235 Shares 9028 views

Jak prowadzić samochód z Niemiec? Rekomendacje kierowców

Czy warto kupić samochód za granicą i podjąć w Rosji czy lepiej kupić samochód zagraniczny tutaj? W przypadku zakupu nowego samochodu jest bardziej korzystne Druga opcja – prawie nie wygrać pieniądze, to ze względu na obawy polityki produkcji nowych samochodów sprzedawanych na nas w tej samej cenie jak w domu, ale zaoszczędzić sobie kłopotu …

Kolejna rzecz – zakupu samochodu b / r. Nie jest tajemnicą, że samochody używane po 8-10 latach służby w „rodzimych” warunkach (z europejskich dróg jakości i doskonałej ASO) ma stan i wygląd jest lepszy niż „biegnie” na rosyjskich drogach 2-3 lat. Ponadto, w krajach zachodnich nie jest wykonany w obsłudze urządzenia przez wiele lat. Po roku lub dwóch operacji maszyna szybko staje się przestarzałe moralnie i mający doskonały wygląd i kondycję, może być sprzedany za niemal symboliczną pieniędzy. Niż chętnych do skorzystania z naszych rodaków przedsiębiorczy – nawet ze wszystkich kłopotów i koszty podróży, wyszukiwanie i zakup odprawy celnej takich samochodów będą tańsze zakupione w Rosji podobnej jakości.

Niekwestionowanym liderem wśród krajów, które powinny przynieść wóz Niemcy – jakość niemieckich samochodów w zaleceniach nie potrzebuje. W związku z tym pytanie, jak prowadzić samochód z Niemiec, jeden z najbardziej popularnych na specjalistycznych forach.

Dwie główne opcje – pójść na zakup własnego, lub powierzyć zakup specjalistycznego outsourcingu – firma zajmująca się „wyprzedzić” profesjonalnie. Każda opcja ma swoje zalety.

Główną zaletą zakupu samochodu przez pośrednika – nie są niedogodności przez nieuniknionej kłopotów i dużo ignorancji wielu niuansów (prawnych i codziennych), które mogą poważnie zaszkodzić kluczowym momencie sytuację. Profesjonalne „peregonschiki” Co do zasady, każdy wie, jak prowadzić samochód z Niemiec.

Albo weźmy kilka. Przede wszystkim usługi te nie są tanie. Po drugie, cała procedura zakupu (poszukiwanie odpowiednich opcji, koordynacji, procedura zakupu Sama destylacja i odprawa celna z Niemcami) czasami ciągnie się zbyt długo. Po trzecie, zawsze istnieje ryzyko prowadzenia do nieuczciwych pośredników i pozostawiony bez pieniędzy i bez samochodu. Lub uzyskać jak zakup skradzionego samochodu.

W celu zmniejszenia tego ryzyka, najlepsza oferta nie jest osobą prywatną, a wraz z mocnym-mediatora, którego adres, na przykład w salonie samochodowym. Spółka zobowiązuje się do znalezienia odpowiedniego samochodu w cenie i jakości, związane z jej właścicielem, sprawdzić stan techniczny samochodu i po potwierdzeniu przez zgodą klienta do zakupu nabywa pojazdu i dostarcza ją do miasta zamieszkania klienta. Pakiet ten obejmuje rejestrację wszystkich dokumentów, w tym zwyczajów.

Jeśli zdecydowaliśmy się zaoszczędzić pieniądze na usługi pośredników i myśleć o tym, jak prowadzić samochód z Niemiec sam warunek konieczny – znajomość języka na tyle, by negocjować z właścicielami samochodów i napełniania wielu papierów wartościowych, a także pewną wiedzę na temat zawiłości procedury zakupu. Poszukiwanie pojazdu powinny być przeprowadzone na specjalistycznych stronach, bazy danych, która jest codziennie aktualizowana. Ogłoszenia dotyczące takich środków jako miejsce przez właścicieli samochodów i dealerów. Ale takie miejsca codziennie przychodzi dużo gości, a odpowiednie opcje zdemontowane wystarczająco szybko.

Aby dowiedzieć się, jak prowadzić samochód z Niemiec z najmniejszych strat moralnych i finansowych można również znaleźć na AUTOFORUM. Ulubiony samochód można od razu zarezerwować w internecie. Również przydatna byłaby informacja na drodze do miejsca zakupu i plecach (do tego celu istnieją specjalne interaktywne mapy), gdzie najtańsze hotele i parking strzeżony.

Jak prowadzić samochód z Niemiec i nie zbankrutować w tym samym czasie?

Jeśli zamierzasz szukać samochodu na rynkach i w salonach w Niemczech, należy wiedzieć, że ceny w salonach (Autohaus) jest wyższa niż na rynku o 10-20%, ale jest akceptowana do rokowań. Ale ryzyko kupić skradziony samochód jest minimalna, a na granicy mają możliwość odzyskania podatku VAT w systemie wolnej od podatku.

Największy europejski rynek samochodów znajduje się w niemieckim mieście Essen, również popularne rynkach samochodowych w Monachium i Kolonii. Rynek niemiecki jest zazwyczaj otwarte w dni powszednie, w sobotę – przed obiadem, niedziela – nieczynne. Konieczne jest, aby zaplanować podróż odpowiednio.

Koszty podróży obejmują zakup, rejestracja, ubezpieczenie i numery tranzytowe (ich kosztów 150-200 euro) i kosztów hotele, wyżywienie, bilet autobusowy do miejsca docelowego (około 80 euro) i koszty podróży. Koszt wizy Schengen w niemieckim konsulacie – około 70 euro.

Konieczne jest, aby sprawdzić obecność inspekcji prawidłowego oznakowania samochodów, aby wyjaśnić dane sprzedawcy i wystawia fakturę za zakup. W Niemczech za sprzedaż samochodu nie wymaga ponownej rejestracji, a lepiej zaopatrzyć się w dowolnym dokumencie (paragonu od sprzedawcy dobrowolnie transakcji), więc nie ma problemów z policji drogowej.