320 Shares 3259 views

Co dać Dziewczyna 8 lat: wskazówki dla rodziców

Nie stój jeszcze czas – zegar działa, woda jest uruchomiony, świat się zmienia, dzieci dorastają. Ostatnio cieszyliśmy pierwsze kroki i pierwsze dźwięki – i teraz chodzą do szkoły i są w stanie czytać i pisać. Nie masz czasu, aby zapomnieć o garnka i pieluchy, grzechotki, lalki pierwszy – już podręczniki i portfel i chce wydawać się bardzo duża. Mała uczennica urodziny – które dają Dziewczyna 8 lat?

Wybierając prezent od rodziców jest zawsze obarczona wątpliwości. Kupić coś przydatnego lub słuchać życzenia urodzinowe dziewczynie i dać lalki Bratz piętnastą lub setnej magazynu z fok, które są już leżące wokół domu? Dorośli przynajmniej czasami być ponownie literaturę genialnych dzieci, który opowiedział nam wszystko o tym, jak podnieść i wychowywać dzieci. Jeśli chodzi o pytanie, co dać dziewczynie 8 lat, pamiętam dzieciak z opowieści autorstwa Astrid Lindgren, który jest bardzo długi czas oczekiwania na jego ósme urodziny – odkąd miał siedem lat. Chłopiec marzył o psie, że gdy dostał szczeniaka jako dar, „Ache on gdzieś w środku, czy pod prysznicem lub w żołądku” i nie słyszał, co powiedział, ale tylko trochę przytulić Bimbo ,

urodziny rodziców powinien być najbardziej najbardziej, to powinien przynieść radość i szczęście dziecka, więc kapcie i szlafroki lepsze krewni zamówienie. A mama i tata muszą być trochę kreatorów: do spełnienia się życzeń filię lub poszerzyć horyzonty wyobraźni dziecka przedstawiając coś o dziecku, a może nawet nie myśleć.

Co dać Dziewczyna 8 lat na urodziny? Zwierzęta są niekwestionowanymi liderami wśród te dary, które przynoszą szczęście. Ale nowoczesna dziewczyna jest rozkoszą i czarujący różowy telefon komórkowy z bandą zdjęć i muzyki (dbać o tym wcześniej). Cała walizka z dziecięcych kosmetyków z różnych pędzli, chrupki, lakierów proszkowych, cekinami i ołówkiem – to również świetny prezent dla dziewczynki 8 lat. Obojętny do technologii i księżniczki zachwyci PSP lub odtwarzacza multimedialnego.

Jeśli chcesz otworu prezent przynajmniej jakąś praktyczną wartość, można kupić elektroniczny budzik. Oczywiście, to musi być niezwykłe (jesteśmy kreatorów pracuje). Na szczęście, nowoczesny przemysł oferuje takie opcje: Zegarek może być urządzone w stylu ukochanej przez wielu dziewczyn Winx. Zegar posiada nie tylko funkcje radiowe, ale także lampy z wbudowanym projektorem Sky. On jest w stanie rzutować na ścianach i suficie pokoju serca i aniołki ze strzałkami i całą noc konstelacji. Osiem-letnia dziewczyna jest po prostu w stanie wytrzymać takie piękno.

Jeśli Twoja córka jest sport i aktywny, nie mają długiej myśli, że aby dać Dziewczyna 8 lat. To jest dokładnie ten wiek, kiedy doskonale opanowane rolki, łyżwy, rower dwukołowy. Wystarczy być przygotowany na to, że pierwszy miesiąc trzeba będzie regularnie chodzić ich córki, nauczył ją do bezpiecznej jazdy na łyżwach. Gimnastyka obręcz, piłka i skakanka – obiekty nie wystarczy gimnastyków. Zwinność i koordynacja jest bardzo przydatna do dziewczynki w szkole iw życiu.

Kocham dziewczyny dla lalek i pluszowych zabawek w 8 lat, jest nadal bardzo silny. Ale czasami regularne Barbie lub Moxie bawi nie długo, ale trochę stary „zasłużony” dziewczyna leżącego zbędne (i często pozbawiony na rzecz nowego użytkownika ulubionych). Być może rola rodziców jest zachęcanie do tego nastawienie do znajomych? Czy nie lepiej kupić coś ciekawego dla starszych koleżanek, może mieszać zainteresowanie prześwietlone „Alina” i „Daśama”?

Prezent dla Barbie wspaniałego zamku lub w samochodzie, na Bratz – piękna szopka lub porcelanowy zestaw herbaty, a dla Moxie – kupie nowe ubrania – a moja córka znowu zakochać się lalkami, umyć je w wannie, zbudowali swoje nowe fryzury.

Zrób ozdoby lalki i ubrania, można korzystać z różnych zestawów dla kreatywności dzieci. Jest to specjalna grupa towarów, umiłowanymi rodzice. Każdy chce dziecko rozwinięte, i wszelkiego rodzaju kreatywność rozwija się w dziewczynie pewne cechy i umiejętności. W 7-8 lat, dziewczęta szkolne staje pisma, więc jest to szczególnie dobre, aby być lekcje, które rozwijają umiejętności motorycznych. Malowidła z kolorowego piasku, złoto gravyury- „tsarapalki”, malowanie na drewnie i szklanych koralików, haftu, dziania, co miękkie zabawki, rzemiosła origami i biżuteria – to wszystko będzie swoją korzyść dziecka.

Jest jedno „ale”: uczynić coś moja córka mogła tylko z czyjejś pomocy: mama, tata, starsza siostra lub brat. Raz trzeba wziąć pod uwagę, że otrzymany produkt jest konieczne do kogoś: nowej rzeczy w rogu lalek lub prezent dla dziadków załączonych do pracy znacznie.

Niesłusznie zapomniany dziś, wszystkie rodzaje zagadek, a jednak skomplikowane wzory mogą łączyć się z całą rodziną do zbierania puzzli. Różne gry i wychodzić w potrzebie dać, jeśli jesteś pewien, że dziewczyna będzie komu grać. Odnosi się to do gier planszowych i rozrywkowych, takich jak „Twister” (który, nawiasem mówiąc, jest i palec).

Dla sprytnych dziewcząt radość może być zestaw młodego chemika, encyklopedia, mikroskop czy teleskop, ale zestawy do baniek mydlanych o różnych kształtach zadowoli każdego. Jednak dzieci są czasami nieprzewidywalne.

8-letnia dziewczynka zaprosił całą klasę i otrzymała kilkadziesiąt prezentu na jednej z urodzin dzieci. Zabawka, która fascynuje wszystkich sprytnych dzieci z dobrej szkoły, wstrząśnięty ich rodziców, cierpią przed triumfem na pytanie: „Co dać dziewczynie 8 lat” To była robota elektryczny, który chodził, tańczył i opublikowany nieprzyzwoite odgłosy.