko będzie właściciel samochodu elektrycznego dla dzieci tylko do Ciebie.