649 Shares 7310 views

Jak zbudować szopę z rękami?

Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem byłoby zbudować szopę z rękami jeszcze przed budową głównego domu na terenie. Następnie pracownicy zawsze będzie miejsce do przechowywania narzędzi, Materiały budowlane, nie może być hide w deszczu. Tworzenie budka z ich rąk, można wstępnie zorganizować to tak, że pokój będzie przeznaczony nie tylko do przechowywania, ale także do letniej kuchni lub pokoju. Pierwszym krokiem jest opracowanie planu przyszłej budowy i określić jego rozmiar, opartego na wolnej powierzchni terenu.

Począwszy zbudować stodołę w kraju z własnymi rękami, należy najpierw zadbać o fundamencie. Specjalny otwór, których głębokość wyniesie pół metra. Jest wypełniona żwiru, piasku i tłucznia, które tworzą wysokość poduszek 10 centymetrów. Służy jako podstawa do siatki wzmacniające i drewnianego deskowania, które są wypełnione betonem. Od założenia jakość zależy od wytrzymałości i trwałości konstrukcji.

Następną rzeczą do zrobienia, budynek stodoły z rękami – aby zbudować ramy ścianach barów. Takie podejście jest najbardziej prosty i można zaoszczędzić dużo czasu. Pelisa potrzebę upholster podszewkę. Optymalny materiał do montażu ścian same stają heblowane deski, ponieważ nie zatrzymuje wilgoć na siebie, są one łatwe do przeprowadzenia prac wykończeniowych. Pionowe ich położenie podczas budowy ścian zapewni równomierne rozłożenie obciążenia i aby struktura silny. Ściany wykonane są otwory dla okien i drzwi, które zostały wstępnie oznaczonych na planie. Jeśli to konieczne, na tym samym etapie budowy wykonuje się izolację ściany.

Podnoszenie stodole z ich rąk, po zakończeniu budowy ramy, należy przejść do montażu dachu. Jak ocynkowanej blachy, i są idealne do cementu azbestowego pokrycia dachowego. Główną różnicą pomiędzy tymi materiałami jest to, że pierwszy typ jest dużo lżejszy. Aby zainstalować dach unosi się i umieszczone na skrzyni, następnie stałymi zaciskami. Montaż dachu uzupełnia rozwój kanalizacji, wentylacji, obudów i innych elementów związanych z zewnątrz stodoły. Należy pamiętać, że grubość rury, do wyrzucania wody może być różny i jest wybrany w zależności od możliwej ilości opadów. Minimalna średnica rury 8 centymetrów w obszarze dachu 30 m? Maksymalny zasięg 10 centymetrów w przypadku, gdy powierzchnia nie mniejsza niż 125 m kw Budując stodołę z ich rąk, trzeba pokryć cały inhibitor korozji części metalowych lub roztwór cynku, aby zapobiec tworzeniu się rdzy w najbliższej przyszłości.

Ukończenie budowy aranżacji wnętrza, trzeba zadbać o ergonomicznym układzie niezbędne meble. Miejsce potrzebne do planowania, jak można być bardziej logiczne i bardziej wygodne. Doskonałe do przechowywania zapasów meble posłużą jako regałów modułowych, z których można zbierać różne konfiguracje wzdłuż ścian.