121 Shares 1207 views

Montaż drzwi z rękami

Konwencjonalne, drzwi na zawiasach nie zawsze jest łatwe, oprócz zajmują miejsca, które mogą być wykorzystywane bardziej efektywnie. Więc gdy wisi w dużym mieszkaniu aktualizacji, jest to świetny pomysł, aby wymienić je na coupe. Artykuł zawiera przydatne wskazówki i odpowiedzi na pytanie, jaki jest montaż drzwi z ich rąk, i jakie zasady powinny być przestrzegane.

Rodzaje drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne, posiadające ruchome skrzydła, zajmują niewiele miejsca. Z założenia, istnieją dwa rodzaje: równolegle ślizgowe i przesuwne składany. Przesuwane drzwi wariant może mieć jeden lub kilka klap. Po otwarciu drzwi pojedynczych coupe, liści lub pozostawia do ściany lub poruszające się po niej.

Drzwi mnogostvorchatyh urządzeń trudniejsze. Ogólnie, ilość nie przekracza cztery skrzydła. Są one podzielone na całą powierzchnię drzwi. Dwie klapki pozostanie nieruchomy, podczas gdy pozostałe dwa znajdują się w środku, pozostawiając w otwór do nich.

Na drzwiach przesuwnych składanych płatów są podzielone na kilka sekcji, które są identyczne szerokości. Ich liczba waha się od trzech do siedmiu. Podczas otwierania skrzydło składane jak akordeon.

Aby zainstalować drzwi własnymi rękami nie jest trudne, trzeba myśleć o tym, gdzie iw jakim celu będą służyć. Aby zamknąć otwór większy niż drzwi podzielić pomieszczenie na odpowiednie strefy mnogostvorchatye drzwi przesuwnych. Jeden liść mogą być stosowane jako drzwi wewnętrzne.

Jako materiał stosuje się do wytwarzania drzwi i połączonej struktury drzewa składające się z ramy, pokrywały się naklejoną forniru wiórowej.

Jeśli nie wiesz jakie akcesoria do wyboru, gdy są zainstalowane drzwi przesuwnych z ich rąk, oto lista potrzebnych przedmiotów. Musimy prowadnice górne i dolne szyny, wózki (dwa metry długości), rolki, zestaw mocujący, udar ograniczniki drzwi, skrzydła drzwiowe, klamki. Ponadto: ramek, pasek rolek ukrycia i zdobienia górne zaczepy szyn karetki, które pozwalają utrzymać otwarte skrzydła zamki. W celu zmniejszenia hałasu podczas ruchu drzwi gęstych używane wałków pokrytych silikonem. Muszą przynajmniej dwa dla każdego skrzydła drzwiowego.

Instalacja dwuskrzydłowych drzwi przesuwnych

Przed montaż drzwi z ich rąk trafi jak zwykle konieczne jest, aby zmierzyć otwór drzwiowy, lub miejsce, w którym chcesz je umieścić. Średnia wysokość skrzydeł – dwa metry pięciu centymetrów, a szerokość może wynosić od sześćdziesięciu centymetrów do jednego metra, przy grubości czterech centymetrów. Drzwi harmonijkowe nadają się do bardzo szerokiego drzwi, więc te dwa obrazy uzyskane w taki sposób, że są one po obu stronach były większe przysłony do drzwi na siedem centymetrów.

Aby zainstalować drzwi przesuwne z rękami zamieniła się w dobrze przygotowanym procesie, trzeba zadbać o szczegóły. Potrzebne są dwa skrzydła drzwi, zaciski, taśmy stalowej, walców klatki, drewniany blok jest większe drzwi 2 razy. Jako stosowanych śrub mocujących, gwoździe, kotwy.

Zaczyna się montaż drzwi z rękami z faktu, że pręt metalowy przykręcony śrubami do drewnianego baru. Następnie, powstała struktura jest zamocowany do kotwy, na górze drzwi. Pamiętaj, aby sprawdzić go w pionie. Rolek zamontowany w pozycji pionowej (stosując pionu) w obszarze taśmy. Dłuto wykonane rowki na rolkach w dolnej części płyt drzwiowych. Górne wałki, instrukcje są następnie zainstalowane.

Montaż drzwi jest prawie zakończona. Na końcu głównej pracy barze można ozdobić fartuchy, dołączając je za pomocą gwoździ. Drzwi przesuwne są bardzo łatwe w użyciu: mogą zostać zautomatyzowane, nie zatrzasną się przez podmuch wiatru, zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu, łatwo i bez wysiłku otworzyć.