195 Shares 9666 views

Honda HR V. Recenzje pojazdów

Nawet wśród parkietu SUV Honda HR-V gromadzi opinie często niepoważne. Rzeczywiście, elegancki, wielkość maszyny zabawki z subtelnych konturów ciała zbyt wiele pań ciągnąć zabawy. Pamiętaj, że tak jak w książce „Jak wysyłamy wezwanie, więc będzie pływać.” Tutaj też istnieje taka pomyłka marketing, ponieważ dla tego wyglądu kryje się pracownika w niezawodnej jednostki Hondy. Bardzo poważne rosły w ogóle.

SUV parkiet powszechnie określa się jako nośniki dla aktywnego wypoczynku. Dlatego ich wygląd wpisać atrybuty SUV – masywne prowadnice dla bagażu na dachu, ochraniacz migocze, a do bagażnika i przedziału pasażerskiego ukrywa kilka opraw do rekreacji na świeżym powietrzu lub transportu sprzętu sportowego.

Jednak Honda HR-V nic nie zaobserwowano. Początkowo samochód trzydrzwiowy został stworzony jako miejski elegant ze sposobów SUV, skupia się głównie na pojedynczych ludzi. Stąd przyzwoity bagażnik, w połączeniu z siedzeniami tylnymi siedzeniami, które krytycznie niski. Przy wyborze samochodu rodzinnego, lepsze spojrzenie na rozszerzonej wersji pięciodrzwiowej z 2002 Honda CR-V.

Wróć do Recenzje Honda HR V. scharakteryzować ten SUV jako pojazd o krótkim skoku gęstej zawiesiny i obchodzić hazardu. Z zygzakowatą ulice asfaltowe zarządzać nimi żadnego problemu, ale na złamane polnej drodze samochody zaufanie spada.

W ogóle, pozwalają nam tworzyć naszą opinię o samochodzie, analizując opinie o tym od prawdziwych ludzi.

Honda HR-V, przeglądy bezpieczeństwa

Podwozie samochodu zabawki pokazuje bardzo dobrze. Nawet w warunkach nie najlepszych dróg na świecie Rosyjskiej. W większości przypadków, główne części układu kierowniczego i zawieszenia rozpoczyna się z prośbą o „emeryturę” po już 120 tysięcy kilometrów. Od grosz zamienniki warto zauważyć przednie tuleje stabilizatora. Są one zwykle „usta” dla 30-45 tysięcy kilometrów.

Samochody z wcześniejszego zwolnienia miał problemy z łożyskami tylnej piaście, ale w tej chwili ten problem jest już rozwiązany. Teraz ich niezawodność jest zakres 100-150 tysięcy kilometrów.

Układ kierowniczy jest zaskakująco trwałe. Grabie i nie pukać nie płynie nawet w starszych samochodach od tych, które można znaleźć w serwisie.

Przednie hamulce są gdzieś do 45 tys metę po potrzebuje podkładki zastępczych. Ale koła, pomimo faktu, że odpisów amortyzacyjnych są one bardzo małe, utrzymane dwa zestawy klocków. Tylne hamulce są drum- typu tylne klocki są znacznie trwalsze niż z przodu. Mamy zawierać pomysłowość, czas zmienić swoje stanowiska, w wyniku otrzymujemy zestaw roboczy zasobu na 100.000 zamiast 75000 przebiegów.

Honda HR-V, opinie o silniku

Bardzo często musi zmieniać świece zapłonowe. Po około 10-15 tysięcy metę. Nic nie można na to poradzić – nasza benzyna jest. I wszystko inne było dobre – system zarządzania energią i zapłon działają bez zarzutu.

Trzeba też wspomnieć o problemy z olejem. Fakt, że Honda HR V ma czujnik poziomu oleju, przełącznik ciśnienia uruchamia się, gdy dodatek zbyt późno (około jednej trzeciej wysokości). W związku z tym, często jest to konsekwencje jazdy wolnej od oleju i są głównym powodem sprzedaży samochodów. Wyciągać wnioski.

Cóż, w końcu warto zauważyć, że pojazd przedmiotem jest dość stary. Tak więc, jeśli finanse pozwalają, spojrzeć na Honda CRV 2010. Inżynierowie firmy Honda nie jest wyjątkowy, ultra-tworzyć arcydzieła, ale również do poprawy starych pojęć.