335 Shares 1266 views

Jak otworzyć samochód bez kluczyka.

Czasem w życiu zdarza się kierowców taką sytuację, gdy trzeba znaleźć sposób, jak otworzyć samochód bez kluczyka. Dobrze, jeżeli utrata lub uszkodzenie kluczy do właściciela zamku znaleziono w pobliżu jego domu lub garażu – w tym przypadku możliwe jest za pomocą zamka elektrycznego, które po prostu ćwiczenia. A jeśli do domu daleko, trzeba będzie rozwiązać problem przy użyciu dostępnych narzędzi.

Co najważniejsze – nie zaczynają się denerwować. Uspokój się i przyjrzeć się. Sprawdzić elementu sztywnego drutu lub cienkiej igły do szycia lub elektrody spawalniczej. Jeśli okaże się, elektrody, następnie przed rozpoczęciem pracy z nim, należy usunąć izolację, aby odsłonić przewód. Jeżeli którykolwiek z wyżej stwierdzono, że w połowie drogi do rozwiązania problemu, jak otworzyć samochód bez kluczyka, uważają, że mają już za sobą.

Idź do drzwi po stronie kierowcy i delikatnie wyciągnąć dwa lub trzy sto milimetrów uszczelniacza szklanej, która znajduje się powyżej klamki (zazwyczaj długość jest wystarczająca). Jeżeli uszczelka nie może być usunięty, to trzeba oderwać płaską cienką otvertochkoy, a jeśli nie to w dłoni, to kawałek drutu. Bend kawałek drutu tak, że oba końce utworzone pod kątem dziewięćdziesięciu stopni, jedna z części musi być co najmniej dziesięć do dwudziestu milimetrów. Zatem rodzaj Impromptu się podłączyć. Uniwersalny klucz gotowy.

Jak teraz, aby pomóc jej otworzyć samochód bez kluczyka?

Wziąć drutu wygiętego i sposób włożyć ją w wgłębieniu uzyskanym po uszczelnieniu szczeliny Zawieś szkła. Ale długo częścią powinien być umieszczony tak, że jest zasadniczo równolegle do układu zamku. Na tym koniec haka znajdować się równolegle do szczeliny i wskazując w kierunku tylnych drzwi. Drut powoli i ostrożnie schodzić aż do momentu jego zatrzymania, pochylając się do zamku. Teraz jest to konieczne, nadal trzymać przewód tak głęboko, jak to możliwe, aby promować je stopniowo przez około trzydzieści milimetrów do lewej strony. Potem, jak starannie i dokładnie trzeba obniżyć ją też około trzydziestu milimetrów. A potem trzeba ponownie przejść przez przewód o tej samej odległości, ale w dobrym kierunku. Teraz staramy się zaczepić hak-Master mechanizm blokujący klawisz siebie. Pociągnąć Drut i problem, jak otworzyć samochód bez kluczyka, prawie rozwiązany – zamek otworzy. Tylko nie zapomnij na końcu procesu, aby powrócić do swojej szklanki uszczelnienia gniazda.

Jest rzeczą oczywistą, że dane w tym rozmiarze papieru ma jedynie charakter orientacyjny i nie są odpowiednie dla wszystkich modeli pojazdów. parametry liniowe improwizowany głównego klucza specyficzne dla danego pojazdu mogą różnić się od tych oferowanych przez nas w mniejszym lub większym boku. Tak na wszelki wypadek, aby wiedzieć, jak otworzyć samochód bez klucza (który należy do ciebie), w wolnym czasie jest niezbędne do wykonywania kilka razy, tak, że jeśli zajdzie taka potrzeba, zrób to szybko, dokładnie i bez większych kłopotów. Ale musimy pamiętać, że jest to przewód, który chcesz użyć, aby otworzyć samochód, musi być wystarczająco silna i być w stanie wytrzymać siłę siedmiu kilogramów. Niespełnienie tych warunków w procesie otwierania zaczep zamka jest wykonana z nim, może po prostu wyprostować, to wszystko będzie musiał zacząć od początku.

Nie wiedząc, co może się zdarzyć na drodze z tobą w każdej chwili, trzeba mieć wszystkie możliwe umiejętności, w tym wiedzieć jak otworzyć samochód bez kluczyka.